Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. To ważenie to ofc bez kierowcy?
  2. W205 ma chyba standardowo bak 44l, dopłata do 66l to lekko ponad 200 zł.
  3. Większość producentów premium już tak robi. Masę auta podaję się z określoną ilością paliwa, więc w standardzie dają malutki bak. A dopłata do "normalnego" kosztuje bardzo mało.
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest skora? Z alcantarą.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/a4-b8-sdn-komplet-foteli-siedzenia-2013-lift-i6655492154.html#imglayer Janusze biznesu. Było 999, po telefonie o dodatkowe zdjęcia magicznie zrobiło się 1499.
  6. Właśnie! Dzisiaj w końcu muszę też podjechać zważyć.
  7. Taki od oficjalnego dystrybutora. Jedyna gwarancja tego, że będzie oryginalny.
  8. A czemu mają nie grzać cały czas?
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To już lepiej wygląda mój pseudo Side Assist.
  10. Będę mógł to sprawdzić za kilka miesięcy, właśnie produkuje się Golf Sportsvan z DLA. Zrobiłem kilka tysięcy km Passatem B8 z Top Led, głownie w nocy to będzie dobre porównanie
  11. Obejrzyj ten filmik który podesłałem Nie jest wcale tak że tylko gasi całkowicie jedną stronę. Nie działa to tak dobrze jak w ledach, ale przesłona jest aktywna i się "przesuwa".
  12. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest tylko jeden prawilny zapach.
  13. komoornik odpowiedział(a) na iwan997 temat w 2.0TFSI
    Napinacz jest sporo wysunięty, łańcuch musiał się nieźle wyciągnąć. W tych silnikach profilaktycznie w okolicach 200k km trzeba się interesować rozrządem.
  14. Filmik nakręć
  15. komoornik odpowiedział(a) na iwan997 temat w 2.0TFSI
    254k km? To jakiś rocznik 2008? I rozrząd nigdy nie był ruszany?
  16. No właśnie nie. W B7 jak i nawet teraz w Golfie VII można sobie zamówić tzw. Dynamic Light Assist. W Superbie też to jest.
  17. W Superbie niby tylko Xenon, ale tam też są dynamiczne przesłony. Nie działa to tak dobrze, jak Top Led ale zawsze sporo lepiej niż zwykły Xenon.
  18. Masz MMI?
  19. TPMS działa właśnie na podstawie czujników ABS.
  20. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/303231-montaz-pdc-parktronic-polift-2012-2015/
  21. FWD w końcu?
  22. To prawda. Kiedyś to jeszcze były większe różnice w możliwości doposażenia. A teraz do Passata można zamówić praktycznie wszystko to co w A4. Ten setup 2.0 TSI 280KM DSG 4x4 to fajna opcja, do tego w pełni wyposażone auto to koszt kilkadziesiąt tysięcy niższy niż A4. Chętnie bym pojeździł dłużej takim autem - robiłem tylko jazdę testową Superbem w takim setupie, przyjemnie się jeździło.
  23. Fizycznie się do niego dostać.
  24. To podrzuć jakąś kalkulację, po ilu kilometrach taka instalacja się zwraca. Na dodatek co chwila trzeba i tak tankować zarówno LPG jak i benzynę.
  25. Tylko tam są w sumie filmiki od A6 i A7 FL. Swoją drogą więcej mogli jeszcze zrobić rodzajów tych dysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.