Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. dodatkowo napisał co masz zrobić... "Wskaźnik poziomu oleju dostępny po około 2 minutach / silnik musi mieć temperaturę roboczą i wyłączony " Zmień sobie język na polski lub angielski
  2. jak wykasował błędy to nikt nic nie wymyśli, pojeździć sprawdzić błędy i wrzucić tutaj, jeśli sterownik siada to raczej wymiana, trudno powiedzieć jak nie mamy numeru błędu
  3. RALF76 odpowiedział(a) na wooxvip temat w 2.0TDI
    wypalanie dpf - poczytaj na forum jest podwieszony temat' https://a4-klub.pl/topic/153458-procedura-wypalania-dpf-20-tdi-cr/
  4. RALF76 odpowiedział(a) na qbas21 temat w 2.0TDI
    wyczyść piasek, niektóre warsztaty mają to w nosie bo to nie firma sprzątająca
  5. Przy 182 raczej nie był założony ori a kolejne to już co 70-80 tys więc już dawno nadszedł czas ze względu na przebieg
  6. RALF76 odpowiedział(a) na Dudus001 temat w 1.9TDI
    dokładnie, pierwsze moje a4 to było b6 jak kupiłem miał ori 200 tys i z miarki dym taki sam (nie powiem bo to było z 10 lat temu i się przestraszyłem nauczony że 1.9 TDI VP tak nie ma a jak ma to wiadomo co jest), teraz ma 330tys i dalej jeździ jak rakieta, w -17 zapalił na dworzu od strzała po nocy nie szukaj dziury w całym tylko lataj, jak oleju nie bierze jest OK
  7. sprawdź czy są błędy, jak nie ma obserwuj, może to jednorazowa anomalia
  8. skrzynia OK, nie zauważyłeś że coś się dzieje?
  9. może coś z paliwem, odpalił bez problemu?
  10. RALF76 odpowiedział(a) na bar72 temat w 3.0TDI
    jaki jest powód tych stuków? na czym polega naprawa?
  11. RALF76 odpowiedział(a) na Michal310 temat w 2.0TDI
    faktycznie coś piszczy i tyle ale nie jest to raczej turbo
  12. RALF76 odpowiedział(a) na Mk179 temat w 2.0TDI
    są dwa termostaty - szukaj na forum w dziale układ chłodzenia
  13. RALF76 odpowiedział(a) na Michal310 temat w 2.0TDI
    nagraj posłuchamy
  14. RALF76 odpowiedział(a) na Mk179 temat w 2.0TDI
    przy jakich temperaturach? jak -20 to ciężko faktycznie trzeba jechać z obrotami min 2tys przez 10-12 km
  15. ciągłe wypalanie dpf
  16. RALF76 odpowiedział(a) na Duudi temat w 2.0TDI
    może świece słabo grzeją lub prąd do nich nie dochodzi
  17. czyli b9 dojeżdżają zacnych przebiegów na rozrządzie, nie jest to reguła że się zrywają paski przy mniejszych przebiegach być może jakaś oszczędność firmy w danych okresie ale tego się raczej nie dowiemy co jest powodem zerwań
  18. wcześniej też Valvo czy zmieniłeś?
  19. oby tak dalej na jakim oleju jeździsz?
  20. to u kolegi wyżej już do granicy się zbliża stąd może częste wypalanie dpf?
  21. Może warto napisać potomnym co było a nie tylko taka enigmatyczna informacja..
  22. Q5 mam po akcji serwisowej dieselgate wypala się co 450-550km, w a4 b8 gdzie nie było tej akcji co 600-700km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.