Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
"et za duże " chciał napisać- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
sam zobaczysz , każdy ma inne zdanie i gusta osobiście bym nie poszedł w takie felgi ale z chęcią zobacze jak sie będzie prezentować całość- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
z własnego przykładu wiem że czarna felga z rantem to nic dobrego optycznie wydaje sie mniejsza , ciężka w utrzymaniu- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
ciekawe kiedy bedziesz felgi zmieniał- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Świetna rada z wywaleniem tylnej wycieraczki. Promocja wiejskiego tuningu na forum nadal trwa :/ każdy robi inaczej , ja akurat często używam wycieraczki i nie myśle jej wywalac- B6 DIVISION
18 , 8,5J opona 225- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a właśnie że wycieraczka sie sprawdza , szczególnie w dłuższych trasach- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
no pasowało by zrolowac pare mm bo , felga do zacisku ma ok 2mm także miejsca w cholere dałem jeszcze folie na lampy- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
rano kawa z maka i rura- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Koło moze nie jest najładniejsze ale całkiem inaczej wyglada jak jest węższe- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
tu jest ok ale to początek OS-u tak na prawde to myślałem że niżej też bedzie ok ale po próbie niestety musiało pójść do góry troszke , i tak przy większej hopce przytrze przodem dzięki , pykne jakies lepsze foto to wstawie- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
musiałem podnieść 3 cm bo no niestety ale jest jak jest , chociaż na żywo wygląda to dużo lepiej , a i doszły obudowy lusterek srebrne póki nie dorwe od s4- B6 DIVISION
Pany mial by kto pozyczyc rolke do nadkoli ?- B7 Crew
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
tanie na pewno nie bedzie- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
tak jak w tamtym- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
jedziem- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
heh, pod spodem z przodu jest jakies pare cm przeswitu to jednak troche za malo bo zanim z domu do asfaltu dojade to juz miski nie bedzie- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ale na koniec i tak podniose coś do góry przód , z tego względu , ......że nie wyjade do drogi- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
troche dzisiaj podzialalem- Modyfikacja lamp A4 B7 (malowanie, LED, biały kier.) Warszawa i okolice
sam sobie tego nie ogarniesz?- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
kodowanie usa- [BRD] Końcówki wydechu po swapie ośka/quattro
jak dla mnie za bardzo wystaja, dalbym na rowno ze zderzakiem , ale jak tobie sie podoba- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Życzę Ci powodzenia w ich montażu do zwrotnicy nie pochodzącej od S4... tak naprawdę te osłony co masz (z hebli 288x12) wystarczą by ogarnęły z luzem tarczę 300x22mm - i to bez jakiejkolwiek rzeźby, wiercenia, doginania etc. Moim zdaniem niepotrzebnie je kupiłeś No ale Twoje akwarium i Twoje w nim rybki... Swoją drogą mam takie osłony na sprzedaż... nówki z ASO, zafoliowane. w bardzo atrakcyjnej cenie nie ma wcale dużo roboty , montowalem u siebie nic nie trzeba doginac , jedynie co bylo to chyba dodatkowe dziurki zrobic obok , pare mm przesunac i siedzi - B6 DIVISION