Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Fajna Aczy, kiedy gwint i jakies koło ?
-
Polecane opony zimowe
Testował ktoś Uniroyal MS Plus 77 ?
-
B6 DIVISION
Tam jest liczone wszystko w szt wkręty , spinki , podkładki dlatego tak to wyglada a wiadomo samych wkrętów tyle nie bedzie
-
B6 DIVISION
Zestaw spinek do osłony pod silnik ok 25 zł (30 szt) do tego wkrety do diesla (5 szt 23 zł) i zestaw pod skrzynie (10 szt 25 zł )
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Kiedyś były 20mm , fajnie to siedzialo wtedy, pożyczyłem znajomkowi który sprzedał auto na moich dystansach
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Kilka fotek z lepszego aparatu , daleko mi do Frosta i Kojaka ale cos tam popstrykałem
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Przyjemnie daje Bylem ciekawy czy właśnie będzie takie typowe dudnienie że nic poza tym nie słychać ale fajny basik , czysto
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Głosniczek jest średnicy 30 ? wrzuć jakiś filmik jak to gra bo strasznie ciekawy jestem
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Bez docinki dyfuzora sie nie obyło bo one sa troszke szerokie
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
U mnie siedzą takie końcówki, co prawda w b7 ale daja rade
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Z materiałem speed , to już chyba z B7, czy się myle?
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
ciekawe rozwiazanie, też kiedys myslalem w b7 takie cos wykombinowac tylko najlepiej na zywo u kogos oblookać bo tak to strach nie pozwala
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Kolorek mega ale troszke pracy cie jeszcze czeka
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Jak dalej bije to sprawdz dolne banany może którys ma lekki luz
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Bilstein, Sachs jak chcesz to zapraszam na pw i dobierzemy
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Nowe obiektywy.... juz widze kalendarz na 2019, Styczeń- Fros-t, Luty- Koj@k, Marzec-Fros-t, Kwiecień- Koj@k, Maj- Fros-t, Czerwiec- Koj@k ... i tak do Grudnia
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Żadne oszczerstwo, nie bierz tak wszystkich wypowiedzi sobie do serca Bieniu auto zostało na forum czy poszło dalej ?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
W sumie to sie nie dziwie że sprzedałeś, Insignia budzi większy respekt na drodze
-
Szukam dobrego gazownika Rzeszów
Dokładnie, multiserwis ja u nich juz od kilku dobrych lat mam instalacje i zero problemów, bardzo ogarnięci goście . http://www.multiserwis.mielec.pl/kontakt
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
to jest to, jenda trasa i zmiana oleju
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Jeszcze nie, ale jak sobie pomysle żeby teraz lampy wyciągać to mi sie odechciewa, to tak samo jak w b6 lampy rozklejać
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Kiedyś trzeba i w B7 taki zabieg zrobić
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Świecą lepiej niż w B7
- B6 DIVISION
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Kiepska fota, ale bix+soczewa z b8 polifta i nowe żarniki swietnie w nocy dają rade, między ori ogromna przepaść