Treść opublikowana przez RALF76
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
ASO chce najwięcej kasy za najmniej roboty.. Wybrałbym niezależny z dwoma filtrami i uszczelką - statyczna czy dynamiczna wybierz sobie ale jak wyżej napisane dynamiczna (droższa) nie jest konieczna.. Podobno przy większych przebiegach dynamiczna może narobić kłopotu ale nie wiem czy ktoś na forum miał taki przypadek..
-
Halasuje po wciśnięciu sprzęgła
Temat wałkowany na forum i rozłożony na części pierwsze - szukaj nie twórz podobnych tematów
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
ok dzięki za info, zastanawiałem się jak to u siebie zrobić więc rozjaśniło się.. skoro ludzie w tym siedzą trzeba ufać..
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
jeśli cały olej w skrzyni w przypadku 2.0 tdi to faktycznie dynamiczna nie ma sensu
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
argumentowali to jakoś? są plusy i minusy takich wymian więc jak oni to tłumaczyli? dynamicznej może skrzynia nie wytrzymać?
-
Jaki olej i ile na wymianę do skrzyni biegów S-tronic w Audi?
jak wymieniacie olej? dynamicznie czy statycznie?
-
Zakup auta 2-3 letnie po leasingu z salonu - czy warto?
wiele samochodów "salonowych używanych" poleasingowych jest już po przejściach blacharskich mimo 3-4 lat więc trzeba to sprawdzić pod tym kątem także jak koledzy wyżej piszą ale może to CI nie przeszkadza że jakiś błotnik czy maska była powtórnie lakierowana... weryfikowałem kilka takich aut i nawet już w rozmowie telefonicznej informowali o malowaniu elementów więc raczej nie ukrywają niczego.. z tymi autami nie jest tak kolorowo jak się wydaje na początku.. trzeba być czujnym jak wszędzie...
-
niskie ciśnienie oleju AUDI 2.0 TDI CGLC 177 KM błąd P164D00
może hydro-popychacze "szklanki" do weryfikacji.. w przypadku PawelRR
-
Wymiana łańcucha rozrządu w Audi A4 B9 2.0 TFSI
w b9 miałeś przeskok?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
czyli to szczęście że jednemu pada a drugiemu nie?
-
Zgrzytanie przy odpalaniu
co zgrzyta? rozrusznik?czy po zapaleniu? musisz nagrać..
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
poczytaj poniższe...
-
Bujanie Silnikiem
poczytaj na forum o zaworze regulacji ciśnienia listwy CR..
-
Terkotanie z silnika
może to być jakaś rolka, napinacz, jedno z łożysk itd... podjedź do mechanika aby posłuchał skąd dochodzi dokładnie terkotanie
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
Jak się zakończył temat s-tronic?
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
co to za silnik 1.8 177koni? to rozwinięcie 170 koni? widzę je w autach 2015 rok...
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
faktycznie po gwarancji koszty naprawy od 3k do grubo ponad 10k mogą być w zależności od stopnia uszkodzenia.. w przypadku jak widać "śmiesznych" przebiegów robi kłopoty to nie wiem jak będzie nalot 200k ile razy trzeba remontować skrzynie.. nie wiem kto to wytrzyma po gwarancji..
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
mechatronika chyba siada..
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
jeśli wg aso dźwięki ok to chyba żart jakiś..
-
Auto nie odpala
w którą stronę teraz patrzysz?
-
2.0 TFSI GPF
Witajcie Czy a4 b9 2.0 TFSI posiada gpf? Pozdrawiam
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
o której skrzyni rozmawiałeś? o Twojej dl501 czy b9 dl382? nie wiem czy się różnią technicznie ale widzę że są zestawy naprawcze elektroniki w obu przypadkach...
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
60k przebiegu i takie kłopoty... mam nadzieje że wymienią na gwarancji... daj znać.. nie za dobrze to świadczy o tych skrzyniach.. ps. Przy okazji chyba olej wymienią w skrzyni
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
jak wygląda sytuacja z s-tronic? ułożyło się? nie szarpie?
-
Spotkania na drodze
???? mocne..