Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rysiuu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rysiuu

  1. Od siebie zaproponuję sprawdzony zestaw do B6 pod końcówki radia: Dystanse http://allegro.pl/dystanse-mdf-audi-a3-a4-dystans-i1489586880.html Zestaw odseparowany http://allegro.pl/u-dimension-el-comp-6-kurier-gratis-comp6-i1521519383.html Maty STP/GMS http://allegro.pl/stp-silver-mata-do-wytlumiania-53-x-75cm-0-4m2-i1489586889.html http://allegro.pl/gms-04-mata-do-wytlumiania-100-x-50cm-i1489586904.html Tweeter u-dima dodatkowo troszkę utemperuje nadmierną górę z alpinki.
  2. Tak jak powyżej + - odłączyć linie K z kostki auta lub odłączyć remote z kostki radia. - założyć separator antenowy - dla włączania radia "po kluczyku" pociągnąć z kolumny kierownicy sygnał z przewodu ACC (cienki czerwony)
  3. Na razie cena jak za w 100% sprawny wzmacniacz jest śmieszna, więc śmiało można licytować. Jakić czas temu montowałem tego pionka pod PB S-12 i mocowo dawał rade
  4. Mam kenia 6031 podświetlenie: przyciski - czerwone, gałka i jog - niebieskie http://allegro.pl/kenwood-kdc-w6031-gwarancja-i1505779933.html#gallery 290zł z kurierem lub 5031 podświetlenie jak powyżej. 250zł z kurierem lub JVC KD-G612 podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz biały 250zł z kurierem lub PIONEER DEH-P6800MP podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz niebieski 330zł z kurierem lub JVC KD-G722 podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz biały 270zł z kurierem. reszta radii http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15092927&gr_id=712&showing_type=gtext&order=t&buy=1&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=
  5. Niby blisko a jednak pare km do mnie masz. Mam jvc lh911 za 350zł Mogę na miejscu ci je wrzucić i odpowiedzieć na podstawowe pytania. Jeśli w kwestii "wszystkich" głośników masz na myśli również aktywne, to mam też odpowiednie przejściówki, które odpalą ori wzmacniacz.
  6. Zapowiada się ciekawie. System będzie krojony aktywnie na klarku?
  7. Zdajesz sobie sprawę, iż przeciwmgielne w ori instalacji możesz odpalić dopiero po załączeniu świateł pozycyjnych. Zgodnie z przepisami DRL nie mogą działać w jednym czasie z pozycjami/mijania. Dużo prościej i szybciej pociągnąć nowe druty do kabiny. 12V po zapłonie masz na cienkim czerwonym na kolumnie kierownicy. 12V do odłączania DRL po włączeniu standardowych świateł bierzesz z instalacji pod maską lub z włącznika świateł.
  8. Zapraszam do mnie. Podłączymy kilka sztuk i coś sobie wybierzesz.
  9. Pomimo upływu czasu, moja wypowiedź nie straciła na aktualności.
  10. Dziś rano było u nas -9*C. U mnie aku trzymało 12,3V
  11. Potrzebujesz ramkę składającą się z dwóch zaślepek po bokach. Mam takie ramki na stanie.
  12. Mam fajnego Lightning Audio S12.2.4 z paczką klozet ok 30L (do paczki zamocowane jest złącze Emphaser do szybkiego i bezpiecznego odłączania skrzynki od instalacji) Niestety musisz zwiększyć budżet. 250zł z kurierem. aju
  13. W twoim przypadku dałbym go zdecydowanie do klozetu ok 27L. Mięsa w razie "w" nie zabraknie, a kontrola będzie na bardzo wysokim poziomie.
  14. DLS RMW10 + PHASE OPUS 500.1 Komplet 1600zł Zostaje na zrobienie paczki i troszkę wygłuszenia.
  15. Sprecyzuj się, bo budżet "bez ograniczeń" można rozumieć bardzo dosłownie
  16. Ceny macie podane w moim wątku w dziale rabaty, promocje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119866.0 Co do TV-Free to montuję dedykowany adapter (290zł) wpinany plug & play w wiązkę RNS-E. Można to zrobić płytką ściągniętą z sieci.
  17. Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądało samo przejście na nowy system. I jak długo po wprowadzeniu dvbt będzie nadawany analog. Jednak biorąc pod uwagę POLSKIE realia, jeszcze trochę można będzie pociągnąć po staremu.
  18. Mam takie w ofercie i kilka forumowych rns-e w B7 po wizycie u mnie już śmiga.
  19. rysiuu odpowiedział(a) na mas0n temat w Audi A4 B5
    Jako drugie zabezpieczenie w stosunku do alarmu, montuję blokadę sensorową, która daje nieograniczone możliwości jeśli idzie o rozbrajanie systemu. W linku, który podałeś masz tylko przedstawione podłączenie sterowania c. zamka.
  20. rysiuu odpowiedział(a) na mas0n temat w Audi A4 B5
    SEO to górna półka jeśli idzie o systemy alarmowe i nic lepszego na rynku nie znajdziesz. Alternatywą jest jeszcze Tytan, a wśród "pilotówek" CODEperfect. Montaż wygląda, jak w przypadku każdego innego alarmu. O jakie systemy antywłamaniowe pytasz?
  21. (Pin 9) kabel czerwono/żółty SZARE ZŁĄCZE 32 PINY (modół bordnetz) sterowanie parametryczne (sekwencyjne) kierunkami.
  22. Zamiast zadawać to samo pytanie na każdym forum, pokup graty i weź się do roboty. Ori druty możesz zostawić bo na tym etapie instalacji bedą najmniej istotne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.