Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. bardzo szybko rośnie liczba wykroczeń....
  2. znak wygięty, odwrócony, pomalowany, zalepiony śniegiem lub wywrócony jest nieobowiązujący. dobrze wiedzieć - dzięki
  3. dokładnie, oby nie było tak jak ze strażą miejską - łapią w dziwnych miejscach a celem jest jedynie kasa a nie bezpieczeństwo
  4. jak kolega pisał autostradą do Gdańska a potem psj do Darłówka 50km/h co chwila
  5. jedyne wyjście w mieście trzeba się pilnować a w trasie wybierać ekspresówki i autostrady jak się da aby unikać po drodze jak najmniej terenu zabudowanego - obawiam się że policja/straż miejska może wykorzystywać słabo oznakowane miejsca na takie akcje..
  6. A to nie tak, że tylko w zabudowanym można stracić? Poza tym zabieranie za 1 razowe wykroczenie to chyba zbyt wysoka kara. Generalnie nie pochwalam tego przepisu. Owszem uważam, że dymanie ponad 100 w zabudowanym nie jest dobrym pomysłem. Sam staram się tak nie jeździć. Ale... ale uważam, że najpierw powinno się ludziom zapewnić w miarę komfortowe warunki do podróżowania. Już nawet nie mówię tu o ekspresówkach które generalnie powinny być pomiędzy większymi miastami. Wystarczyłoby, żeby krajówki czy drogi wojewódzkie nie przebiegały nagle przez środek miejscowości. Pomijam fakt, że często samo oznakowanie jest do duszy... Rozumiem, że idea jest słuszna. Ale za przepisem są chyba głównie Ci, którzy nie muszą dojeżdżać do pracy np 60 km. Oczywiście można iść tokiem rozumowania Bronka - to zmień pracę weź kredyt i nie będziesz musiał tyle jeździć. Chyba nie o to jednak chodzi. stracił w terenie zabudowanym - przecież są podwyższone w terenach zabudowanych 70km/h czy 90km/h obawiam się o te właśnie wloty po trasie do małych miejscowości/wsi gdzie znak w nocy ktoś przestawił jak wracał z disco i można się nadziać ..
  7. powinna być ta tolerancja 5-10km/h i ewentualnie mandat za 1 razem....
  8. Pierwsze 60 osób w dniu dzisiejszym straciło prawko - zaczęło się...
  9. no trochę na kierowce patrzą jak żaba
  10. ważny efekt końcowy że się zmieściło..
  11. i lux - nie straciłeś na przestrzeni ładunkowej więc dobra robota..
  12. Od poniedziałku można stracić prawko za przekroczenie o 50km/h w obszarze zabudowanym więc pilnujcie się http://moto.wp.pl/kat,1035803,title,Nowe-przepisy-od-18-maja-wysokie-kary-i-odbieranie-prawa-jazdy,wid,17533771,wiadomosc.html http://magazynauto.interia.pl/porady/przepisy/ruch-drogowy-2878/news-jak-sie-bronic-przed-bledami-policjanta,nId,1431577,nPack,1#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  13. Super dzięki - dobry sprzęt Wrzucaj foty ...
  14. Przyda się dla tych którzy będą chcieli zmieniać i szukać dobrego rozwiązania..
  15. To super - pochwal się co siedzi w środku
  16. To czekamy będzie dobrze...
  17. Wygłuszenie stosuje się głównie po to, aby kształtować przestrzeń akustyczną wewnątrz samochodu - coś w tym temacie działasz czy zostaje po staremu?
  18. czyli już wiemy za co audi chce dopłatę a co standard...
  19. Rynek niestety dąży aby ciąć koszty z drugiej strony audi nie jest tanie więc co śnie halo...
  20. niestety chińczyk wszechobecny i sądzę że nie tylko w głośnikach co mnie bardziej martwi...
  21. jakieś przeróbki w bagażniku czy w to samo miejsce inny sprzęt?
  22. czyżby prace już trwały ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.