Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
.... w du*ie u murzyna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
narazie nie wiem, wyjechał do niemiec, sam czekam Artek jest raczej uczciwy, jakis jaj by nie odpie*dalał no chyba że mu jakos nie podpasowałes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mtytus, w ASO to robisz ?
-
[ALL] Vista + VAG
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17564.0.html;highlight=vista tu masz wszystko
-
[ALL] Vista + VAG
mi tez działa, jak i paru osobom ale to nie zmienia faktu, ze i tak vista sucks a co do tematu to vista + vag to jest juz taki pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mi sie udało :gwizdanie: rtocki nic na siłe ... .... wszystko młotkiem
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
seba, a powiedz mi czemu Ty nie wpadasz na spoty ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[ALL B5] Grill
pasuje :th:
-
[A6 C5] Bledy i logi - 2,5TDI 2003 Tiptronic
a 011 nie wydaje Ci sie dziwna ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dajesz :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
raczej proste
-
[B5 AFN] Prosba o analize logow
standardowo turbo do przeczyszczenia
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wyglada jak jakis tvr[br]Dopisany: 06 Maj 2008, 12:42 _________________________________________________a nazwe zaraz znajde [br]Dopisany: 06 Maj 2008, 12:43 _________________________________________________tvr sagaris
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Chyba turbina poszła i cały olej ???
podciśnieniowe, paliwowe ważne zeby były dosc grube powinienes kupic w kazdym sklepie motoryzacyjnym
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Chyba turbina poszła i cały olej ???
niepotrzebnie jezdziłes z tym rozwalonym turbo no ale juz po fakcie no najlepiej posprawdzać wszystko, ale jak masz cos robic na 1000 zł to juz lepiej kup sobie nowy silnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to jakies speszal okejżon ?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
góry stołowe -kodak cx 7330 + photoshop
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pamietam, dowiem sie o cene w domu mam narazie tylko h7, na h1, h3 trzeba bedzie troche poczekac jaka cena? ja mogę poczekać jak by co :gwizdanie: 230
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w domu mam narazie tylko h7, na h1, h3 trzeba bedzie troche poczekac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja myslałem ze lepsze opony zakłada sie na prawą strone
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Chyba turbina poszła i cały olej ???
ale samo kupienie turbiny od awxa to dopiero poczatek wydatków, trzeba dokupic kolektor wydechowy, wszelakie weze zeby przejsc z podcisnienia na nadcisnienie, zmienic kompa na 16 bitowca plus pare dodatkowych pierdół, do tego pasowało by jeszcze wtryski zmienic, ewentualnie pompe no i zrobic program + oczywiscie koszt montazu poszczególnych zabawek