Treść opublikowana przez RALF76
-
Terkotanie dwumasy w skrzyni biegów S-tronic w Audi Q5 FY 2.0 TDI
jak się sprawa zakończyła?
-
Termostat temp spada do 70 problem z dpf
- Termostat temp spada do 70 problem z dpf
normalne obroty, wypalanie to byłoby bliżej 1 wskazówka obr/min porównaj to zdjęcie co wkleiłem wyżej... widzisz różnice?- Pobór oleju
Jaki masz przebieg, jak długo mógł jeździć w LL?- Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
w moim a4 b6 mam do wymiany lewy silnik (czerwony) kupujecie używki czy nowe aledrogo?- Wymiana oleju i przegląd
przegląd w sensie serwis czyli oprócz serwisu olejowego wymiana pozostałych pozycji z kosztorysu (olej + filtry w s-tronic wymiana co 60k więc zapewne zbliżasz się do 60,120 badź 180k itd. przebiegu)- wymiana oleju
pisz małymi literami...- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Co masz na myśli w tym stwierdzeniu? stosowałeś? Sądze, że nie....- Shadow'owe SQ5 B9 3.0TFSI
OK auto hold też mam, faktycznie to taki asystent podjazdu/ruszania- Termostat temp spada do 70 problem z dpf
jak się sprawa zakończyła?- Shadow'owe SQ5 B9 3.0TFSI
który to? czy może asystent zjazdu? Lusterka są fajne właśnie w SQ5 - widać z daleka - Twoja decyzja...- Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
dobry pomysł, dzieki- Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
a4 b8 2008 od nowości nie wymieniane świece żarowe a przebieg niecałe 180k, VCDS nie pokazuje uszkodzenia świec, czy możliwe że są jeszcze dobre? czy a4b8 może nie mieć diagnostyki świec przez VCDS?- [B6 AWX] Problemy po zakupie, proszę o pomoc
prawdopodobnie do wymiany sprzęgło i dwumas + rozrząd- Wentylator po zgaszeniu silnika
nie jest to normalne- Termostat temp spada do 70 problem z dpf
jeśli masz tak normalnie (pokaż zdjęcie) to cały czasy wypala się dpf- Niskie cisnienie oleju
na to wygląda ale niech sprawdzą fachowcy.. jaki przebieg?- Niskie cisnienie oleju
Od dwóch lat z tym jeździsz? masz blisko Futurum jedź i zrób porządek bo za chwilę będziesz drugiego silnika szukał...- Termostat temp spada do 70 problem z dpf
- Termostat temp spada do 70 problem z dpf
Przy minusowych temp jak jedziesz z góry dużej może spaść temp poniżej 90 ale nie na 70 chyba że będzie - 30 na zewnątrz ("polu" czy jak temp zew nazywasz) O wypalaniu dpf jest podwieszony temat - tam ktoś zrobił zdjęcia, jak się dpf wypala to wolne obroty wskazują około 1000 obr/min (wg mnie bardzo łatwo to wychwycić)- Spalona swieca zarowa
w moim na 1 montaż były beru więc można brać- Spalona swieca zarowa
najlepiej wszystkie, może tak być ze jedną wymienisz a za chwilę kolejna padnie... decyduj...- Kontrolka
nie wszystkie b7 miały dpf, prawdopodobnie jest z końca lat produkcji (uzupełnij profil będzie łatwiej ) zrób jak koledzy piszą, po pierwsze podpiąć pod kompa i sprawdzić błędy - kontrolka wskazuje na problem dpf (przyczyn wiele od całkowitego zabicia po uszkodzone czujniki - komp powinien pokazać)- Kontrolka
- Błędy w silniku 2,0 TDI -Czy to coś powarznego?
Skasuj przejedź się i zobacz czy błędy wróciły - Termostat temp spada do 70 problem z dpf