Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Fajna Aczy, kiedy gwint i jakies koło ?
  2. Testował ktoś Uniroyal MS Plus 77 ?
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tam jest liczone wszystko w szt wkręty , spinki , podkładki dlatego tak to wyglada a wiadomo samych wkrętów tyle nie bedzie
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zestaw spinek do osłony pod silnik ok 25 zł (30 szt) do tego wkrety do diesla (5 szt 23 zł) i zestaw pod skrzynie (10 szt 25 zł )
  5. Kiedyś były 20mm , fajnie to siedzialo wtedy, pożyczyłem znajomkowi który sprzedał auto na moich dystansach
  6. Kilka fotek z lepszego aparatu , daleko mi do Frosta i Kojaka ale cos tam popstrykałem
  7. Przyjemnie daje Bylem ciekawy czy właśnie będzie takie typowe dudnienie że nic poza tym nie słychać ale fajny basik , czysto
  8. Głosniczek jest średnicy 30 ? wrzuć jakiś filmik jak to gra bo strasznie ciekawy jestem
  9. Bez docinki dyfuzora sie nie obyło bo one sa troszke szerokie
  10. U mnie siedzą takie końcówki, co prawda w b7 ale daja rade
  11. Z materiałem speed , to już chyba z B7, czy się myle?
  12. ciekawe rozwiazanie, też kiedys myslalem w b7 takie cos wykombinowac tylko najlepiej na zywo u kogos oblookać bo tak to strach nie pozwala
  13. Kolorek mega ale troszke pracy cie jeszcze czeka
  14. Jak dalej bije to sprawdz dolne banany może którys ma lekki luz
  15. Bilstein, Sachs jak chcesz to zapraszam na pw i dobierzemy
  16. Nowe obiektywy.... juz widze kalendarz na 2019, Styczeń- Fros-t, Luty- Koj@k, Marzec-Fros-t, Kwiecień- Koj@k, Maj- Fros-t, Czerwiec- Koj@k ... i tak do Grudnia
  17. Żadne oszczerstwo, nie bierz tak wszystkich wypowiedzi sobie do serca Bieniu auto zostało na forum czy poszło dalej ?
  18. W sumie to sie nie dziwie że sprzedałeś, Insignia budzi większy respekt na drodze
  19. Dokładnie, multiserwis ja u nich juz od kilku dobrych lat mam instalacje i zero problemów, bardzo ogarnięci goście . http://www.multiserwis.mielec.pl/kontakt
  20. Jeszcze nie, ale jak sobie pomysle żeby teraz lampy wyciągać to mi sie odechciewa, to tak samo jak w b6 lampy rozklejać
  21. Kiedyś trzeba i w B7 taki zabieg zrobić
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie w PB
  23. Kiepska fota, ale bix+soczewa z b8 polifta i nowe żarniki swietnie w nocy dają rade, między ori ogromna przepaść

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.