Treść opublikowana przez RALF76
-
Audi Premium Select - ku przestrodze ...
Postaraj się dowiedzieć jak mocno było uderzone, może ma wpływ na inne podzespoły i dwumasę..
-
Audi Premium Select - ku przestrodze ...
Szczerość pracownika prestiżowej marki powala :)
-
Audi Premium Select - ku przestrodze ...
Jeżeli w umowie masz wpisane że bezwypadkowe moim zdaniem możesz oddać auto chyba że byłeś poinformowany o historii wypadkowej, z drugiej strony załamuje mnie program Premium Select na który coraz częściej zwracam uwagę... Reasumując kupujesz jak w zwykłym komisie czyli oczy dookoła głowy... Poniżej program i gwarancja z której wynika że masz co najmniej rok gwarancji a może więcej... https://www.audi.pl/pl/web/pl/samochody-uzywane-audi/audi-select-plus.html ps. chyba widziałem Twój samochód na placu przy salonie jeśli jest czarny
-
Wymiana Filtr kabinowego
ile za długi? może coś źle wkładasz... dół ma być z tym wypustem papierowym do swobodnego wyciągnięcia przy kolejnej wymianie...
-
Grzejący się 2.0
przejedź się w trasę i obserwuj jak trzyma 90 i nic się nie dzieje to nie ma się czym martwić, jest ciepło i szybciej łapie temperature w zimę będzie odwrotnie
-
Grzejący się 2.0
opisane niżej jak sprawdzić dpf czyli zawartość oil ash, kumaty gość z kompem nie powinien mieć problemu.. (tego nie sprawdzisz kompem pokładowym) moim zdaniem na "oko" 100% nie sprawdzisz w jakim stanie silnik podstawa to weryfikacja wycieków, sprawdzenie sprzęgła i dwumasy, stuki w zawieszeniu,wtryski,dpf itp... jeśli ok to cieszyć się jazdą - teraz już auto kupione ...
-
Grzejący się 2.0
sprawdź stan dpf i kiedy był ostatnio wypalany.. można to kompem zrobić... BTW - uzupełnij swój profil
-
Grzejący się 2.0
jeśli przyszedł czas na wypalanie dpf temperatura podnosi się bardzo szybko - za 3-4 km jazdy może mieć 90 stopni, zaobserwowałem u siebie takie zjawisko... normalnie zdecydowanie wolniej przy około 16 stopniach na zewnątrz około 7-8 km jazdy przy 20 stopniach na zewnątrz stania w miejscu w słońcu może mieć te 70 stopni pytanie co było dalej?? jechałeś czy garaż?
-
[b8 CAGA] dziwny dźwięk przy przyspieszaniu na niskich obrotach do 1800.
jeśli na mocno skręconych kołach na postoju masz ten sam dźwięk to odpowiedź jest jasna
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
Jeśli service tak mówi to jest to możliwe.. poniżej link z opisem tematu 2.0 Turbo zwłaszcza ostatni post... jest jakiś bagnet serwisowy ale trzeba mieć "szkolenie" jak używać bo może być katastrofa https://www.audiworld.com/forums/a4-b9-platform-discussion-212/oil-dip-stick-b9-motor-2940890/ widocznie w b9 poszli krok dalej aby ograniczyć zaglądanie pod maskę.. widać nie ma po co
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
na MMI nie widać poziomu oleju? (nie masz tej funkcji?)
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
kolegi A6 to nowy samochód?? nie chce mi się wierzyć... daj dokończyć wypalać się Twojemu i będzie OK
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
zwracaj uwagę na wolne obroty, podczas wypalania jest około 1000 - jeśli zaobserwujesz takie zjawisko nie wyłączaj auta tylko przegoń... jeździsz na krótkich odcinkach?
-
Włączanie się wentylatora chłodnicy bez powodu
bo nie ma takiego komunikatu....
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
300 tys i pewnie z 15 lat ..... masakra... może mylą za łańcuchem w innym modelu... BTW - ciesz się że nie pękł po 250k
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
raczej był błąd że nie wymieniłeś kompletu z dwumasą lub łożyska w dwumasie - to ono na 99% szumi... jeździć się da, nie wiem jaki masz przebieg, jeśli podchodzisz pod 200k nalotu to prędzej czy później skrzynie trzeba zrzucać do dwumasy...
-
Wysokie spalanie 143km
Z tankowań masz takie wysokie spalanie czy z FIS?
-
Koniec diesli
A ze wschodu wiatry nie wieją? aby coś zmienić musiałby cały świat podjąć taką decyzje, może na to liczą... osobiście wątpie
-
Koniec diesli
https://moto.wp.pl/niemieckim-miastom-wolno-zakazac-diesli-prawo-moze-dotyczyc-12-mln-aut-6224866712152193a
-
sterownik airbag uszkodzony
świeci kontrolka nie zapiętych pasów? centralny zamek zamyka się po przekroczeniu chyba 10km/h ???
-
Problem z rozruchem.
poniżej 12V to zasiarczenie czyli śmierć aku
-
Problem z rozruchem.
podładuj raz jeszcze, jak się sytuacja powtórzy to.... "kaplica" aku
-
Problem z rozruchem.
12.4V w stanie spoczynku to 75% naładowania aku - minimalna wartość ale już kwalifikuje się do ładowania...
-
Opinie o Audi A4 B9 2.0 TFSI 190 KM
co to za silnik? może chodziło o 2.0 190KM?
-
Długo odpala gdy lekko ciepły
po sprawdzeniu daj znać co wyszło..