Treść opublikowana przez RALF76
-
[B6 AVF] Zużycie oleju podczas zimy?
Witam Panowie, mój na 12 tys nie bierze nic, jeżdżę na motulu - bynajmniej nie zauważyłem na bagnecie ubytku. Mam trochę nalatane ponad 200k Pozdr
-
[ALL B7] Czy występuje silnik 2.0 TDI CR w końcowych modelach B7
Witam Czy występuje silnik 2.0 TDI CR w końcowych modelach B7 czyli 2007/2008 rok??? Czy ta jednostka zarezerwowana była tylko dla B8? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Co to jest???
Dzięki :>
-
[ALL B7] Co to jest???
Trochę zmieniłem fotke,mam nadzieje że widać. Jeżeli to ma być egr to czemu jego nie widać w silniku AVF b6 a tutaj jest na wierzchu w b7 na zdjęciu. W drugim autku b7 w rodzinie 116ps to ustrojstwo jest a w moim AVF nie ma i zastanawiam się do czego to służy. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Co to jest???
Witam Panowie, co to jest obok wlewu oleju (na czerwono w kółku oznaczyłem)??? Jakaś kostka czy gniazdo diagnostyczne?? Przepraszam za słabą jakość ale myśle dla fachowców nie będzie to kłopot.
-
[B8 CAG] Niedogrzewanie się silnika w niskich temperaturach
Moim avf jechałem w -15 stopni, po 15 km ledwo złapał 90 stopni ale co kilka kilometrów światła więc stałem, po dojechaniu do celu nie gasiłem samochodu i temp spadła do 70 stopni w ciągu 8-10 min. Po tym postoju ruszyłem i szybko weszło 90 stopni i już w drodze powrotnej do końca trzymał 90 stopni. Pozdrawiam
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
Czyli dobrze zauważyłem że świece grzeją jednakowo czyli grzeją jednakową długość nie zależnie od temperatury i jak jest -15 to jak 2 razy podgrzeje to pali od strzała a jak raz to trochę telepie po odpaleniu Wydaje mi się że wypowiedź dotyczyła iż po spaleniu świeć żarowych nie ma informacji na ten temat - ECU grzeje świece w zależności od temp zewnętrznej i temp silnika ale nie wiemy czy są świece dobre czy spalone. Słyszałem w 2.0 już jest diagnostyka i pokazuje że swiece spalone.....
-
[ALL B6] Poranne odpalanie TDI PD
Witam Nadeszły mrozy, prośba o info aby wpisywać jak palą wasze klekoty Głównie interesuje mnie jak palą 1.9 przy -15 i więcej - jeden obrót wałem czy kilka. Pozdrawiam Rafał
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
Witam Ja w moim AVFie nie mam żadnych drgań - jak stoje na światłach i muza "dobrze gra" wogóle nie czuje że silnik chodzi - jedynie na to wskazuje obrotomierz. Jeżeli muza nie gra trochę słysze delikatny klekot diesla ale to normalka Przebieg oryginał 200k Pozdrawiam
-
[ALL B6] Prośba o info w sprawie systemu hamulców
Dzięki - zamykamy temat :>
-
[ALL B6] Prośba o info w sprawie systemu hamulców
Proszę po VINie zobaczyć WAUZZZ Pozdrawiam Rafał
-
[ALL B6] Prośba o info w sprawie systemu hamulców
Witam Wymieniam kocki hamulcowe z przodu i chciałbym kupić a każdy pyta o system hamulcowy który można znaleźć niby na pompie hamulcowej. Podobno ma być ATE lub LUCAS. U mnie znalazłem napis TRW czyżby to był LUCAS czy się nie dopatrzyłem? Pozdrawiam Rafał
-
[B7 BKE] Płyn chłodniczy poniżej minimum
Skoro piszesz ze po wymianie pompy tak się dzieje to 1 sprawa jaka przychodzi do głowy to nie odpowietrzony układ, czy aby na pewno się odpowietrzył? Pozdrawiam
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
Gdyby się trafił jakiś powyżej 100 tys daj znać i napisz jak się sprawują
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
Może masz już zdarte klocki, piszesz że masz 50 tys może już pora zmienić? Pozdrawiam
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
Sądząc po mobile.de :> to tam takich nie brakuje, pytanie czy w Polsce ktoś jeździ i może sie wypowiedzieć na temat tych silników.
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
Bardziej interesują mnie 2.0 CR
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
Witam Panowie czy są na forum użytkownicy CR i przejechali już 150-200 tys? Prośba o opinie jak sprawują się te silniki. Czy są już bardziej dopracowane niż poprzedniej generacji? Pozdrawiam
-
[ALL B7] Pukanie z tyłu
Poczytajcie poniższy temat dotyczy pukania w zbiorniku paliwa http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123122.0 Pozdrawiam
-
[B7 BRE] Dziwne dudnienie
ja mam podobnie ale czytałem na forum że tak paliwo puka w zbiorniku i chyba to tak będzie (buja sie) pozdr
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
potwierdzam, odkrecilem schowek i wszystko, wyjalem gumowa zawleczke, potem wpuscilem cala rurke w srodkowa kratke i wężyk od ustrojstwa do odgrzybiania zobaczyłem przez otwor od zawleczki. A wiec spokojnie mozna nie rozkrecac schowka Witam Próbowałem włożyć ten wężyk w kratkę środkową (nawiew centralny) wchodzi z 10-15 cm, czy to wystarczy czy głębiej trzeba? Pozdr
-
[ALL B6] Odgrzybianie klimatyzacji
I jak pojawił się smród???? Pozdr
-
[B7 BLB] Niepokojacy dym z korka oleju.
Wydaje mi się że to nie tylko objaw 2.0 ale każdego PD w tym 1.9 Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wymiana filtra paliwa
Dziękuje za odpowiedź - temat zamykamy. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Wymiana filtra paliwa
Wymieniłem filtr paliwa i nie zalałem go paliwem (teraz żałuje), 5 razy kręciłem ale odpalił. Jest wszystko ok, proszę jednak o odpowiedź czy w ten sposób mogą się uszkodzić pompowtryskiwacze czy raczej nie powinno być kłopotów w przyszłości? Z góry dzięki za informację gdyż trochę nie daje mi to spokoju, że mogłem zaszkodzić swojemu silniczkowi Pozdrawiam