Treść opublikowana przez RALF76
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
Witam Zakładałem ten wątek więc chciałbym się podzielić informacją iż po wymianie termostatu temperatura stoi w pionie jak zaczarowana nawet nie drgnie jak już złapie 90 stopni. Więc jeżeli ktoś ma takie objawy jak napisałem w 1 poście zmieniajcie termostat. Z góry dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
mialem to samo dokladnie wymiana termostatu i problem zniknął* Dzięki
-
Wskaźnik temperatury płynu chlodzącego
Podłącz pod kompa - sprawdź jaki jest błąd...
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
wg mojego rozeznanie (mam 2,0tdi CR 143PS, kod silnika CAGA) swiece zarowe zapalaja sie na chwile nawet latem napisales ustosunkowalem sie do tego powyzej... wlaczaja sie wg mnie podobnie jak np w 12 letnim passacie 2,5v6tdi ... zupelnie zwyczajnie Jutro sprawdze jak zapala w nastu stopniach bez grzania i dopisze.... Na ułamek sekundy w lato zapala się kontrolka w każdym PD czy CR ale nie oznacza to wstępnego grzania - to normalny objaw - jak świeci kontrolka dłużej powyżej 1s tzn że świece grzeją - daj znać jaki wynik testu
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
to mit ze w dieslu swiece wlaczaja sie przy grubo ponizej minusowych temperatur wykrecanie swiec to operacja zwiazana z ryzykiem urwania wiec w przypadku podejrzenia ze jest cos nie tak swiagnac fajki i zmierzyc rezystancje... pewnie spalona swieca sie jaka blad w silniku zapisze (ale tego nie wiem) Jezeli swiece maja rezystancje ok to beda "jakos grzaly" nie ma bata... ale najlepsze swiece bez pradu sie nie zagrzeja....zaroweczka czy miernikiem sprawdzic czy jest napiecie na fajkach (wtedy gdy maja grzac!)... pozdrawiam, Przemek Przemek, wyjaśnij proszę ten mit, według moich informacji układ CR umożliwia szybki rozruch bez wstępnego żarzenia do -24 stopni Pozdrawiam R
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
Po co wymieniasz świecie i na jakiej podstawie sądzisz że są do wymiany jak w CR prawdopodobnie włączają się przy rozruchu grubo poniżej minusowych temperatur...
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
Dogrzanie do 90 stopni zajmuje około 8km przy temp 15 stopni - nie zauważyłem żeby wolniej co do zeszłego roku - tylko różnica taka, że jak złapie 90 potem w trasie spada o grubość wskazówki i znów wraca. W mieście trzyma 90 natomiast na trasie chłodzi się. ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- Oryginał kupowałeś termostat? dzwoniłem do ASO termostat 104zł i oring chyba 7zł
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
To nie wiem co robić już chciałem dzisiaj kupić termostat ale jak mówicie że jak termostat zły to temp nie dojdzie do 90 stopni. U mnie jest tak że dochoidzi do 90 stopni ale jak jadę z górki bez gazu odchodzi o grubość wskazówki i na prostym wraca. Rok temu tego nie było - coś siadło albo czujnik albo termostat - sądziłem że logi podpowiedzą. Co robić?
-
Czujnik temperatury
Dzięki za pomoc
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
Dzięki za informacje
-
Czujnik temperatury
Sztomel - zakładałem podobny temat http://a4-klub.pl/uklad-chlodzenia-158/trzyma-90-stopni-trasie-ponizej-25-stopni-zewnatrz-logi-245177/ - prośba o ocenę logów - chyba termostat pada, pozdr
-
Prośba o analize stanu pompek - dla fachowców ;)
Zawsze staram sie na markowych stacjach tankować ale wiemy jak to jest w PL..
-
Prośba o analize stanu pompek - dla fachowców ;)
Z tych logów co są wygląda OK ??? po zmianie paliwa jest OK więc może nie ma co szukać...
