Treść opublikowana przez RALF76
- Rozrząd
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
ok dzieki, właśnie te ramiona coś mi nie pasują i jest jakieś ograniczenie przy ramieniu w tym białym a w ori czerwonym tego nie widzę
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
czyli każdy będzie pasował? taki może być j/n? tylko nie wiem czy te cięgna bedą posować i czy mogę przełożyć ze swojego? allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
w b6 z 2004 właśnie padł v158, widzę że powinien być 8E1820511G - pytanie czy on został zastąpiony 8E1820511??? czyli bez literki i taki mogę kupić? NIe znajduję takiego w ogłoszeniach z literką G ....
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
daj znać jaki efekt
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
dużo tego oleju?
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
sprawdź bo duża ilość oleju musi się gdzieś pojawiać
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
dosyć często, u mnie 500-600km, sprawdź poziom zapełnienia dpf
-
Jakie macie zużycie oleju w A4 B8 2.0TDI CGLC?
może ktoś przegrzał silnik wcześniej, przy tym przebiegu nie powinno być takich problemów, co ile km wypala się dpf?
-
Biało siwy dym, przy rozgrzanym silniku
turbo, dolot? suche?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
z tego co widziałem na FB to wadliwa chłodniczka przepuszcza płyn chłodniczy i to on zawala egr a nie adblue które nie ma prawa tam się znaleźć...
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
jak to się dzieje że adblue dostaje się do egr skoro adblue wstrzykiwane jest między dpf a katalizatorem?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
masz adblue i przez to zatkał Ci się egr?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
masz jakieś źródło tej informacji?
-
Wentylator pracujący od odpalenia.
po wyłączeniu A/C też kręci wentylator?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
nie bardzo rozumiem czemu łączysz adblue ze znikającym płynem raczej te dwie rzeczy nie mają nic wspólnego ze sobą, jeśli znika płyn to albo jest gdzieś dziura w obiegu lub pęknięta głowica/uszczelka pod głowicą.. zrób porządną diagnozę po będziesz zaraz szukał drugiego silnika.. poziom oleju w normie? ps. uzupełnij profil o dane auta
-
2.0 Tdi DUEA Sprzeglo
jest a4 b9 na dole listy, w kraju będzie taniej ale sprawdź po VIN graty
-
2.0 Tdi DUEA Sprzeglo
najlepiej po VINie w sklepie trzeba sprawdzić jakie sprzęgło+dwumas pasuje, będzie pewnie 3-4k plus robota uzupełnij profil, skrzynia biegów, model kod silnika itd...
-
Dziwny dźwięk - odsłuch a4b8
dwumas...
-
Dziwne odgłosy i stuki przy skręcie w lewo
jedna osoba w kanał a druga kręci i trzeba sprawdzić skąd dźwięk dochodzi, może magiel...
-
Bieg 2 nie wchodzi. Pomocy! Jaka przyczyna?
jeśli zgrzyta być może synchronizator, bez rozbierania skrzyni nie obejdzie się.. zanim rozbierzesz popatrz na wybierak i cięgna przy skrzyni czy luzów nie ma
-
Bieg 2 nie wchodzi. Pomocy! Jaka przyczyna?
zgrzyta czy jaki jest objaw?
-
Spalanie oleju (niestety nie napędowego)
przed remontem w dolocie było mokro? jak jest teraz? za dużo znika oleju żeby nie było widać.. są jakieś błędy?
-
Spalanie oleju (niestety nie napędowego)
na jakim oleju jeździsz?
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
może mu coś wypadło... wyślij sms jak nie odpowiada