Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. ASO chce najwięcej kasy za najmniej roboty.. Wybrałbym niezależny z dwoma filtrami i uszczelką - statyczna czy dynamiczna wybierz sobie ale jak wyżej napisane dynamiczna (droższa) nie jest konieczna.. Podobno przy większych przebiegach dynamiczna może narobić kłopotu ale nie wiem czy ktoś na forum miał taki przypadek..
  2. Temat wałkowany na forum i rozłożony na części pierwsze - szukaj nie twórz podobnych tematów
  3. ok dzięki za info, zastanawiałem się jak to u siebie zrobić więc rozjaśniło się.. skoro ludzie w tym siedzą trzeba ufać..
  4. jeśli cały olej w skrzyni w przypadku 2.0 tdi to faktycznie dynamiczna nie ma sensu
  5. argumentowali to jakoś? są plusy i minusy takich wymian więc jak oni to tłumaczyli? dynamicznej może skrzynia nie wytrzymać?
  6. jak wymieniacie olej? dynamicznie czy statycznie?
  7. wiele samochodów "salonowych używanych" poleasingowych jest już po przejściach blacharskich mimo 3-4 lat więc trzeba to sprawdzić pod tym kątem także jak koledzy wyżej piszą ale może to CI nie przeszkadza że jakiś błotnik czy maska była powtórnie lakierowana... weryfikowałem kilka takich aut i nawet już w rozmowie telefonicznej informowali o malowaniu elementów więc raczej nie ukrywają niczego.. z tymi autami nie jest tak kolorowo jak się wydaje na początku.. trzeba być czujnym jak wszędzie...
  8. może hydro-popychacze "szklanki" do weryfikacji.. w przypadku PawelRR
  9. w b9 miałeś przeskok?
  10. czyli to szczęście że jednemu pada a drugiemu nie?
  11. RALF76 odpowiedział(a) na przemo8902 temat w 2.0TDI
    co zgrzyta? rozrusznik?czy po zapaleniu? musisz nagrać..
  12. poczytaj poniższe...
  13. RALF76 odpowiedział(a) na AndrzejewskiA4B8 temat w 2.0TDI
    poczytaj na forum o zaworze regulacji ciśnienia listwy CR..
  14. RALF76 odpowiedział(a) na carlossa temat w 2.0TDI
    może to być jakaś rolka, napinacz, jedno z łożysk itd... podjedź do mechanika aby posłuchał skąd dochodzi dokładnie terkotanie
  15. Jak się zakończył temat s-tronic?
  16. co to za silnik 1.8 177koni? to rozwinięcie 170 koni? widzę je w autach 2015 rok...
  17. faktycznie po gwarancji koszty naprawy od 3k do grubo ponad 10k mogą być w zależności od stopnia uszkodzenia.. w przypadku jak widać "śmiesznych" przebiegów robi kłopoty to nie wiem jak będzie nalot 200k ile razy trzeba remontować skrzynie.. nie wiem kto to wytrzyma po gwarancji..
  18. mechatronika chyba siada..
  19. jeśli wg aso dźwięki ok to chyba żart jakiś..
  20. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    w którą stronę teraz patrzysz?
  21. RALF76 opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witajcie Czy a4 b9 2.0 TFSI posiada gpf? Pozdrawiam
  22. o której skrzyni rozmawiałeś? o Twojej dl501 czy b9 dl382? nie wiem czy się różnią technicznie ale widzę że są zestawy naprawcze elektroniki w obu przypadkach...
  23. 60k przebiegu i takie kłopoty... mam nadzieje że wymienią na gwarancji... daj znać.. nie za dobrze to świadczy o tych skrzyniach.. ps. Przy okazji chyba olej wymienią w skrzyni
  24. jak wygląda sytuacja z s-tronic? ułożyło się? nie szarpie?
  25. ???? mocne..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.