Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. RALF76 odpowiedział(a) na dawid922 temat w 2.0TDI
    na drugiej stronie temat opisany i możliwe przyczyny....
  2. Jeździ/jeździł ktoś na olejach Millers? czy godne polecenia? Na pewno są droższe.. Ostatnio sprzedawca olejów polecał mi coś takiego...
  3. RALF76 odpowiedział(a) na Sebastian98 temat w 2.0TDI
    nie ma takiej kontrolki która mówi że jest wypalanie... co dokładnie Ci się świeci? jeśli symbol dpf to znaczy że jest zapchany a nie że się wypala...
  4. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    to super :) czyli miałeś nosa co do SS...
  5. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    Kevirek, jak sytuacja za zapalaniem?
  6. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    to zaczęła się zabawa... czy nie warto podpiąć pod kompa?
  7. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    jak jest gwara to do serwisu audi sprawdzać lub na kompa, może coś pokaże..
  8. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    wymieniałaś ostatnio filtr paliwa ??? ktoś coś robił przy samochodzie? jest gwarancja ?
  9. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w 2.0TDI
    było też tak że stał 4 dni lub więcej i odpalał?
  10. "P z piorunami" na fis i poduszka świeci w zegarach
  11. wygląda ta rura jakby dpfu nie było
  12. podczas jazdy nie ma możliwości aby obroty były 1000 - chyba że tak umiesz jechać
  13. wraz ze spadkiem temp zwłoka jest większa tzn po wciśnięciu kluczyka czeka na rozgrzanie świec i kręci - tak jest prawidłowo dziwne że nie ma błędów z żadnego czujnika..
  14. w jakiej temperaturze to się odbywa? nawet w minusowych?
  15. Dowiedziałem się że się nie wymienia łańcucha rozrządu w 2.0 TFSI - zobaczymy co życie przyniesie..
  16. RALF76 odpowiedział(a) na Fwl7 temat w 2.0TDI
  17. RALF76 odpowiedział(a) na Ryszard73 temat w 2.0TDI
    Rysiu musi doprecyzować czy w trakcie jazdy nie przekroczy 2,5k obrotów czy na postoju .... jeśli to drugie to wiadomo "odcinka"
  18. Coś masz nie bardzo z temperaturą - jazda delikatna około 90km/h na blacie 90 stopni po 8-10km (temp na zewnątrz około -2)
  19. Zdaje się w 2.0 TFSI B9 też jest łańcuch rozrządu - czy konieczna jest jego wymiana, ewentualnie z jakim interwałem? serwis zaleca wymianę czy "teoretycznie" dożywotni?
  20. jak wasze spalanie w Ultra 190? coś się zmieniło/ułożyło? trochę czasu minęło od pierwszych postów...
  21. dokładnie, wszelkie te przedłużone wymiany olejów,filtrów, rozrządów mogą doprowadzić do podobnych efektów opisanych wyżej bez względu czy to przed czy po lift...
  22. RALF76 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    drugi od góry temat..
  23. RALF76 odpowiedział(a) na Paweł 1990 temat w 2.0TDI
    szukaj może nawet na tej stronie znajdziesz jak dobrze się przypatrzysz...
  24. wersja 252 nie ma układu miękkiej hybrydy?
  25. Jakie są różnice techniczne między tymi silnikami? Ultra mniejsza moc 190 koni, napęd ośka ale czy w samym silniku są różnice vs 252 konie?? Jakieś rozwiązania techniczne czy tylko zmniejszona moc???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.