Treść opublikowana przez sokolnh
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
takie ciemne miało być własnie nie wiem jak to u was wyglada, ale jak robie jakoms fotke czy vt to u mnie na laptopie wyglada elegancko, a jak w pracy na stacjonarnym patrze, to albo za ciemne wlasnie, albo barwy za ostre nie no, bana nie chce :gwizdanie: też chcialem wlasnie zrobic dubai stajl ale nie znalazlem fajnego tła i zostałem przy tym co do rejestracji, ciesze ze sie podoba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
panowie, głosowac http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21029.0.html niekoniecznie na mnie, ale żeby była lepsza frekwencja :th:
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
zaraz zrobie[br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 21:06 _________________________________________________ten temat mozna zamknąc
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!
BAZA 1. 2. 3. 4. 5. głosować
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
przypominam, że jutro koniec nadsyłania prac
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
ja mysle jednak że Panda jest winna
-
Strefa Śmiechu
pamietajcie żeby pić z umiarem http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3714
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
przednich lamp nie sprzedaje, nie opłaca mi sie wsadzam do audicy i montuje HIDa tylnych lamp nie wymieniam, sa na tyle ładne, że nie ma sensu wydawać kasy na inne Keżor miał troche inny wzór felg
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
to moze juz ktos ci ją obniżył moja jest strasznie wysoko, jakby miała jakies podwyższone zawieszenie [br]Dopisany: 24 Październik 2007, 23:36 _________________________________________________nowe fotki na 1 stronie
-
[B5] Srebrny Avant, maly lift :)
TTom3k'a avancik jest ładny ale ładniej wyglada z mała glebą :th:
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
ale ty nie masz pewnie tak wysilonej pompy ja chyba bede jednak szedł w kierunku AFNów, ewentulanie potem AHF lub ASV
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
ja też przed chwilą wysłałem :th:
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
a tak z ciekawosci ile osob robi Vt audicy ?
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
wyrzuc kata, napewno ci nie zaszkodzi u mnie wyrzuciłem, nie wiem czy cos sie zmieniło ale lepiej tubinke słychać wg mnie źle robisz, że tylko smyrasz gaz, moze dla tego masz takie spalanie
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
jak tak bardzo chcesz, to przejdzie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja już sciagnalem fotki od Slaweq i zrobiłem zeby wszyscy mieli zenona i mały retusz ściagnałem przed chwilą fotki od ykk i też widze że bede mial sie z czym bawic pozdro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jakby ktos mi mogl wyslac linka do zdjec na pw bylbym wdzieczny :th:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja też już wróciłem dzieki za spota, fajnie było tylko że drogi macie strasznie brudne pozdro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak tam pogoda w Tarnowie ?
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
tradycji musi sie stac zadość, nie miałeś wyjscia ale fakt mogłem uprzedzić, sorki
-
Strefa Śmiechu
nowy pojazd spidermana http://www.maxior.pl/film/84151/Spider_Mobile
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to popros chłopaków, może do lodówki wsadzaja troche i na spota ci przywiozą
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam nadzieje, że szybko sie nie ściemni bo trzeba jakies ładne fotki porobic moze jakas pójdzie do kalendarza
-
konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7
wydaje mi sie, że jedna ale dopracowana praca od każdego uczestnika wystarczy
-
[B5 1Z] Wtyski AFN vs. ASV które wybrać do 1Z 90KM po chipie
mógłbys cos wiecej o tym napisac ?