Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. heh chwilke pojezdzi a pozniej bedzie cos rezal ale to jak kazdy
  2. cos tu cisza na tym watku :gwizdanie:
  3. no jestem wlasnie z okolic i nieaz juz widzialem w klb zjazd golfiarzy wiekszosc to golfy ll i lll z duzymi kominami i costam prubuja no ale jakos sie organizuja :gwizdanie:
  4. no golfy maja swoj klub i swoje zloty w klb wiec gorsze nie bedzie mysle
  5. heh no raczej nikomu sie nie bedzie chcialo stac w deszczu lub blocie :gwizdanie: ale jak tylko pogoda sie cos poprawi to mysle ze jak to wypali to pojawi sie troszke ludzi
  6. siema. no ten spocik w kolbuszowej to dosc ciekawy pomysl w tych okolocach jest mnustwo Aczworek wiec moze cos wypali :gwizdanie:
  7. autko kolorek swietny
  8. no wytarty wytarty dosc solidnie jak i plastik kolo przyciskow do szyb .hmmmm a za ile?
  9. tak dokladnie to sa te lampy tylko ja przyciemnilem
  10. fajna furka tylko felunek inny by sie przydal
  11. no lampy sam przyciemnialem bo wczdesniej nie zabardzo mi sie podobaly a przyciemnialem farba do lamp
  12. Czesc wszystkim przedstawiam poraz kolejny moja A4 javascript:void(0); to w co ona jest wyposarzona nie bede sie rozpisywal znowu jednak od jakiegos czasu przeszla kilka modow : -postojowki LED -grill w kolorze czarnym - tylne lampy (kierunki) takze w kolorze czarnym - wydechy wymienione na sportowe firmy Apex -wnetrze podswietlenie podsufitki takze wymienione na Led - nowa chlodnica od klimatyzacji i kratka od halogena oraz grill dolny (pier... barzant ) hmm kolejne mody jakie planuje to -wieksza gleba -sciemka szyb ale nie za duza -i lotka na tylna klape jak na razie to wszystko i czekam na opinie pomysly i sugestie javascript:void(0);
  13. przycisk od ESP jakas opryszczka wziela autko
  14. no zdezak fajny ladnie wyglada tylko ma zatrzaski slabe ale ladnie ladnie
  15. kolego wiem bo jezdzilem taka jak Ty masz 170 KM i wiem jak ta idzie a jak idzie moja jest roznica a byly dawane wersje 200KM bo juz spotkalem takich kilka. a co do drugiego kolegi to tak byla bita bo spotkalem sarenke po drodze duzo nie trzeba
  16. hehe zmieniony zmieniony zmienione jeszcze tarcze i klocuszki :>
  17. Witam, oto moje drugie A4 sprowadzone z usa w 2008 r A4 1.8T AMB QUATTRO 170 KM Wysposazenie: SKRZYNIA MANUAL, PAKIET SWIATLO ABS,ESP KLIMATRONIK DWUSTREFOWY Z CZUJNIKIEM JAKOSCI POWIETRZA SKORZANA TAPICERKA PODGRZEWANE FOTELE PRZOD TYL PODLOKIETNIK PRZOD TYL , Z MIEJSCAMI NA KUBKI RNSE BOSE SYSTEM HOMELINK EL.SZYBY LUSTERKA PODGRZEWANE LUSTERKA FOTOCHROM LUSTERKO WSTECZNE Z KOMPASEM SZYBERDACH TEMPOMAT PELNY FIS Przeprowadzone modyfikacje: ZDERZAKI SLINE PRZOD TYL LISTWY DRZWIOWE S4 KONCOWKI WYDECHU ULTER 100MM GRILE S4 BLACK DOKLADKA CUPRA BIXENON SPRYSKIWACZE LAMP TYLNY SPOILER KLAPY S4 PRZYCIEMNIONE SZYBY FMIC SPREZYNY H&R -40MM HAMULCE S4 345/300 MM PRZEWODY HAMULCOWE W OPLOCIE HEEL DOWNPIPE OWINIETY TASMA BAZALTOWA WTRYSKI Z WERSJI BEX PROGRAM 218 KM 353NM BY GREGOR10 DRL TUNEL 2DIN Z B7 TUNER DVBT , USB IN RNSE KIEROWNICA MULTIMEDIALNA Z A4 B8 INSTALACJA LPG DEKORY BLACK PIANO LICZNIK KOLOR V-FIZ AUTO BOX KLAPA OTWIERANA Z PILOTA kilka fotek:
  18. Ludziska mam takie pytanie poniewaz jak troszke rozpedze auto to przy chamowaniu czuc jak kola drgaja,a mam taka usterke jak pekniety waz cisnieniowy powietrza od hamulcow i zamowilem juz nowy i jestem ciekawy czy to wlasnie jest ta przyczyna drgan czy inna i czy po wymianie na nowy sie to uspokoi?
  19. no autko ladne podoba mi sie jednak ta skrzynia no ale to przeciez kwestia gustu
  20. hm no powiem ze te lampy tyl co sa na fotach to nie wyglada to za fajnie te z allegro duzo ladniejsze
  21. no ok a kiedy jest jakis spocik bo ja za duzo narazie nie wiem bo swierzak jestem a co do tylnych lamp to moze za ladne to nie sa ale za to w nocy sie ladnie prezentuja widac dwa diodowe paski jeden mniejszy pod nim drugi wiekszy
  22. Witam :] wiec tak A4 1.8 Turbo Quattro 198 kucykow. wersja USA ( skrzynia manualna) zmienione zderzaki ;] nakladni na progi od S-line obecnie na kolach stalowych na lato alufelgi 18 z polerowanym rantem,swiatla xenon tyl zmienione lampy na LEDy. sodek tapicerka skorzana podgrzewane fotele szyberdach wbudowana nawigacja dvd naglosnienie BOSE 10 glosnikow (robi wrazenie) 8 poduszek . w planach mam wymienic wydechy na sportowe (nie glosne buczace chodzi jedynie o wyglad ) i spojler na klape tylna:) oceniajcie jesli ktos ma jakis pomysl co mozna jeszcze zrobic prosze pisac
  23. Jezdze A4 B6 1.8T QUATTRO 198 HP , posiadam rowniez starsza A4 B5 z silnikiem 1.6 :]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.