Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. To nie radar tylko czarno-biała kamera od HBA.
  2. Było na felgach oszczędzić
  3. Doskonale pasuje to polskie przysłowie, zamienił stryjek siekierkę na kijek
  4. Kiedy chociaż jakiś downpipe czy dolot? Szkoda nie wykorzystać potencjału 3gen.
  5. Jak bierzesz się za takie naprawy samodzielnie, zorganizuj sobie ELSA.
  6. Jakie czasy 0-100. 100-200? Widzę, że trochę się trzeba namachać lewarkiem.
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to szczerze mówiąc nie marnuj kasy - wątpię żeby zmiana uszczelek coś dała. Moim zdaniem TTTM, musisz kupić coś bardziej opływowego Swoją drogą po jakich drogach tyle latasz? Bo w Polsce przez ludzi co chwila wymuszających pierwszeństwo na autostradach tak się nie da na dłuższą metę
  8. Nawet biorąc pod uwagę gwarancję, cena zaporowa.
  9. Przejrzyj ostanie kilka, kilkanaście stron - było co całkiem niedawno poruszane.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie zgodzę się. Wyciszenie przy tej prędkości jest podobne np. w nowym BMW serii 1 czy 3 (przy wyższych prędkościach za to w BMW jest lepiej), ale gorzej wypada np. w Mini Clubman. Na pewno też gorzej wypada wyciszenie w tym zakresie w Leonie 5F (który jak na kompakt jest chwalony za dobre wyciszenie). Jak się spojrzy w różne miejsca w B8 to widać że raczej nie oszczędzano na materiałach wygłuszających, na pewno jest lepiej pod tym kątem niż w większości aut które się poruszają po drogach
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyciszenie B8 jest na dobrym poziomie - widać to np. po poziomie głośności przy 50 czy 80 km/h. Na cichych letnich oponach przy benzynie jest bardzo fajnie. Ale fakt przy wyższych prędkościach szału nie ma - kwestia szumu wiatru, aerodynamika nie jest najlepsza. Coś tam próbowali z tym zrobić - m.in. zmieniając lusterka, ale dużo to nie zmieniło.
  12. Słabo szukasz, zajęło mi to 2 minuty.
  13. VCDS wyświetla pewnie informację że nie ma podpowiedzi dla tego sterownika. Kodowanie powinien normalnie przyjąć.
  14. https://ifinterface.com/page/page3.php Poszukaj sobie.
  15. komoornik odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Czyli nie miałeś włączonego zapłonu VCDS ma podpowiedzi.
  16. A gdzie je będziesz zamawiał? Nie prościej podjechać do ASO?
  17. komoornik odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Coś tu jest grubo nie tak. Faktycznie może znajdź kogoś żeby innym egzemplarzem przeskanować auto.
  18. komoornik odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    W klonie czasem może być problem z komunikacją, ale nie cały czas. Jak było kilka prób a komunikuje się z innymi sterownikami to nie widzę w nim problemu.
  19. komoornik odpowiedział(a) na MikelxD temat w Audi A4 B8
    Te sterowniki nie mają ochrony komponentu. Jak VCDS się z nimi nie komunikuje, to coś jest nie tak.
  20. Ten ze sklepu Martos? Używam od kilku miesięcy, działa dobrze.
  21. komoornik odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    Mam taką odcinkę która powoduje logowanie błędu jak jest próba odpalenia bez odpowiedniej procedury, ale jakie to ma znaczenie?
  22. komoornik odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    Każdy bardziej ogarnięty elektryk to zrobi, chociaż najlepiej gdyby ktoś miał o pojęcie o VAG. Na czym to odcięcie ma być? Rozrusznik?
  23. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16555/P0171/000369 Może odma?
  24. Z ciekawości, czemu przesiadłeś się z F10 na B8?
  25. A wiesz że ta jedna szkoda gratis to z założenia jest w samym PZU? Jak będziesz chciał zmienić ubezpieczyciela to klapa, ta informacja zapewne trafi do UFG.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.