Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    "et za duże " chciał napisać
  3. sam zobaczysz , każdy ma inne zdanie i gusta osobiście bym nie poszedł w takie felgi ale z chęcią zobacze jak sie będzie prezentować całość
  4. z własnego przykładu wiem że czarna felga z rantem to nic dobrego optycznie wydaje sie mniejsza , ciężka w utrzymaniu
  5. ciekawe kiedy bedziesz felgi zmieniał
  6. Świetna rada z wywaleniem tylnej wycieraczki. Promocja wiejskiego tuningu na forum nadal trwa :/ każdy robi inaczej , ja akurat często używam wycieraczki i nie myśle jej wywalac
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    18 , 8,5J opona 225
  8. a właśnie że wycieraczka sie sprawdza , szczególnie w dłuższych trasach
  9. no pasowało by zrolowac pare mm bo , felga do zacisku ma ok 2mm także miejsca w cholere dałem jeszcze folie na lampy
  10. rano kawa z maka i rura
  11. Koło moze nie jest najładniejsze ale całkiem inaczej wyglada jak jest węższe
  12. tu jest ok ale to początek OS-u tak na prawde to myślałem że niżej też bedzie ok ale po próbie niestety musiało pójść do góry troszke , i tak przy większej hopce przytrze przodem dzięki , pykne jakies lepsze foto to wstawie
  13. musiałem podnieść 3 cm bo no niestety ale jest jak jest , chociaż na żywo wygląda to dużo lepiej , a i doszły obudowy lusterek srebrne póki nie dorwe od s4
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mial by kto pozyczyc rolke do nadkoli ?
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kto by miał pożyczyc rolke do nadkoli ?
  16. tak jak w tamtym
  17. heh, pod spodem z przodu jest jakies pare cm przeswitu to jednak troche za malo bo zanim z domu do asfaltu dojade to juz miski nie bedzie
  18. ale na koniec i tak podniose coś do góry przód , z tego względu , ......że nie wyjade do drogi
  19. jak dla mnie za bardzo wystaja, dalbym na rowno ze zderzakiem , ale jak tobie sie podoba
  20. Życzę Ci powodzenia w ich montażu do zwrotnicy nie pochodzącej od S4... tak naprawdę te osłony co masz (z hebli 288x12) wystarczą by ogarnęły z luzem tarczę 300x22mm - i to bez jakiejkolwiek rzeźby, wiercenia, doginania etc. Moim zdaniem niepotrzebnie je kupiłeś No ale Twoje akwarium i Twoje w nim rybki... Swoją drogą mam takie osłony na sprzedaż... nówki z ASO, zafoliowane. w bardzo atrakcyjnej cenie nie ma wcale dużo roboty , montowalem u siebie nic nie trzeba doginac , jedynie co bylo to chyba dodatkowe dziurki zrobic obok , pare mm przesunac i siedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.