Treść opublikowana przez RALF76
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
bardzo szybko rośnie liczba wykroczeń....
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
znak wygięty, odwrócony, pomalowany, zalepiony śniegiem lub wywrócony jest nieobowiązujący. dobrze wiedzieć - dzięki
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
dokładnie, oby nie było tak jak ze strażą miejską - łapią w dziwnych miejscach a celem jest jedynie kasa a nie bezpieczeństwo
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
jak kolega pisał autostradą do Gdańska a potem psj do Darłówka 50km/h co chwila
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
jedyne wyjście w mieście trzeba się pilnować a w trasie wybierać ekspresówki i autostrady jak się da aby unikać po drodze jak najmniej terenu zabudowanego - obawiam się że policja/straż miejska może wykorzystywać słabo oznakowane miejsca na takie akcje..
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
A to nie tak, że tylko w zabudowanym można stracić? Poza tym zabieranie za 1 razowe wykroczenie to chyba zbyt wysoka kara. Generalnie nie pochwalam tego przepisu. Owszem uważam, że dymanie ponad 100 w zabudowanym nie jest dobrym pomysłem. Sam staram się tak nie jeździć. Ale... ale uważam, że najpierw powinno się ludziom zapewnić w miarę komfortowe warunki do podróżowania. Już nawet nie mówię tu o ekspresówkach które generalnie powinny być pomiędzy większymi miastami. Wystarczyłoby, żeby krajówki czy drogi wojewódzkie nie przebiegały nagle przez środek miejscowości. Pomijam fakt, że często samo oznakowanie jest do duszy... Rozumiem, że idea jest słuszna. Ale za przepisem są chyba głównie Ci, którzy nie muszą dojeżdżać do pracy np 60 km. Oczywiście można iść tokiem rozumowania Bronka - to zmień pracę weź kredyt i nie będziesz musiał tyle jeździć. Chyba nie o to jednak chodzi. stracił w terenie zabudowanym - przecież są podwyższone w terenach zabudowanych 70km/h czy 90km/h obawiam się o te właśnie wloty po trasie do małych miejscowości/wsi gdzie znak w nocy ktoś przestawił jak wracał z disco i można się nadziać ..
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
powinna być ta tolerancja 5-10km/h i ewentualnie mandat za 1 razem....
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Pierwsze 60 osób w dniu dzisiejszym straciło prawko - zaczęło się...
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
haha dobre
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
no trochę na kierowce patrzą jak żaba
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
ważny efekt końcowy że się zmieściło..
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
i lux - nie straciłeś na przestrzeni ładunkowej więc dobra robota..
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Od poniedziałku można stracić prawko za przekroczenie o 50km/h w obszarze zabudowanym więc pilnujcie się http://moto.wp.pl/kat,1035803,title,Nowe-przepisy-od-18-maja-wysokie-kary-i-odbieranie-prawa-jazdy,wid,17533771,wiadomosc.html http://magazynauto.interia.pl/porady/przepisy/ruch-drogowy-2878/news-jak-sie-bronic-przed-bledami-policjanta,nId,1431577,nPack,1#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
Super dzięki - dobry sprzęt Wrzucaj foty ...
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
wrzuć foto skrzynki
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
Przyda się dla tych którzy będą chcieli zmieniać i szukać dobrego rozwiązania..
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
To super - pochwal się co siedzi w środku
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
I jaki efekt pracy?
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
To czekamy będzie dobrze...
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
Wygłuszenie stosuje się głównie po to, aby kształtować przestrzeń akustyczną wewnątrz samochodu - coś w tym temacie działasz czy zostaje po staremu?
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
czyli już wiemy za co audi chce dopłatę a co standard...
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
Rynek niestety dąży aby ciąć koszty z drugiej strony audi nie jest tanie więc co śnie halo...
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
niestety chińczyk wszechobecny i sądzę że nie tylko w głośnikach co mnie bardziej martwi...
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
jakieś przeróbki w bagażniku czy w to samo miejsce inny sprzęt?
-
Dźwięk katastrofa .... co z tym zrobić?
czyżby prace już trwały ?