Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. są mechanicy także poza ASO którzy znają markę i robią to zgodnie z procedurą, nie po to jest procedura aby ją pomijać.. w dłuższej perspektywie mogą być z tego kłopoty zawsze szukam takich mechaników co robią zgodnie ze sztuką
  2. omijać takich mechaników szerokim łukiem
  3. sprzeda za jakiś czas a potem ludzie będą pisać że pompy siadły z pytaniem dlaczego..
  4. oczywiście, trwałość starszych aut była dużo lepsza.. ekologia + księgowość i mamy efekty..
  5. wszystko zależy kto jaką ma wypłatę dla jednego dużo a dla drugiego tydzień roboty ale bez względu na wszystko jeśli to jedyna wada tego silnika i można zastąpić poprawioną wersją to tragedii nie ma
  6. jaka jest tego przyczyna? u mnie niezauważalne jest zużycie oleju
  7. 1 post u góry dotyczy zalet i wad tego silnika, 4 strony czytania
  8. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w 2.0TFSI
    jeśli jest GPF to też adblue jest stosowane po 2018 roku?
  9. RALF76 odpowiedział(a) na Martino 71 temat w 2.0TDI
    Piszesz o kontrolce ciśnienia oleju a temat rozpocząłeś od wysokiego poziomu oleju. W końcu nie wiadomo jaki masz/miałeś problem.
  10. Kilka razy tak miałem przez 7 lat użytkowania auta z dpf, gdybyś jechał dalej to na pewno nie zauważysz wypalania bynajmniej w trasie, najlepiej nie gasić w takiej sytuacji... To nie złośliwość lecz wypalanie jest przy odpowiednim poziomie zapchania filtra (raczej w kategorii pecha rozpatruj że włączył na parkingu , potem jak ruszysz bardzo szybko znów będzie wypalał, tym razem nie przerywaj)
  11. RALF76 odpowiedział(a) na morsmin temat w 2.0TDI
    jeśli założyciel tematu ma normalną temp silnika 90 a olej 120 to nie widzę związku z pompą wody, nigdzie nie napisał o podwyższonej temp płynu chłodzącego
  12. RALF76 odpowiedział(a) na morsmin temat w 2.0TDI
    Wiem jedno, że pompy wody VAG to jedno wielkie gówno niezależnie od silnika. Sprawdzaj poziom płynu na zimnym silniku, bo może Ci uciekać bardzo powoli przez pękniętą obudowę lub inną nieszczelność pompy Pompa wody ma wpływ na temp oleju?
  13. RALF76 odpowiedział(a) na grzesiek25lub temat w 2.0TDI
    tylko komputerem
  14. RALF76 odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    co to za kontrolka?? sprawdzić błędy..
  15. RALF76 odpowiedział(a) na kirenos temat w 2.0TDI
    ciężko stwierdzić, sprawdź błędy..
  16. RALF76 odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    Kojarzycie IPA w sprayu z wężykiem? nigdzie na aukcjach znaleźć nie mogę, wszędzie z rurką lub pędzelkiem a potrzebuje sięgnąć dalej..
  17. sprawdzić luzy w zawieszeniu czy wszystko jest OK
  18. RALF76 odpowiedział(a) na Adrian563 temat w 2.0TDI
    na początek sprawdzić bo może wtrysk wadliwy, nie ma co wyprzedzać..
  19. RALF76 odpowiedział(a) na Adrian563 temat w 2.0TDI
    możliwy brak kompresji na cylindrze
  20. RALF76 odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    na to wygląda, w tych latach większość to stronic stąd jakoś mały dostęp do sprzęgieł
  21. RALF76 odpowiedział(a) na Adrian563 temat w 2.0TDI
    konkretnie jaki numer błędu VCDS? zamień wtryski miejscami i zobacz co się dzieje (chyba że regenerowany wadliwy) sprawdź kompresję jeśli to samo będzie na tym samym cylindrze
  22. RALF76 odpowiedział(a) na Adrian563 temat w 2.0TDI
    jaki był błąd wtrysku?
  23. Jakie stosujcie czyszczenie klimy ozonowanie czy ultradźwięki? nie próbowałem nigdy ultradźwięków - podobno lepsze jak ozon. Jakie macie doświadczenia?
  24. RALF76 odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    sprzęgła czy dwumasy szukasz? to pierwsze to chyba na zamówienie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.