Treść opublikowana przez RALF76
-
Problem z temperaturą silnika 2.0 CR CJCC
przy wypalaniu dpf silnik dostaje więcej paliwa i puszka dpf jest pod maską która rozgrzewa się do 600 stopni więc jest gorąco, po to się właśnie wentylatory się włączają.. wg mnie masz nie sprawny termostat który nie utrzymuje 90 stopni przy normalnej jeździe
-
Ubytek płynu chłodniczego.
5W-30 norma 507 i będzie dobry
-
Ubytek płynu chłodniczego.
zobacz na kartce co teraz zalane, zapewne 5W-30 norma 507
-
Ubytek płynu chłodniczego.
ad blue trzeba zobaczyć w książce obsługi, możliwe że na klapce wlewu paliwa jest napisane że min trzeba wlać np: 4litry oleje temat rzeka, opisywane u nas na forum: millers, motul,liqui moly jak najbardziej aby tylko spełniały normy dla silnika
-
Ubytek płynu chłodniczego.
każdy przegląd to wydruki i to jest podstawa książki elektronicznej a reszta u dealera online do weryfikacji... logowanie na "myaudi" raczej nie pomoże... ale zweryfikuj
-
Ubytek płynu chłodniczego.
powinno być zaślepione miejsce na bagnet, zdjąć osłonę silnika i szukać miejsca otworu na bagnet w kwestii książki serwisowych jest już online w nowszych autach
-
Ubytek płynu chłodniczego.
dolać g13 i wymienić olej a potem obserować, dziwne że wszystko na minimum jaki ma przebieg?
-
Ubytek płynu chłodniczego.
tzn ze po trasie zniknęło z poziomu max do min płynu??
-
AVF stukot na półsprzegle
ciekawa sprawa bo na zimnym nic nie słychać, tylko po rozgrzaniu
-
AVF stukot na półsprzegle
w a4 b6 AVF pojawił się stukot jak wcisnę sprzęgło trochę i do połowy, po wciśnięciu max stukot przestaje być słyszalny.. Normalnie rusza, nie szarpie.. Czy to dwumas siada czy sprzęgło? a może jakieś łożysko?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
może castrol?
-
Zapach spalin podczas wypalenia DPF
Nura w kanał i popatrzeć jakieś miejsca okopcone..
-
Wejście do ukrytego menu MMI 3G
pod maską ładujesz aku, są wskazane miejsca gdzie "+" i "-"
-
Zapach spalin podczas wypalenia DPF
sprawdź łącznik elastyczny tzw plecionka
-
Niskie ciśnienie
jeszcze słupka nie wymieniałbym ile km po wymianie jest niskie ciśnienie? od początku? zerknij na poniższy temat
-
Niskie ciśnienie
zweryfikuj poniższy temat ps. za 3,5k kupisz drugi silnik
-
Spadek poziomu oleju w mmi
trzeba sprawdzić podstawowe kwestie czy jest wyciek przy silniku itd, kupić bagnet dolać oliwy jeśli mało i obserwować
-
Spadek poziomu oleju w mmi
Dev napisał, może turbo padło i żłopie olej ale 150 tys nalotu to dziwne.. gdzie auto było kupowane?
-
Spadek poziomu oleju w mmi
bagnet serwisowy kupisz poza ASO na aledrogo... za około 60zł ale jak pisze Dev warto sprawdzić w pierwszej kolejności wąż ile tej oliwy tam jest...
-
Spadek poziomu oleju w mmi
jeśli nie ma wycieku przy silniku (nie gubi oleju) trzeba bagnetem sprawdzić ile jest faktycznie i obserwować czy znika
-
Spadek poziomu oleju w mmi
za każdym razem sprawdzasz 2-3 min po zgaszeniu czy różnie bywa? sprawdź 7-10 min po rozgrzaniu i zgaszeniu jaki poziom pokazuje
-
CAGC - Dwumasa od seat?
patrzyliście numery czy takie same jak od seata? spokojnie brat teraz będzie miał spokój na 150 tys
-
drgania podczas początkowej jazdy na zimnym silniku po nocnym postoju
opony to chyba szybko jesteś w stanie wyeliminować? zmiana zima na lato i wiadomo...
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
od września 2018 chyba wszystkie a4b9 mają gpf
-
CAGC - Dwumasa od seat?
różnią się ilością zębów i raczej nie będzie pasować, najlepiej wyjąć i sprawdzić numery oraz porównać z kołem seata to co jest w seacie pasuje do paska b5 fl i audi a4 b6 i b7