Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. takie ciemne miało być własnie nie wiem jak to u was wyglada, ale jak robie jakoms fotke czy vt to u mnie na laptopie wyglada elegancko, a jak w pracy na stacjonarnym patrze, to albo za ciemne wlasnie, albo barwy za ostre nie no, bana nie chce :gwizdanie: też chcialem wlasnie zrobic dubai stajl ale nie znalazlem fajnego tła i zostałem przy tym co do rejestracji, ciesze ze sie podoba
  2. panowie, głosowac http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21029.0.html niekoniecznie na mnie, ale żeby była lepsza frekwencja :th:
  3. zaraz zrobie[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 21:06 _________________________________________________ten temat mozna zamknąc
  4. BAZA 1. 2. 3. 4. 5. głosować
  5. przypominam, że jutro koniec nadsyłania prac
  6. pamietajcie żeby pić z umiarem http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3714
  7. przednich lamp nie sprzedaje, nie opłaca mi sie wsadzam do audicy i montuje HIDa tylnych lamp nie wymieniam, sa na tyle ładne, że nie ma sensu wydawać kasy na inne Keżor miał troche inny wzór felg
  8. to moze juz ktos ci ją obniżył moja jest strasznie wysoko, jakby miała jakies podwyższone zawieszenie [br]Dopisany: 24 Październik 2007, 23:36 _________________________________________________nowe fotki na 1 stronie
  9. TTom3k'a avancik jest ładny ale ładniej wyglada z mała glebą :th:
  10. ale ty nie masz pewnie tak wysilonej pompy ja chyba bede jednak szedł w kierunku AFNów, ewentulanie potem AHF lub ASV
  11. ja też przed chwilą wysłałem :th:
  12. a tak z ciekawosci ile osob robi Vt audicy ?
  13. wyrzuc kata, napewno ci nie zaszkodzi u mnie wyrzuciłem, nie wiem czy cos sie zmieniło ale lepiej tubinke słychać wg mnie źle robisz, że tylko smyrasz gaz, moze dla tego masz takie spalanie
  14. jak tak bardzo chcesz, to przejdzie
  15. ja już sciagnalem fotki od Slaweq i zrobiłem zeby wszyscy mieli zenona i mały retusz ściagnałem przed chwilą fotki od ykk i też widze że bede mial sie z czym bawic pozdro
  16. jakby ktos mi mogl wyslac linka do zdjec na pw bylbym wdzieczny :th:
  17. ja też już wróciłem dzieki za spota, fajnie było tylko że drogi macie strasznie brudne pozdro
  18. jak tam pogoda w Tarnowie ?
  19. tradycji musi sie stac zadość, nie miałeś wyjscia ale fakt mogłem uprzedzić, sorki
  20. nowy pojazd spidermana http://www.maxior.pl/film/84151/Spider_Mobile
  21. to popros chłopaków, może do lodówki wsadzaja troche i na spota ci przywiozą
  22. mam nadzieje, że szybko sie nie ściemni bo trzeba jakies ładne fotki porobic moze jakas pójdzie do kalendarza
  23. wydaje mi sie, że jedna ale dopracowana praca od każdego uczestnika wystarczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.