Treść opublikowana przez komoornik
-
Jakie spalanie macie ? 3.0 V6T
Powiem tak. Jak jeździsz faktycznie po Warszawie i biorąc pod uwagę że jest zima, takie spalanie w mieście mnie nie dziwi. A w trasie o jakich prędkościach mowa?
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
Też masz takie ramki? Czy może chciałeś napisać cokolwiek innego, ale w temacie?
-
A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Bartpol możecie polecić jeśli chodzi o taką hybrydę?
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
W lusterkach są LEDy.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Nie wiem, ale możesz pytać tunera
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
Podaj numer konta to Ci przeleję na ramki rejestracji Jak ja nie lubię jak ktoś zostawia na aucie ramki jakiegoś niemieckiego komisu.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Siedzą, bo coś dziwną politykę ma VW. Tipy w tych grubo mocnych autach siedzą ze względu na przenoszony moment obrotowy. W R8 wrzucili S Tronic. W Porsche w całej gamie PDK. Chyba coś im się nie chce projektować kolejnego wariantu skrzyni.
-
Oświetlenie tablicy
Jak auto jak w opisie, to widzę pewną niezgodność. Fabryczne ledy podświetlenia rejestracji były dopiero po lifcie.
-
2.0 tfsi gdzie znajdę filtr paliwa
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/340206-wymiana-filtra-paliwa/
-
Zaślepka haka holowniczego
To jest zaślepka otworu na ucho do holowania. Udaj się do ASO, Pan z działu części pomoże Ci na pewno dobrać odpowiednią część i ją zamówi.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Napięcie ładowania ok. Akumulator raczej pada, jeśli podładowanie nic nie dało.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Ale to w trybie manual, z którego ja u siebie praktycznie nie korzystam. Bo nie ma takiej potrzeby.
-
Audi A4 Avant CGLC aka Aduś
Zrobisz program będzie tylko gorzej. Do tego zaraz się okaże, że sprzęgło nie jest w stanie tego przenieść.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ile za turbo? Ma niepopękany kolektor?
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Do oceny tego jak zachowuje się skrzynia w BMW z benzyną wystarczy mi już teraz filmik z youtube. Widzę, że zachowuje się tak samo jak w dieslu - czyli praktycznie w każdej sytuacji fajnie.
-
Rodzaje świateł przednich w B8 - pomocy
Wyjątkiem są auta z USA gdzie mógł być xenon bez spryskiwaczy.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Powiem tak, całkowicie laickie rozstrzygnięcie - wystarczy obejrzeć filmiki z przyspieszeń. W trybie Drive ten ZF w Audi zmienia biegi wolno. Widać to po tym jak zachowuję się wskazówka obrotów, czy słychać to po dźwięku silnika. Zmiana biegu jest może dzięki temu praktycznie nieodczuwalna, ale jak jeździłem tym autem wiele razy miałem trochę wrażenie że skrzynia działa podobnie jak Multitronic. W BMW nawet w trybie Drive miałem zupełnie inne odczucia (w F10 525D czy F15 3.0D). Żeby nie było, nie twierdzę że S Tronic to skrzynia idealna. Mi po prostu dużo bardziej odpowiada jej charakterystyka.
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Oj, nie jedź bo jeszcze bańka pęknie. Mierząc Race Logic realnie poniżej 6.5s powinno dać radę zejść.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Tak, zrobiłem 1500km poliftowym Allroadem z USA w różnych warunkach drogowych. To raczej ja mogę zapytać, czy jechałeś czymś innym niż tym Tipem
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
55 tysięcy wartość na polisie? Obstawiam, że wyliczą w dniu szkody mniej niż 50.
-
A5 2.0 TFSI Quattro S-Tronic Stage3 317KM 413Nm
Wszystkie mody na raz? Też mi hybryda po głowie chodzi, ale fakt coś słaby wynik. Tuner nic nie wspomniał o sofcie S Tronica? Będziesz robił jakieś pomiary Race Logic czy innym pudełkiem? Edit: dopiero teraz zauważyłem, patrząc po obrotach rozumiem że soft skrzyni był robiony?
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
http://www.kreatormocy.pl/wp-content/themes/daedra_kr/js/timthumb.php?src=http://www.kreatormocy.pl/wp-content/uploads/2016/11/audi_a4_b8_20tfsi_211ps_cpma_aut_usa_wykres.jpg&w=610 Niby tylko programem. Fakt, mnie wynik momentu też trochę zdziwił. Ale sam mówisz, że nie ma co tego weryfikować na innej hamowni
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
Jaki jest z tego Twój wniosek? Bo tak piszesz i piszesz, ale bez konkretów W sieci jest wszystko, ale interesuje mnie praktyka nie teoria. Bo jak jakieś turbo hybryda, to wydaje mi się trochę mało.
-
B8 2.0 TFSI Quattro S Tronic Stage2
No to Ci chyba soft skrzyni ogranicza moment - były takie przypadki. Samym softem można osiągnąć 420Nm - KreatorMocy ma np. na stronie sporo wykresów tych silników. Swoją drogą co to za mody na 320KM?
-
1.8 TFSI DSG ? Czy to prawda ?
Jest wszystko objaśnione w tym temacie. Jeśli chodzi o automaty: FWD = zawsze Multi Quattro = Tiptronic lub S Tronic