Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. komoornik odpowiedział(a) na maciek333 temat w Audi A4 B8
    Masz auto z USA?
  2. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czytanie ze zrozumieniem. Chodzi o to, że 3.0 TDI nie występuje z FWD.
  3. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    S line + hak, piękne połączenie.
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wnętrze piękne, ale wygłuszenie to nie jest jakiś skok. Chociaż testówka miała chyba wyjątkowo głośne zimówki.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Robiłem jazdę próbną A4 B9 w wersji full wypas z 2.0 TFSI Quattro S-Tronic - wcale mnie to auto nie powaliło, w porównaniu do mojej B8.
  6. Ciśnienie powinno być sprawdzane na podstawie danych z czujników ABS.
  7. Concert/Symphony nie ma ukrytego menu. PL menu nie wgrasz we własnym zakresie.
  8. 225 celowo bo taniej czy niewiedza?Wysłane za pomocą Commodore C64 Pewnie niewiedza To homologowany rozmiar opony do mojego auta. Zline jakieś 440 / sztuka. Jest jeszcze Dunlop Sport Maxx RT - jakieś 480 / sztuka. W sumie obie mają dobre opinie, oprócz faktu szybkiego zużycia. Dunlop niby cichszy.
  9. Czy to auto było sprowadzone z Niemiec do Polski, a teraz wróciło?
  10. Czujniki temperatury? Diagnostyka komputerowa zrobiona?
  11. Jaki rocznik auta? Może to być problem z rozrządem.
  12. komoornik odpowiedział(a) na collega temat w Audi A4 B8
    Obok ta wtyczka czerwona też jakaś podejrzana. Prześledź gdzie to idzie.
  13. To jest dodatkowa funkcja, zabezpieczająca auto.
  14. A w jakim celu chcesz wyłączyć? Powinien chyba być bit od tego, bodajże w w 09.
  15. komoornik odpowiedział(a) na collega temat w Audi A4 B8
    Nic fabrycznego.
  16. Jak najbardziej, również nieporozumienie. Widać, że nawet producent miał wątpliwości skoro 2.0 TFSI bez quattro ma sporo mniejszą moc. no widzisz dlatego ładujemy 19-20 " i szerokość 255 i więcej żeby nie tracić trakcji ,a ty możesz sobie na ładnych 17 pojeździć i ten komfort. a my się musimy męczyć Nawet opony 255 nie pomogą, jak droga jest nierówna albo śliska. Poza tym opony 255 + koleiny to połączenie, które może sprawiać duże problemy. Oczywiście, że tak. I jestem pewien co wygra. Nie wiem tylko, ile elementów trzeba by wymienić w 2.0 TDI aby osiągnąć taką moc Diesel będzie cięższy. Ciekawe ile ważą Twoje 20tki w porównaniu do fabrycznych 17tek.
  17. Bo w sporej ilości sytuacji, nie ma fizycznej możliwości skutecznego przeniesienia na koła momentu na poziomie 350 Nm czy więcej.
  18. Czasem warto poczekać.
  19. Hamowałeś już? Czy skąd wiesz, że zdrowa?
  20. W którym miejscu kogoś obrażam? Przekazuję swoje merytoryczne zdanie. Personalne wycieczki to mieli co najwyżej niektórzy w moją stronę. Przykro mi, że się tak poczułeś bo nie taki był mój cel. Ale spójrz na to z innej strony - może to jednak okazja, żeby ten włącznik "wyrezać"?
  21. 3.0 TDI to chipowane 2.0 TFSI może objechać tylko jak też ma chipa. A takie gadanie ma taki sens jak porównywanie, że 3.0 TFSI objedzie je razem wzięte. Hamulce porażka? Może jak ktoś nie zna zdrowego rozsądku i w mieście od świateł do świateł rozpędza się do 150 km/h czy szybciej. A nawet na drodze ekspresowej/autostradzie w tym kraju szybciej niż 160 km/h nie ma sensu jechać - bo ludzie nie mają szacunku do lewego pasa. Porażką mogą być hamulce w 2.0 TDI i wszystkich słabszych silnikach - skoro hamulcowy forumowy guru namawia do zmiany na 320/30. Niektórzy sobie nie zdają chyba sprawy do jakich konsekwencji może prowadzić takie chwalenie się, szczególnie zdjęciami. Ale to temat rzeka, tak jak i to ile prywatnych danych ludzie udostępniają w inny sposób. Wskażcie mi gdzie tak krytykowałem setup Diesel + Quattro? Nieporozumieniem jest dla mnie setup typu CAHA (i to jeszcze chipowana) z FWD.
  22. Który diesel objeżdża moje PB? I lepiej brzmi? W sensie, że pseudo imitacja dźwięku którą można mieć w 3.0 TDI jest lepsza? Podrzuć jeszcze jakieś zalety diesla, bo ciekawe masz teorie. Posiadasz bardzo dużo informacji nt. mojego samochodu! Dzięki Tobie dowiedziałem się, że moje auto to składak. Jak auto ma cieszyć oko wyglądem bardziej niż zapewniać wszystie plusy jakie daje Quattro, to równie dobrze może nie mieć silnika i stać w miejscu. Hamulce w 2.0 TFSI są ok, takie same jak w mocniejszym jakby nie patrzeć 3.0 TDI.
  23. Dobre pytanie. Sam się muszę za to zarbać jak będzie cieplej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.