-
Prośba o analize stanu pompek - dla fachowców ;)
Zrobiłem na ciepłym - temp ponad 83 stopnie: Grupa 13 1. +0,00 2.-0,75 3. -0,00 4. +0,68 Grupa 23 (wahania wskazań) 1. (8-17) 2. (22-26) 3. (25-34) 4. (8-12) Czy jest OK? Pozdrawiam
-
Prośba o analize stanu pompek - dla fachowców ;)
Raz z ciekawości a dwa że zakładałem taki wątek http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/rozruch-cieplym-nadmierny-dym-wydechu-242212/ i szukam czy wszystko ok z pompkami gdyż taka była sugestia aby to sprawdzić...
-
Prośba o analize stanu pompek - dla fachowców ;)
Witam Prośba o analize stanu pompek (jeżeli można na tej podstawie coś powiedzieć)- temp silnika około 30 stopni - nie wiem czy to nie błąd.... powinna być wyższa? Grupa 13 1. +0,47 2.-0,78 3. -0,02 4. +0,35 Grupa 23 - spisałem max wartości 1. 15 2. 27 3. 34 4. 20 Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
-
Nie trzyma 90 stopni na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz - logi
Witam Panowie, na trasie poniżej 25 stopni na zewnątrz nie trzyma 90 stopni silinik tzn jadąc z dużej górki bez gazu temp spada o grubość wskazówki a czasami więcej i znów wraca na 90 stopni. Na prostym w miare trzyma na zegarach 90 stopni. Sprawdziłem grupy: Zimny: Engine grupa 007 - temp paliwa 20.7 temp chłodziwa 20.7 Instrument grupa 003 - temp 16-17 - zmieniała się wartość na 16-17 Rozgrzany - na szafie pokazywał 90 stopni: Engine grupa 007 - temp paliwa 63 temp chłodziwa 83.7 Instrument grupa 003 - temp 83 Na ciepłym zbliżone wartości ale na zimnym spora różnica - czy termostat do wymiany? Idzie zima moze byc problem z dogrzaniem do 90 stopni. Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam
-
Rozruch na ciepłym - nadmierny dym z wydechu
czarny dym
-
Rozruch na ciepłym - nadmierny dym z wydechu
Witam Zauważyłem dziwną przypadłość, gdy zapalam na zimnym zero dymu, gdy jest gorąco i temp silnika 90 to puści chmurę dymu (czasami sporą) i nie za każdym razem tak się dzieje. Co to może być - podłączyłem do kompa zero błędów. Możliwe że czujnik temperatury szwankuje? Poza powyższym jest wszystko OK - pali na dotyk i ciągnie prawidłowo. W czasie jazdy też nie zauważam kopcenia. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 02-09-2012 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 08:39 ---------- Zmieniłem paliwo na Orlen eko-diesel o dziwo problem nie występuje, bynajmniej jeszcze nie zauważyłem - wcześniej jeździłem 90% tankowań na Gold Diesel Statoil - czy możliwe że Gold jest gorszym paliwem jak zwykły eko-diesel z Orlena? Pozdrawiam
-
Który silnik jest najlepszy
Może nie 3-4x więcej ale 2x napewno - za a4b7 2007r conajmniej 45k-55k a za a4b8 2010r 90-100k - zatem różnica spora
-
Który silnik jest najlepszy
A co tym strszym rocznikom dolega ? 2008-2009 Przebiegi rzędu 200-270 tys. i nic powaznego tam sie nie dzieje przeciez . Mam info cały czas z serwisu na bieżąco Kolega "przemek4net" wyjaśnił co moze dolegać tym rocznikom...
-
Który silnik jest najlepszy
Najlepiej szukaj 2.0 TDI od 2010 roku
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
Dziękuje wszystkim za pomoc - jestem po wymianie przednich tarcz i klocków - efekt: banan na twarzy żadne z powyżych problemów opisanych powyżej już nie występują. Aktualnie jestem na etapie docierania tarcz i klocków ale widze już że po 30 km hamulec robi się brzytwa Pozdrawiam
-
Drżenie kierownicy i calej budy przy hamowaniu 130+
Wydaje mi sie ze na samym początku miałem ten sam problem, teraz drży przy każdej predkości im większa tym bardziej - w sobote ogarniam temat - poniżej link do mojego postu http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/mocne-drganie-hamulca-nacisnieciu-240558/
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
Jak pisałem wcześniej - dopiero w tą sobotę biore sie za wymiane tarcz i klocków. Dam info już w najbliższą niedziele czy pomogło ( mam nadzieje ..)