Treść opublikowana przez RALF76
-
spalanie paliwa i adblue 2.0 TDI A4 B9
Jaka jest pojemność zbiornika adblue? 12l?
-
spalanie paliwa i adblue 2.0 TDI A4 B9
Jak wygląda średnie spalanie paliwa i adblue w tych silnikach? Czy pełny zbiornik adblue starcza na 10.000 km a może więcej? Prośba o opinie osób którzy eksploatują auto z tym silnikiem.
-
Długi rozruch na zimnym silniku
może to być filtr a mogą być także przewody łączące aku z silnikiem (temat opisywany na forum j/n)
-
Długi rozruch na zimnym silniku
po wymianie filtra tak się dzieje czy wcześniej też?
-
nie równa praca silnika i wibracje na jalowym - zawór wysokiego ciśnienia
jest kilka postów niżej na ten temat.. "bujanie i drganie..." tam trzeba umieścić to info...
-
Koniec diesli
Mazda czysty diesel - czyżby się udało bez dpf i scr? co prawda moc nie imponująca ale..... https://autokult.pl/32143,nowa-mazda-cx-3-radzi-sobie-bez-adblue-i-filtra-czastek-stalych
-
Informacje o silniku CJCD w A4 B8
non stop przez kilka godzin 130km/h i wychodzi Ci 5.4? u mnie 5.7 przy takiej prędkości np 5h jazdy non stop...
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
Wizualnie światła Xenon do jazdy dziennej mają te 4 "poziome" diody Światła LED przypominają przewrócone dwie literki "L".... mniejsza i większa... Tak można szybko odróżnić światła xenon od śwateł led w ciągu dnia b9???
-
Informacje o silniku CJCD w A4 B8
skąd takie info o tym rodzynku?
-
Audi a4 b9 SPORT
jak jest w salonie audi to daj link....
-
Spalanie w 1.4 TFSI
ten dolny wynik to jest świetny średnio 8 zmieści się?
-
Spalanie w 1.4 TFSI
jak wychodzi 2.0 tfsi ultra ze spalaniem?
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
poczytaj tutaj - w/g poniższego mogą zalecać tylko wizytę w serwisie... https://www.stopvw.pl/wazny-komunikat-dla-wszystkich-posiadaczy-samochodow-z-silnikami-diesla-objetymi-dieselgate/
-
Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
skąd masz takie informacje?
-
Spalanie w 1.4 TFSI
z tankowania wychodzi tyle samo co na fis? jak silnik daję radę np: 4 osoby z bagażami?
-
S-tronic
co 60k wymiana? duży koszt? czy to okolice 800 stów?
- S-tronic
-
Jaki silnik wybrać 2.0tdi 177KM czy 150KM
Lechu85 - przy okazji powiedz koledze ile kosztuje sprzęgło do 177ps CGLC
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
podobny dźwięk? przebieg 67k
-
dziwny dźwięk przy dodawaniu gazu
chyba źle zrozumiałeś kolegę
-
Skradzione
Nie odpuszczają ....?
-
Płatny wjazd do centrum miast - PL
Kłopot w tym, że w takim "modelu" możesz jeździć po centrum np: dieslem czy benzyną za darmo pod warunkiem że nie parkujesz czyli np: podrzuciłeś kogoś... a to raczej nie wchodzi w grę...
-
Płatny wjazd do centrum miast - PL
parkowanie to jedna opłata a za wjazd druga..
-
Płatny wjazd do centrum miast - PL
Poniżej link do artykułu z którego wynika że wszędzie można się spodziewać dodatkowych opłat za wjazd do centrum miast (około 2.5 zł za godzinę) Decyzja w rękach władz miast... https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zielone-swiatlo-dla-platnego-wjazdu-do-centrum-warszawa-analizuje,265108.html
-
Procedura odpowietrzania i wymiana filtra paliwa w Audi A4 B8 2.0 TDI
nie wskazany zaciąg ze względu na rozrząd...