Treść opublikowana przez komoornik
-
Dolot 2.0 tfsi
Masz auto z USA?
-
B8 TrOOOOp
Czytanie ze zrozumieniem. Chodzi o to, że 3.0 TDI nie występuje z FWD.
-
B8 TrOOOOp
S line + hak, piękne połączenie.
-
B8 TrOOOOp
Wnętrze piękne, ale wygłuszenie to nie jest jakiś skok. Chociaż testówka miała chyba wyjątkowo głośne zimówki.
-
B8 TrOOOOp
Robiłem jazdę próbną A4 B9 w wersji full wypas z 2.0 TFSI Quattro S-Tronic - wcale mnie to auto nie powaliło, w porównaniu do mojej B8.
-
Bląd: "Druckverlust bitte alle reifen..."
Ciśnienie powinno być sprawdzane na podstawie danych z czujników ABS.
-
CPMB 2.0 TFSI QUATTRO po delikatnym sofcie u Gregora
CS obiecywał 300KM?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Co to za MMI? B8 polift
-
Problem ukryte menu control 07
Concert/Symphony nie ma ukrytego menu. PL menu nie wgrasz we własnym zakresie.
-
Polecane opony letnie
225 celowo bo taniej czy niewiedza?Wysłane za pomocą Commodore C64 Pewnie niewiedza To homologowany rozmiar opony do mojego auta. Zline jakieś 440 / sztuka. Jest jeszcze Dunlop Sport Maxx RT - jakieś 480 / sztuka. W sumie obie mają dobre opinie, oprócz faktu szybkiego zużycia. Dunlop niby cichszy.
-
[A4 B8] Audi A4 B8 2.0 Sline...S4...Dynosoft...
Czy to auto było sprowadzone z Niemiec do Polski, a teraz wróciło?
-
Audi a4 b8 różnica temperatur z nawiewów klimy
Czujniki temperatury? Diagnostyka komputerowa zrobiona?
-
2.0 tfsi 4096 - Bank 1: CMP Sensor (G40) / Engine Speed Sensor (G28)
Jaki rocznik auta? Może to być problem z rozrządem.
-
Co to za wtyczka
Obok ta wtyczka czerwona też jakaś podejrzana. Prześledź gdzie to idzie.
-
Funkcja Safelock w Audi A5
To jest dodatkowa funkcja, zabezpieczająca auto.
-
Funkcja Safelock w Audi A5
A w jakim celu chcesz wyłączyć? Powinien chyba być bit od tego, bodajże w w 09.
-
Co to za wtyczka
Nic fabrycznego.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Jak najbardziej, również nieporozumienie. Widać, że nawet producent miał wątpliwości skoro 2.0 TFSI bez quattro ma sporo mniejszą moc. no widzisz dlatego ładujemy 19-20 " i szerokość 255 i więcej żeby nie tracić trakcji ,a ty możesz sobie na ładnych 17 pojeździć i ten komfort. a my się musimy męczyć Nawet opony 255 nie pomogą, jak droga jest nierówna albo śliska. Poza tym opony 255 + koleiny to połączenie, które może sprawiać duże problemy. Oczywiście, że tak. I jestem pewien co wygra. Nie wiem tylko, ile elementów trzeba by wymienić w 2.0 TDI aby osiągnąć taką moc Diesel będzie cięższy. Ciekawe ile ważą Twoje 20tki w porównaniu do fabrycznych 17tek.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.
-
Zakup multitronica - na co zwrócić uwagę?
Czasem warto poczekać.
-
Kogo polecacie do 2.0 tfsi z Krakowa lub okolic.
Hamowałeś już? Czy skąd wiesz, że zdrowa?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
W którym miejscu kogoś obrażam? Przekazuję swoje merytoryczne zdanie. Personalne wycieczki to mieli co najwyżej niektórzy w moją stronę. Przykro mi, że się tak poczułeś bo nie taki był mój cel. Ale spójrz na to z innej strony - może to jednak okazja, żeby ten włącznik "wyrezać"?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
3.0 TDI to chipowane 2.0 TFSI może objechać tylko jak też ma chipa. A takie gadanie ma taki sens jak porównywanie, że 3.0 TFSI objedzie je razem wzięte. Hamulce porażka? Może jak ktoś nie zna zdrowego rozsądku i w mieście od świateł do świateł rozpędza się do 150 km/h czy szybciej. A nawet na drodze ekspresowej/autostradzie w tym kraju szybciej niż 160 km/h nie ma sensu jechać - bo ludzie nie mają szacunku do lewego pasa. Porażką mogą być hamulce w 2.0 TDI i wszystkich słabszych silnikach - skoro hamulcowy forumowy guru namawia do zmiany na 320/30. Niektórzy sobie nie zdają chyba sprawy do jakich konsekwencji może prowadzić takie chwalenie się, szczególnie zdjęciami. Ale to temat rzeka, tak jak i to ile prywatnych danych ludzie udostępniają w inny sposób. Wskażcie mi gdzie tak krytykowałem setup Diesel + Quattro? Nieporozumieniem jest dla mnie setup typu CAHA (i to jeszcze chipowana) z FWD.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Który diesel objeżdża moje PB? I lepiej brzmi? W sensie, że pseudo imitacja dźwięku którą można mieć w 3.0 TDI jest lepsza? Podrzuć jeszcze jakieś zalety diesla, bo ciekawe masz teorie. Posiadasz bardzo dużo informacji nt. mojego samochodu! Dzięki Tobie dowiedziałem się, że moje auto to składak. Jak auto ma cieszyć oko wyglądem bardziej niż zapewniać wszystie plusy jakie daje Quattro, to równie dobrze może nie mieć silnika i stać w miejscu. Hamulce w 2.0 TFSI są ok, takie same jak w mocniejszym jakby nie patrzeć 3.0 TDI.
-
Przestało działać podświetlanie wskażnika temp,silnika w liczniku
Dobre pytanie. Sam się muszę za to zarbać jak będzie cieplej.