Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. wrzuciłeś drugi bieg ?
  2. znośna, o 22 się skończył
  3. jak gdzie, u kolegi
  4. ja, ale vaga nie mam
  5. Madafakerski Madafaker dissuje Fay-C The world fakers rapper and worst lyrics to jest za***iste
  6. ma ktoś z was pożyczyć/użyczyć lodówki pod gniazdko 12v ?
  7. proszę, czarna nuta
  8. w garażu ma fajniejsze
  9. gaz jest ok, bo tanio i to jest git ale jakoś nie umiem sam siebie przekonać, że nie ma on wpływu na silnik, nawet jeśli jest dobrze wyregulowany i temp spalin będzie w rozsądnych wartość, to i tak wydziela się para wodna, która skrapla się po czasie powodując korozje elementów wydechu czy nawet turbawek wiadomo że nie jest to sprawa od razu, ale w perspektywie czasu coś tam może być nie tak
  10. tak , tylko ja mam instalacje/sterownik p.t. ELIZA - słyszałeś o czymś takim ??? bo ja nie , Nowotczyński z Mławy tez nie za bardzo chciał sie tym bawić , a gość przez telefon powiedział ze nie ma problemu i do tego sterownika wymieni wtryski/reduktor i wystroi , wole dołożyć 200-300 ale mieć dobrze zestrojone zeby mi tłoki nie popłyneły lub coś w tym stylu. jak byłem teraz shamować parówe to miałem na lpg ubogą mieszanke = większa temperatura w komorze spalania a to niedobrze dlaczego ?? dlatego ze bedzie na lpg jeździł o połowe taniej ??? czy dlatego....bo gaz to zło......????? czy dlatego że....... ach nieważne , gaz to zło rozpierdalaja mnie takie texty... żeby przypadkiem poziek nie rozpierdzielił Ci tyłka następnym razem jak będziecie jedną laskę dmuchać nie chodzi o to, że gaz to zło, wręcz przeciwnie sam miałem i byłem zadowolony jakbym miał benzin do jazdy na co dzień pewnie bym założył a tu chodzi o fakt założenia gazu do takiego projektu Michał decyduję się na swapa do swojej B6 bo chce mieć szybkie auto tak mi się przynajmniej wydaje a teraz ma być ekonomiczne więc po prostu dziwie się po co swap
  11. lpg ? powaznie ? to już lepiej było zostawić diesla i kupić popierdólke do latania
  12. to że Maggu ma to wiem, pytam się Was
  13. koledzy, ma ktoś może g-techa ?
  14. http://wyborcza.pl/1,75478,8139133,To_juz_jest_wojna_pod_krzyzem.html szok, co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy robić
  15. je.any oszust Piotrek, rozmowy w Twoich snach się nie liczą
  16. wszystko masz napisane
  17. ale juz masz po gwarancji... i tak jest po, musze i tak nowego kupić
  18. Pany, padł mi laptop, a potrzebuje na go na gwałt zna ktoś jakiegoś informatyka ?[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 18:52_________________________________________________rozkręciłem, przeczyściłem i na razie działa
  19. a jaka to instalacja ? nie masz przypadkiem zwężki przed dolotem ?
  20. jeśli rozrząd to i zawory reakcja łańcuchowa dobra era silników TDi skończyła się na AWX/AVFie niestety dlatego jeśli nowsze to naprawdę lepiej kupić baware
  21. http://www.joemonster.org/art/14523/Wybory_Miss_50_latek :gwizdanie:
  22. Sidney Polak - Skuter ??
  23. Piotrek kupujesz skuter ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.