Treść opublikowana przez sokolnh
-
[AFN+] Keżorowóz
widze, że hdr poszedł w ruch
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
ja miałem dwa razy przeszukanie samochodu, ale takie pobieżne, schowki, bagaznik itp jak nic nie znajdą to nie masz sie czym martwic a zatrzymują bez powodu, kiedy chca i gdzie chcą
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
ja moze byłbym chetny ale potrzebuje jeszcze +1
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
hmmm, no tu też go mozna zamontowac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
okleić folią, nie malować potem możesz zawsze oderwac do sprzedaży biała b5 jest na forum z czarnym dachem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja bym jeszcze okleił dach na czarno, serio za***iście by to wygladało
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
18 znalazłem takie zdjecie na necie, tylko zmieniłem kolor auta: tak sobie w sumie 8.0x18[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 17:37_________________________________________________te mi sie tez podobają http://moto.allegro.pl/item663962373_felgi_18_r36_black_5x100.html
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
no chciałbym trójke z przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
300 dużo własnie
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
jesli da sie coś podziałac to chetnie poczekam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie te osoby?
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
witam ma ktos moze z Was rabat na felgi Dotza ? upatrzyłem sobie takie http://www.felgi-dotz.pl/felgi_dotz_oferta.php?model=dotz_mugello.jpg i zastanawiam sie czy da sie cos zrobic z ceną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja własnie potrzebuje fisa naprawic
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
nie spie, szukam felg jak zrobie jakies modyfikacje to sie pochwale narazie to tylko plany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam jadę do huty się zatankować, może byśmy się spotkali, oglądnałbym fure twoją i poprosił o zvagowanie bo jakaś kontrolka się mi zapala co ty na to ? spoko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
na teraz czy docelowo ?
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
czy ja wiem :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=br2mfHpfnJM no ale dobra, zrobie co mam zrobic i sie sprobujemy
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
no mam nadzieje, że zostanie ze mna troche dłuzej, choc moja luba mówi zebym sprzedał już ;( , ale jej niedoczekanie polecam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=m4SpmtFADkk
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Nooo, juz to kiedys pokazal rex na kresce z S3 Kiedys jezdzilem po sniegu z kumplem [on S3 8L] i na bardzo lagodnym luku przy malej predkosci haldex mu zglupial i pieknie poszusowal na kraweznik orajac 2 felgi jak kierowca ci.pka to przeciez innej opcji nie ma kumpel mi opowiadał sytuacje z a3clubu, że na jakims zlocie ich moderator miał s3 8l i łotali go pięknie, a wsiadł ktoś inny do tego samochodu i bez problemu wszystkich objechał narazie ucze sie jeszcze auta, ale dzisiaj na dosc ostrym zakrecie ze sporą predkością poleciałem bokiem ale zaraz mnie wyprostowało, takze dosc sprawnie to działa zostaje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawet ASZem (131 KM) po chipie by Cie objechał
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
no chyba faktycznie 18" bedzie chyba optymalnym wyborem pogadałem wczoraj z naszym forumowym guru od 1.8 T - Pozkiem i doradził mi co pasowałoby zrobić, a mi nie pozostaje nic innego jak zacząc działac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak bede w poblizu to moze podjade
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
http://allegro.pl/item665487765_audi_vw_19_235_35zr19_okazja_tanio.html ?
-
Temat dla wszystkich splacajacych kredyty w obcej walucie
powiem tak, po rozmowach z moimi klientami, którzy chcą brac kredyt i powiedzeniu im, że mogą sporo zaoszczędzic na tym, w wiekszosci słysze taką odpowiedz: "panie, nie bedzie mi sie chciało latać i zmieniać" ale fakt faktem że spread może wynosić 17gr, co przy racie np. 800 zł robi sporą róznice ja mysle, że za niedlugo powstaną firmy, do ktorych bedzie mozliwosc wpłacania w złotówkach, a oni za nas beda płacic kedyt w chf i zamiast płacić spread 17gr, bedziemy płacic powiedzmy 13gr, takie kantory internetowe to by było całkiem fajne