Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. kto sie wybiera w niedziele?
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A możliwe , osobiście nie sprawdzałem a wydaje sie takie samo
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z polówki tez pasuje
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj se spokój
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie no tak na serio , myslalem że też coś w tych granicah 30-40 zł , a potrzeba mi dwa a gość w aso mówi 170 zł sztuka .......aż yebnolem słuchawką
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzwoniłem do aso zgadnijcie ile sobie zawołali
  7. w domu co chwile raz diesel raz benzyna , to manual to automat jakos daje rade to i może z kierownicą zle nie bedzie
  8. A z tym to nie problem bo juz dawno robiłem w b6 taki mod bardziej mnie kusi póki co start engine
  9. dzięki wrażenia? a nie wiem bo póki co tylko założylem ale pewnie tak samo to tylko efekt wizualny nic poza tym
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany jaki polecacie czujnik temp. ? czy tylko ori takie rzeczy?
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    paragony wystawia to pewnie fv też
  12. Póki co zostaje bo mi sie podoba , zawsze można zmienić na s-line było: jest:
  13. a co chcesz zrobic , czyste kierunki czy pomarańczowe ?
  14. chyba pierwszy rs z takimi listwami
  15. no ledy wymiatają
  16. thnx no na pewno wszystki przyciski działać nie będą no ale wszystkiego mieć nie można
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. w razie czego sie przytnie jak bedzie na pokładzie to wstawie pare fotek , pewnie przy montażu sie zabiore i odpale w końcu Airbag of bo graty leżą a jakoś sie nie moge zabrać za to, nie chce mi sie rozkręcać wszystkiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.