Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. Czy można poznać po kodach z wlepki czy tylko po dacie produkcji auta. że silnik jest poprawiony tzn od październinka czy listopada 2009 ma zmieniony zabierak???
  2. W czasie jazdy tak Ci się dzieje? np przy tem na zewnątrz + 5-7 stopni? Jak będzie -25 to już prawie na każdych światłach może spadać temp a na postoju po paru minutach spadnie do 70 stopni - w zeszłą zimę testowałem przy -25 tak było. Ciężko w mieście dogrzać do 90 stopni przy -25 jak co chwila stoisz na światłach.
  3. Witam Odgrzeje trochę kotleta wymieniłem filtr paliwa po 20 tys km (z racji że zbliża się zima) - powiem szczerze potwierdzam co wyżej napisane - czarny bardzo, trochę się zdziwiłem bo zawsze tankuje na dobrych stacjach - statoil 90% więc w naszych warunkach wymiana filtra paliwa minimum raz na rok i co 20-25 tys jak najbardziej wskazana. Pozdrawiam
  4. Poszukaj na forum, temat opisywany zazwyczaj rdzewieją ranty odbite kamieniami lub szerokim kapciem oraz od szmacianych nadkoli tez się przeciera i wyłazi ruda na błotnikach. KOledzy na forum piszą że mają lakier ori a niestety rdzewieje, czasy audi 80 z super blachami odeszły w ......... PS. Dowiedz się ile ocynku ma nowe a4 b8 to się mocno ździwisz
  5. też mam to samo - to test abs....
  6. RALF76 odpowiedział(a) na david. temat w 1.9TDI
    Spytaj mechanika jaki silnik miał na myśli VP czy PD? Jak powie że każdy to zmień mechanika.
  7. Jak sprawdzić czy Turbo jest ORI? jest rok produkcji wybity? da się sprawdzić otwierając maske? ja mam 220k przelotu (ori) i praktycznie nic oleju motul nie bierze od wymiany do wymiany więc z ciekawości chciałbym zobaczyć...
  8. albo malo czynnika lub moze tez byc filtr kabinowy do wymiany... Nie rozumiem czemu mało czynnika? jakbym ustawił na LO to chyba nie wytrzyma się z zimna więc jak pisałem przy ustawieniu 20,5 stopni na climie jest już bardzo chłodno... To ile ustawiacie przy 28 stopniach na zewnątrz? 25 na climie i jest chłodno w środku?
  9. Przy +28 na zewnątrz ustawiam u na climatroniku 20,5 i wystarczająco jest chłodno w samochodzie, czasami podnoszę do 21 bo zimno
  10. Podczas biegu jałowego nie powinien dymić
  11. No właśnie z 2009 roku wydawało mi się widziałem bez ledów ale jak widać xenon to opcja a nie standard... :>
  12. Koledzy, czy wszystkie B8 powinny mieć (mają) z przodu Ledy? (przeglądając allegro można zauważyć że inne są w środku lampy te które mają Ledy i inne te co mają zwykłe światła czyli bez charakterystycznej łezki led) Z góry dziękuje za odpowiedzi.
  13. Po 80 km jazdy w klimie temp na zewnątrz 23 stopnie wykręcałem na małej drodze asfaltowej, zauważyłem ścieżke kropel wody dosyć intensywną, zatem poniżej 30 stopni też kapie woda z klimy. Pozdrawiam
  14. pewnie patrzyłeś na zimnym silniku, rozgrzej go dobrze to zobaczysz :decayed Dokładnie :>
  15. Testowałem Verve i zwykły ON na Orlenie, teraz testuje na Statoilu Gold diesel i zwykły ON. Mam wrażenie, że nie ma różnicy. Więc chyba będe lał zwykłe paliwo na Statoil lub Orlen bo nie widzę sensu przepłacać - lepiej różnice w paliwe przeznaczyć na co 5-10 tys STP do czyszczenia wtryskiwaczy. Pozdrawiam Rafał
  16. Jak dla mnie zakrawa na najwyższy wymiar kary, brak tolerancji dla takich ludzi
  17. Nie masz ale na zimnym silniku, na ciepłym napewno się pojawia - zagrzej silnik i sprawdź, ludzie w nowych samochodach sprawdzali i leciał dymek a u Ciebie niema........ ? Chyba, że masz VP ....
  18. Temat poruszany na forum W PD to normalne zjawisko. Pozdr
  19. RALF76 odpowiedział(a) na Mariotulon temat w 1.9TDI
    To Koledze się niezła sztuka trafiła 2001 rok i tylko 120k nalatane brak kompresji przy tym przebiegu raczej jest to niemożliwe...
  20. Problem rozwiązany - elektronik zabrał się za navi i już wyświetla prawidłowo. Nie był to problem wyświetlacza ale nie chciał powiedzieć co było przyczyną Aktualnie wszystko
  21. Witam Rozpoczynam mój wątek ponownie jak widzicie prawie rok temu miałem kłopot z wyświetlaczem i sam ustąpił, aktualnie problem powrócił, wyświetla na biało. Możecie polecić z W-wy lub okolic kogoś kto się na tym zna i pomoże w problemie? Dodam info że jak otworze panel i ścisne obudowe to wyświetla normalnie a jak puszcze znów na biało - troche mnie to irytuje może to jakaś małostka ale nie wiem nawet jak zdjąć ten panel bo po kilkudziesięciu sekundach sam się zamyka. Pozdrawiam
  22. RALF76 odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    Prawdopodobnie od 2009 roku...
  23. RALF76 odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    Zakładałem podobny temat ale też za wiele się nie dowiedziałem, zbyt małe są przebiegi w PL. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163910.0;highlight=tdi+cr Z ciekawości powiem, ze wyczytałem w internecie że na zachodzie mają już 200k nalatane i podobno z silnikiem problemów nie ma ale tylko jeden taki post widziałem więc nie wiem czy to prawda.... Chyba poprawiono DPF i trochę mniej jest kłopotów z nim ale niech właściciele się wypowiedzą... Pozdrawiam
  24. Około 25-30 tys jeżdzę rocznie, do wymiany mam jeszcze 3 tys więc przypatrze się dokładniej - może do tego czasu coś ubędzie. Temat oczywiście zamykamy.Pozdrawiam
  25. jak ci sie moze na biezaco stan paliwem uzupelnia to pewnie ze nie zauwazysz roznicy w stanie I akurat tak idelanie tyle samo weźmie oleju i paliwo doleje, żeby stan się utrzymywał taki sam??? piszecie cuda .......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.