Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. RALF76 odpowiedział(a) na Seba1212 temat w 2.0TDI
    jakie są błędy? S/S podłączony jest do wielu czujników
  2. fabrycznie powinno to być włączone więc dziwne że ktoś wyłączył lub coś jest nie tak może czujnik położenia?
  3. po co taki zabieg?
  4. może to być łożysko w skrzyni - szukaj na forum jest opisane dokładnie razem z rozwiązaniem
  5. są liqui moly do układów cr
  6. zadzwoń z innego numeru
  7. Doprecyzuj tą "cewkę" - może ten co robił podpowie co to za ustrojstwo nerwy szarpie
  8. RALF76 odpowiedział(a) na Kadilak1984 temat w 2.0TDI
    jaka przyczyna?
  9. jeśli ciśnienie dobre (nie wiem ile powinno być min) to zostają czujniki
  10. RALF76 odpowiedział(a) na Rockman90 temat w 2.0TDI
    Podejrzewałem że pewnie coś z wtryskiwaczem lub czujnikiem... dobrze że opanowane
  11. RALF76 odpowiedział(a) na Rockman90 temat w 2.0TDI
    poradziłeś sobie? co było?
  12. to napisz co się stało, co zrobione będzie to wskazówką dla innych...
  13. RALF76 odpowiedział(a) na AndrzejA4B8Avant temat w 2.0TDI
    przy wypalaniu dpf wolne obroty będą około 1000 N i P wolne obroty około 900 pierwsze zdjęcie D1 lub S1 wolne obroty ciut ponad 800 jak na drugim zdjęciu... Masz wszystko OK...
  14. Zaglądałeś wcześniej do imbusa? jaki masz przebieg? w opisie masz 2.0T a paliwo ON? popraw bo wprowadza w błąd..
  15. RALF76 odpowiedział(a) na Szczure8 temat w 2.0TDI
    1.wcisnąć sprzęgło 2. kluczk nacisnąć
  16. RALF76 odpowiedział(a) na Szczure8 temat w 2.0TDI
    wcisnąć sprzegło i kluczk nacisnąć - w lato zapala natychmiast, w zimę grzeją chwile świece i zapala po zwłoce na grzanie świec nie ma potrzeby wciskać 2x kluczyka...
  17. RALF76 odpowiedział(a) na Rockman90 temat w 2.0TDI
    podaj numer błędu
  18. ciśnienie sprawdzone?
  19. co to za cewka? Odma sprawdzona?
  20. na drugiej stronie opisany ten sam błąd - wymiana czujników pomogła..
  21. Są takie małe dwa zatrzaski - ciut mocniej i powinno wyjść bez problemu..
  22. RALF76 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    nie dobrze... miałeś bezkluczykowy dostęp do auta? teraz to pomaga "ciemnej stronie"..
  23. creative82 czyli teraz dwa oryginalne czujniki są założone.. to znaczy że czujnik powodował niskie ciśnienie ?? czy ciśnienie było dobre a czujnik wariował?
  24. kiedy to się pojawia? jak tylko rozgrzeje się silnik? sporo części wymieniłeś a smok olejowy sprawdzony? może zapchany?
  25. Kolega DEV robi wymiany - tutaj fajnie napisał....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.