Treść opublikowana przez RALF76
-
Problem z systemem Start Stop
jakie są błędy? S/S podłączony jest do wielu czujników
-
Podniesienie obrotow po puszczeniu sprzegla
fabrycznie powinno to być włączone więc dziwne że ktoś wyłączył lub coś jest nie tak może czujnik położenia?
-
Podniesienie obrotow po puszczeniu sprzegla
po co taki zabieg?
-
Dziwne dźwięki po zmianie biegu
może to być łożysko w skrzyni - szukaj na forum jest opisane dokładnie razem z rozwiązaniem
-
Środek do czyszczenia wtryskow czy można zalać?
są liqui moly do układów cr
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
zadzwoń z innego numeru
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Doprecyzuj tą "cewkę" - może ten co robił podpowie co to za ustrojstwo nerwy szarpie
- Błąd P164D00
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
jeśli ciśnienie dobre (nie wiem ile powinno być min) to zostają czujniki
-
Adblue usterka systemowa
Podejrzewałem że pewnie coś z wtryskiwaczem lub czujnikiem... dobrze że opanowane
-
Adblue usterka systemowa
poradziłeś sobie? co było?
-
wyświetliła się kontrolka czerwona oleju
to napisz co się stało, co zrobione będzie to wskazówką dla innych...
-
Wolne obroty
przy wypalaniu dpf wolne obroty będą około 1000 N i P wolne obroty około 900 pierwsze zdjęcie D1 lub S1 wolne obroty ciut ponad 800 jak na drugim zdjęciu... Masz wszystko OK...
-
wyświetliła się kontrolka czerwona oleju
Zaglądałeś wcześniej do imbusa? jaki masz przebieg? w opisie masz 2.0T a paliwo ON? popraw bo wprowadza w błąd..
-
nie odpala z kluczyka
1.wcisnąć sprzęgło 2. kluczk nacisnąć
-
nie odpala z kluczyka
wcisnąć sprzegło i kluczk nacisnąć - w lato zapala natychmiast, w zimę grzeją chwile świece i zapala po zwłoce na grzanie świec nie ma potrzeby wciskać 2x kluczyka...
-
Adblue usterka systemowa
podaj numer błędu
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
ciśnienie sprawdzone?
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
co to za cewka? Odma sprawdzona?
-
Niskie ciśnienie oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
na drugiej stronie opisany ten sam błąd - wymiana czujników pomogła..
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Są takie małe dwa zatrzaski - ciut mocniej i powinno wyjść bez problemu..
-
Skradzione
nie dobrze... miałeś bezkluczykowy dostęp do auta? teraz to pomaga "ciemnej stronie"..
-
niskie ciśnienie oleju AUDI 2.0 TDI CGLC 177 KM błąd P164D00
creative82 czyli teraz dwa oryginalne czujniki są założone.. to znaczy że czujnik powodował niskie ciśnienie ?? czy ciśnienie było dobre a czujnik wariował?
-
niskie ciśnienie oleju AUDI 2.0 TDI CGLC 177 KM błąd P164D00
kiedy to się pojawia? jak tylko rozgrzeje się silnik? sporo części wymieniłeś a smok olejowy sprawdzony? może zapchany?
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Kolega DEV robi wymiany - tutaj fajnie napisał....