Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. przy jakich przebiegach to pada w nowszych modelach? reguła czy loteria?
  2. RALF76 odpowiedział(a) na vico temat w Audi A4 B9
    ogarnąłeś temat? co było przyczyną?
  3. Voltowy czy Watowy???
  4. CAGB chip 189koni średnia 5.7 (70% krajówki, 30% miasto) zimówki 16 cali - poza miastem prędkość do 110km/h mój rekord 4.9-5.0 wg fis, przy prędkości 120-130km/h 5.4-5.5 wg fis letnie 18 cali - poza miastem prędkość do 110 km/h około 5.3-5.4 wg fis, przy prędkości 120-140km/h 5.6-5.8 wg fis jeżdżąc tylko w W-wie, średnio 6.5-8.0 w zależności od korków, 10l nie przekroczyłem ale może za krótko w korkach stałem, staram się wybierać alternatywne drogi... średnia 5.7 całości (70/30) przy tankowaniu pokrywa się z tym co pokazuje jako średnią fis. Aby osiągnąć wyniki z j/w poza miastem muszę przejechać co najmniej 100km - jeżeli będzie to krótszy dystans wówczas spalanie będzie wyższe...
  5. RALF76 odpowiedział(a) na pawel16102 temat w 2.0TDI
    każdy odpowiednio serwisowany...
  6. RALF76 odpowiedział(a) na pawel16102 temat w 2.0TDI
    różnice to turbo,soft,pompa wody (143 a 136 chyba brak różnic bo chodzi o kasę czyli podatki)
  7. RALF76 odpowiedział(a) na pawel16102 temat w 2.0TDI
    standardowe silniki w tych latach produkcji to CAHA 170, CAGA 143, CAGB 136, CAGC 120 koni
  8. jeśli to takie "świerczenie" to może być jakaś rolka...
  9. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w Audi A4 B9
    zgadza się ale ułatwiasz robotę na maxa :) oczywiście Twoja decyzja..
  10. RALF76 odpowiedział(a) na Kevirek temat w Audi A4 B9
    odpuść....
  11. łożysko, opony... w łukach bardziej słychać?? jak się zachowuje wraz ze wzrostem prędkości?
  12. popatrz czy nie masz szóstego biegu.. w kwestii wypalania pisałem kilka postów wcześniej jakie są objawy
  13. Chyba są grzałki w układzie SCR więc teoretycznie nie powinno być kłopotu.. Życie zweryfikuje
  14. w aso będzie drożej...
  15. biorąc pod uwagę japońce, toyka pod względem blach to skok technologiczny w stosunku do mazdy forum mazdy warto poczytać na temat rdzy.. https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?f=59&t=2686&start=30
  16. czyli utrudnili.....kupujesz w aso czy na stacjach mocznik??
  17. generalne nie widać, podwyższone obroty około 1k na wolnych obrotach i troszkę basowy dźwięk w momencie wypalania (przy włączonym radiu nie usłyszysz...) dodatkowo zaraz po zakończeniu wypalania jak się akurat zatrzymasz włączony wentylator celem schłodzenia komory silnika.. jadąc w trasie ciężko to wyczuć, w manualu czasem w momencie włączenia procedury mam wrażenie delikatnego szarpnięcia na ułamek sekundy czyli prawdopodobnie zwiększa się dawka paliwa ale przy większych prędkościach już około 100km/h nie odczuwalne jest to minimalne szarpnięcie (w multi tego raczej nie odczujesz...) żadnych kontrolek, info na FIS, wodotrysków itp nie ma... założenie twórców: nie drażnić usera
  18. tylko czy będzie po co... tabela pokazuje globalny problem
  19. podobno są różne rodzaje wlewów w samochodach czyli przystosowany do zalania tylko z butelki (specjalna końcówka) lub z dystrybutora albo jedno i drugie ... a jak jest w b9???
  20. to jest jakiś specjalny środek ad blue tylko do audi czy na dowolnej stacji można zakupić szeroko stosowany do wielu aut?
  21. Ad blue można dolać samodzielnie bez problemu?
  22. Po zmianie czasu nie zmieniła mi się godzina w aucie i ręcznie zmieniłem... Auto stało w miejscu gdzie radio nie odbiera - czy to mogła być przyczyna??? Oczywiście mam ustawione, że godzina jest z "radia" i co symbolizuje tak mi się wydaje "antenka" na FIS...
  23. Dziwne, zazwyczaj przy dodatkach spalanie minimalnie spada..
  24. RALF76 odpowiedział(a) na dawson temat w 2.0TDI
    Dokładnie, miałem przypadek kilka lat temu że po 15k się zapchał się filtr lejąc praktycznie paliwa premium... Od tego czasu wymieniam co rok i problem już się nie powtórzył
  25. RALF76 odpowiedział(a) na dawson temat w 2.0TDI
    Najlepiej wymienić co rok lub max 30 tys.. nigdy nie wiesz co lejesz do zbiornika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.