Treść opublikowana przez RALF76
-
Długo odpala gdy lekko ciepły
podłącz pod kompa i sprawdź błędy, może jakiś czujnik... masz wskazówkę temp oleju w 2.0 tdi?
-
Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9
faktycznie świetna opcja połączenie tradycyjnych zegarów z VC
-
Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9
w nocy nie razi? w dzień słoneczny dobrze widać? z boku też dobrze widać?
- OBROTY
- OBROTY
-
Kamera "wakacyjna" a'la Go Pro
jeśli młody chce tylko spróbować zabawy z kamerką a nie kupować to można wypożyczyć GoPro Hero3 WHITE za około 20zł doba lub GoPro Hero4 BLACK 45zł doba...
-
Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9
komponent jak rozumiem nikt nie obszedł..
-
Montaż virtual cockpit w MIB Audi A4 B9
Prośba o opinie osób posiadających Virtual Cocpit w b9 lub innym modelu.. Jest to gadżet czy może coś lepszego niż zwykłe zegary?
-
Jak to jest z tym DPF?
załączy się jak znów dojdzie do poziomu w którym trzeba wypalać, skoro przerwałeś to niedługo.
-
Jak to jest z tym DPF?
jak ori przebieg to nie powinno być problemu z dpf... pogoń jeszcze i zobacz czy się unormuje temat wypalania.. ewentualnie podłącz pod kompa do sprawdzenia stanu dpf i będzie wiadomo...
-
Jak to jest z tym DPF?
trzeba podpiąć pod kompa i sprawdzić stan dpf, jak zawalony to co chwila będzie się wypalał... - jaki przebieg??
-
Jak to jest z tym DPF?
z czego dym? raczej przy wypalaniu nie powinno być dymu bynajmniej w 2.0 tdi nic nie ma... w trasie 1600 km mógł wypalać się 3 razy i nie zauważyłeś a wypala się jak w powyższym linku od kolegi po przekroczeniu pewnej wartości...
-
napęd pompy oleju
W załączeniu mój imbus po 161k nalotu... Jestem drugim właścicielem a pierwszy właściciel od nowości to kolega z forum więc nie ma mowy o cofnięciu licznika...
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
u Pana Karola na początku stycznia robiłem rozrząd + imbus oraz z przodu klocki i tarcze jak dla mnie szybko i profesjonalnie, byłem drugi raz, pierwszy z rok temu z pierdółką.... jak w przyszłości będę potrzebował znów mechanika to na pewno me zapomnę o Karolu i oby on mnie pamiętał ... pozdrawiam
-
Problem
zazwyczaj komplet do wymiany
-
Wymiana rozrusznika
Nie wskazane jest zapalanie na zaciąg.....(rozrząd)
-
Gdzie jest rozrusznik w a4 b8 2.0 nie odpala.
W linku zdjęcia.... trochę roboty jest..
-
części rozrządu ze znaczkiem vw audi , czy np. ina?
temat poruszany na forum w kwestii wymiany rozrządu, w skrócie: przed liftem wymiana 180k, po lifcie 210k lub co 6 lat w zależności co nastąpi pierwsze.. najlepiej sprawdzać po VIN
-
Spalanie Audi A4 Tdi 136Km
temat poruszany na forum - poczytaj tutaj
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
jaki widzisz podwyższone obroty i zamierzasz zgasić silnik to przejedź się jeszcze kawałek wentylator schładza komorę silnika po wypalaniu dpf (wysoka temperatura)
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
schładza komorę silnika po wypalaniu
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
przez kilka lat miałem taki przypadek 2 krotnie po trasie około 150km dojeżdżam do domu i zaczyna się procedura wypalania... ale dpf wypala się jeśli zgromadzi się odpowiednia ilość sadzy.. to że jechałeś w trasie nie oznacza że nigdy nie będzie się wypalał dpf aktywnie... trasa pomaga w pasywnym wypalaniu czyli teoretycznie powinna się zmniejszyć się częstotliwość wypaleń vs kilometry gdybyśmy jeździli tylko w trasie.. prędzej czy później dojdzie do aktywnego wypalania tak jak w Twoim przypadku opisujesz.... obserwuj jak wypalanie będzie częste (co 100km) to jedź do serwisu bo może coś z dpf się dzieje..
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
objawy jak w b8 więc wskazuje na wypalanie się filtra dpf nie przerywaj procedury...
-
Brzęczenie z silnika co to może być ?
sugeruje z kanału sprawdzenie skąd dochodzi dźwięk... wygląda jakby coś w skrzyni
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
w zbiorniku możliwe że jest filtr siatkowy do najgrubszych zanieczyszczeń..