Treść opublikowana przez komoornik
-
Kontrolki od hamulca ręcznego w Audi A4 B8
Nie daje znać na pewno o konieczności wymiany klocków z tyłu.
-
1.8 TFSI benzyna + Tiptronic
Pierwszy raz słyszę o takim setupie jak 1.8 TFSI + Tiptronic.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Przód tak. Z tyłu do zmiany zaciski, bo tarcze 330 są wentylowane.
-
przestrzen pomiedzy roleta bagażnika a siedzeniami
Miejsce na siatkę oddzielającą przestrzeń bagażową.
-
B8 TrOOOOp
Chyba tylko Chorus miał czerwony ekran (poza MMI).
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ale w czym to 1.8 T? W kotlecie B7?
- B8 TrOOOOp
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Jak było Stage2 robione przez ASO, to Cię praktycznie powinno zapewnić że auto oleju już nie bierze (a na pewno nie więcej niż ze 0.2L/1000km ).
-
Regulacja obrotów
Po pozbyciu się klap masz problemy z obrotami?
-
gdzie zamontować ucho holownicze
Ogromna zaślepka jest obok spryskiwacza reflektora po stronie pasażera.
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Ile talarów poszło na mody? Nie widzę informacji o parametrach silnika.
-
wymiana lamp
Parę bitów tam jest, ale może faktycznie tylko od tylnych lamp. Spróbować nie zaszkodzi
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Nie jesteś jedyny z takim problemem. I skończmy już z tymi opowieściami o złym montażu czy wadach fabrycznych. Chłodzenie hamulców w B8 wygląda kiepsko i tyle. Nie trzeba jeździć po torze, aby je przegrzać.
-
wymiana lamp
A jakby tego spróbował? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/page-67#entry4788536
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Jak szukasz wersji Quattro + S-Tronic, to na rynku tak na prawdę nie ma alternatywy.
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Diesle w manualu mają problemy z przeniesieniem powyżej 400 Nm. W benzynie może być podobnie. Jeśli już to S-Tronic.
-
SWAP S-tronic DL501 Gen1 na Gen2
Ja VCDS'em nie mogłem zrobić adaptacji skrzyni wg tutoriala Ross Tech.
-
B8 TrOOOOp
Jaki koszt ? koszt 700 zł Uadło mi sie naprawić. Okazało się że każdy z kluczyków ma inne zapamiętane ustawienia. musiałem włożyć kluczyk włączyc zapłon i zmienić w ustawieniach na mmi. włączyłem tam składanie lusterek. na jesym kluczyku było to włączone a jak wkładałem drugi ustawienia były inne. teraz wszystko postawiałem tak samo na obu kluczykach i działa jak powinno Czemu nie dorabiałeś w ASO? bo jest prawie dwa razy drożej a efekt mam ten sam. Cała operacja trwała 20 min. Grot dorobiony komputerowo więc wszystko chodzi jak trzeba Z lekkim rabatem za jeden kluczyk wyjdzie podobnie w ASO, może parę złoty drożej. Mam nadzieję, że jak by Ci coś w ASO chcieli zrobić online to się kluczyk nie wysypie.
-
B8 TrOOOOp
Jaki koszt ? koszt 700 zł Uadło mi sie naprawić. Okazało się że każdy z kluczyków ma inne zapamiętane ustawienia. musiałem włożyć kluczyk włączyc zapłon i zmienić w ustawieniach na mmi. włączyłem tam składanie lusterek. na jesym kluczyku było to włączone a jak wkładałem drugi ustawienia były inne. teraz wszystko postawiałem tak samo na obu kluczykach i działa jak powinno Czemu nie dorabiałeś w ASO?
-
B8 TrOOOOp
A czemu miało by iść lekko?
-
DSG - błąd skrzyni 8030 - Cooling Oil Valve P179D 00 [175]
Nie.
-
DSG - błąd skrzyni 8030 - Cooling Oil Valve P179D 00 [175]
Błąd wskazuje na problem z czujnikiem, który znajduje się na płytce drukowanej mechatroniki. Tak więc koszty mogą być spore. Chyba, że to rzeczywiście jak opisują problem z kontaktem samego czujnika - jakiś elektronik musiał by na to spojrzeć. Była niby na to jakaś akcja serwisowa nawet.
-
DSG - błąd skrzyni 8030 - Cooling Oil Valve P179D 00 [175]
Ups, przeoczenie. Czyli zaraz powinna być trzecia wymiana oleju. W każdym razie błąd wskazuje na problem z mechatroniką.
-
Klapy w kolektorze ssącym Audi A4 B8 1.8 TFSI
Jakiekolwiek dowody na to, ze to tylko ekologia? Wykres parametrów silnika przed i po zmianie?
-
DSG - błąd skrzyni 8030 - Cooling Oil Valve P179D 00 [175]
W jednym ASO pytałeś? Jaki jest przebieg auta?