Treść opublikowana przez login642
-
[ALL] Co z tym multitronikiem
kolego większość złych opini jest od osób które nigdy nie miały do czynienia z tą skrzynią. Ja ci powiem że też jest to mój pierwszy automat i już innego nie kupie :> jeżeli będziesz przestrzegać paru zasad to multi bę dzie tobie służył. Pozatym nieznam innej skrzyni która daje taki komfort jazdy.
-
[INNE] Trzęsie lewarkiem zmiany biegów AUDI B4 1Z
miałem kiedyś identyczy problem w mondeo okazało się że półoś do d*py
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
podaj VIN to koledzy napewno sprawdzą pozatym na jego podstawie możesz w serwisie uzyskać historie tego auta
-
[ALL B5] Wymiana płynu na inny niż zielony FEBI??
chodzi o to że jak coś sam będziesz modzić to już po gwarancji będzie .Z tym płynem co teraz masz to nic niema prawa się dziać. Radziłbym tobie do nich zadzwonić i powiedzieć co ci dolega napewno coś ci poradzą [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 17:10_________________________________________________równie dobrze może ci pasek piszczeć przy max skręcie
-
[ALL B5] Wymiana płynu na inny niż zielony FEBI??
a nie dostałeś gwarancji na magiel?????
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
a jaki polecisz płyn do mojej b6
-
[ALL B6] Wyposażenie auta
takie rzeczy to tylko w sądzie
-
[ALL B6] Wyposażenie auta
najpierw sprawdz czy rzeczywiście miałeś cofnięty, ze strony prawnej to nic ci nie grozi
-
[ALL B5] Ściąga mi w prawo
sprawdz opony i czy ni masz luzów w zawieszeniu jezeli wszystko bedzie ok to tylo geometria kół
-
[ALL B6] Spadająca gałąż uszkodziła kilka elementów -proszę o radę
za element zapłacisz 200-300zł nie radze tobie robić przejść jak zależy ci na dobrym efekcie
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
jeszcze jedno pytanie to co wymiane klocków mam wymieniać płyn? bo z wypowiedzi tak wnioskuje
-
[ALL] Spadający z dachu śnieg uszkodził mi auto
jak będziesz miał notatke z policji i świadka to nie będzie problemu z pokryciem szkód
-
[B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
http://moto.allegro.pl/item928349745_silnik_kompletny_audi_a4_2_0_benzyna_2002_rok.html gościu ma silnik wsadzony a więc można go odpalić isprzwadzić a jak dobry to 2dni roboty i masz autko na chodzie
-
[ALL B7] Niespotykana żółta kontrolka
to chyba płyn do spryskiwaczy sie kończy
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych oponach
ja mam 205/65r15 wygląda dobrze i każdy myli z 16'
-
Światła, zdjęcia
do czego ci to potrzebne
-
[ALL B5] Problem po wymianie przewodów hamulcowych przód lewa i prawa strona
koleś miał taki sam problem w volvo okazało się że jakaś membrana w serwie poszła
-
[ALL B5] Gałka zmiany biegów, Kierownica
coś z tą kierą nie tak bo aukcje usuneli
-
[ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
ja bym się poważnie zastanowił nad 19'
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
no tak ale ja wymieniałem z przodu i z tyłu
-
[B6 ALT] Czy wymienia się łańcuszek rozrządu
no w końcu ktoś konkretny się odezwał
-
[ALL B7] Rozrząd - kiedy wymiana
ja mam silnik 2.0 tylko że starszy i serwis zaleca wymiane co 180000 ale mówią że rozrząd się powinno robić co 80-100tkm
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
ty no ale patrze teraz na allegro to ate tyle kosztują
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
i weź tu znajdz dobrego mechanika... pytałem na forum ale moderator wyrzucił mój wątek do kosza
-
[B6 ALT] Ile za wymianę klocków hamulcowych?
no własnie płyn mi sprzawdzali 'gratis' jakimś sprzętem i mówili że jest dobry