Treść opublikowana przez RALF76
-
Nie wyświetla mi się poziom oleju w MMI 3G
dodatkowo napisał co masz zrobić... "Wskaźnik poziomu oleju dostępny po około 2 minutach / silnik musi mieć temperaturę roboczą i wyłączony " Zmień sobie język na polski lub angielski
-
Audi q5 177km S-tronic
jak wykasował błędy to nikt nic nie wymyśli, pojeździć sprawdzić błędy i wrzucić tutaj, jeśli sterownik siada to raczej wymiana, trudno powiedzieć jak nie mamy numeru błędu
-
Oil Level sensor defective
wypalanie dpf - poczytaj na forum jest podwieszony temat' https://a4-klub.pl/topic/153458-procedura-wypalania-dpf-20-tdi-cr/
-
Piasek przy korku olejowym
wyczyść piasek, niektóre warsztaty mają to w nosie bo to nie firma sprzątająca
-
Uwaga na rozrząd w A4 B9 2.0TDI
Przy 182 raczej nie był założony ori a kolejne to już co 70-80 tys więc już dawno nadszedł czas ze względu na przebieg
-
[B7 BKE] Para z rurki bagnetu
dokładnie, pierwsze moje a4 to było b6 jak kupiłem miał ori 200 tys i z miarki dym taki sam (nie powiem bo to było z 10 lat temu i się przestraszyłem nauczony że 1.9 TDI VP tak nie ma a jak ma to wiadomo co jest), teraz ma 330tys i dalej jeździ jak rakieta, w -17 zapalił na dworzu od strzała po nocy nie szukaj dziury w całym tylko lataj, jak oleju nie bierze jest OK
-
Audi q5 177km S-tronic
sprawdź czy są błędy, jak nie ma obserwuj, może to jednorazowa anomalia
-
Delikatnie poszarpuje przy lekkim przyśpieszaniu w zakresie 1300 - 1800 obrotów
to są przerywania czy drgania?
-
Audi q5 177km S-tronic
skrzynia OK, nie zauważyłeś że coś się dzieje?
-
Audi q5 177km S-tronic
może coś z paliwem, odpalił bez problemu?
-
Delikatnie poszarpuje przy lekkim przyśpieszaniu w zakresie 1300 - 1800 obrotów
błędy są jakieś?
-
3.0 TDI V6 272KM
jaki jest powód tych stuków? na czym polega naprawa?
-
Dzwięk turbospreżaki
faktycznie coś piszczy i tyle ale nie jest to raczej turbo
-
Temperatura silnika
są dwa termostaty - szukaj na forum w dziale układ chłodzenia
-
Dzwięk turbospreżaki
nagraj posłuchamy
-
Temperatura silnika
przy jakich temperaturach? jak -20 to ciężko faktycznie trzeba jechać z obrotami min 2tys przez 10-12 km
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
ciągłe wypalanie dpf
-
Nierówna praca silnika
może świece słabo grzeją lub prąd do nich nie dochodzi
-
Uwaga na rozrząd w A4 B9 2.0TDI
czyli b9 dojeżdżają zacnych przebiegów na rozrządzie, nie jest to reguła że się zrywają paski przy mniejszych przebiegach być może jakaś oszczędność firmy w danych okresie ale tego się raczej nie dowiemy co jest powodem zerwań
-
Niskie ciśnienie oleju na postoju
wcześniej też Valvo czy zmieniłeś?
-
Niskie ciśnienie oleju na postoju
oby tak dalej na jakim oleju jeździsz?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
to u kolegi wyżej już do granicy się zbliża stąd może częste wypalanie dpf?
-
Nie działa system start stop
Może warto napisać potomnym co było a nie tylko taka enigmatyczna informacja..
-
Termostat temp spada do 70 problem z dpf
a ile?
-
Termostat temp spada do 70 problem z dpf
Q5 mam po akcji serwisowej dieselgate wypala się co 450-550km, w a4 b8 gdzie nie było tej akcji co 600-700km