Treść opublikowana przez rysiuu
-
ALL B6] Wymiana głośników - średnice - dystanse
Od siebie zaproponuję sprawdzony zestaw do B6 pod końcówki radia: Dystanse http://allegro.pl/dystanse-mdf-audi-a3-a4-dystans-i1489586880.html Zestaw odseparowany http://allegro.pl/u-dimension-el-comp-6-kurier-gratis-comp6-i1521519383.html Maty STP/GMS http://allegro.pl/stp-silver-mata-do-wytlumiania-53-x-75cm-0-4m2-i1489586889.html http://allegro.pl/gms-04-mata-do-wytlumiania-100-x-50cm-i1489586904.html Tweeter u-dima dodatkowo troszkę utemperuje nadmierną górę z alpinki.
-
[ALL B6] Problem z podłączeniem Pioneer Avic X1R- brak zasilania
Tak jak powyżej + - odłączyć linie K z kostki auta lub odłączyć remote z kostki radia. - założyć separator antenowy - dla włączania radia "po kluczyku" pociągnąć z kolumny kierownicy sygnał z przewodu ACC (cienki czerwony)
-
Pioneer GM-5000t - wzmacniacz.
Na razie cena jak za w 100% sprawny wzmacniacz jest śmieszna, więc śmiało można licytować. Jakić czas temu montowałem tego pionka pod PB S-12 i mocowo dawał rade
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
Mam kenia 6031 podświetlenie: przyciski - czerwone, gałka i jog - niebieskie http://allegro.pl/kenwood-kdc-w6031-gwarancja-i1505779933.html#gallery 290zł z kurierem lub 5031 podświetlenie jak powyżej. 250zł z kurierem lub JVC KD-G612 podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz biały 250zł z kurierem lub PIONEER DEH-P6800MP podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz niebieski 330zł z kurierem lub JVC KD-G722 podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz biały 270zł z kurierem. reszta radii http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15092927&gr_id=712&showing_type=gtext&order=t&buy=1&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=
-
[ALL B5] Problem z wyborem radia
Niby blisko a jednak pare km do mnie masz. Mam jvc lh911 za 350zł Mogę na miejscu ci je wrzucić i odpowiedzieć na podstawowe pytania. Jeśli w kwestii "wszystkich" głośników masz na myśli również aktywne, to mam też odpowiednie przejściówki, które odpalą ori wzmacniacz.
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Zapowiada się ciekawie. System będzie krojony aktywnie na klarku?
-
[ALL B5] Zainstalowanie świateł do jazdy dziennej pod włącznik halogenów
Zdajesz sobie sprawę, iż przeciwmgielne w ori instalacji możesz odpalić dopiero po załączeniu świateł pozycyjnych. Zgodnie z przepisami DRL nie mogą działać w jednym czasie z pozycjami/mijania. Dużo prościej i szybciej pociągnąć nowe druty do kabiny. 12V po zapłonie masz na cienkim czerwonym na kolumnie kierownicy. 12V do odłączania DRL po włączeniu standardowych świateł bierzesz z instalacji pod maską lub z włącznika świateł.
-
[ALL] Wybór głośnika basowego
Zapraszam do mnie. Podłączymy kilka sztuk i coś sobie wybierzesz.
-
[ALL B7] Budowa subwoofera z zywicy w boczku? W kole? (kombi)
Masz zamiar to sam robić?
-
[ALL B6] NAVI RNSe problem z wyświetlaczem
Pomimo upływu czasu, moja wypowiedź nie straciła na aktualności.
-
[B6 AWX] Pytanie o wartość napięcia spoczynkowego akumulatora
Dziś rano było u nas -9*C. U mnie aku trzymało 12,3V
-
[ALL] Zmiana radia jaką ramkę wybrać
Potrzebujesz ramkę składającą się z dwóch zaślepek po bokach. Mam takie ramki na stanie.
-
[ALL B5] Po wymianie radia piszczy w głośnikach
Pioneer?
-
[B5 AFN] Jaki głośnik do mac audio zx 1000?
Mam fajnego Lightning Audio S12.2.4 z paczką klozet ok 30L (do paczki zamocowane jest złącze Emphaser do szybkiego i bezpiecznego odłączania skrzynki od instalacji) Niestety musisz zwiększyć budżet. 250zł z kurierem. aju
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
Si
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
W twoim przypadku dałbym go zdecydowanie do klozetu ok 27L. Mięsa w razie "w" nie zabraknie, a kontrola będzie na bardzo wysokim poziomie.
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
DLS RMW10 + PHASE OPUS 500.1 Komplet 1600zł Zostaje na zrobienie paczki i troszkę wygłuszenia.
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
Sprecyzuj się, bo budżet "bez ograniczeń" można rozumieć bardzo dosłownie
-
DVD pod RNS-e - jakie modele?
Ceny macie podane w moim wątku w dziale rabaty, promocje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119866.0 Co do TV-Free to montuję dedykowany adapter (290zł) wpinany plug & play w wiązkę RNS-E. Można to zrobić płytką ściągniętą z sieci.
-
2013 rok- zanik analogowego sygnału telewizji// telewizja cyfrowa a tuner audi??
Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądało samo przejście na nowy system. I jak długo po wprowadzeniu dvbt będzie nadawany analog. Jednak biorąc pod uwagę POLSKIE realia, jeszcze trochę można będzie pociągnąć po staremu.
-
DVD pod RNS-e - jakie modele?
Mam takie w ofercie i kilka forumowych rns-e w B7 po wizycie u mnie już śmiga.
-
[ALL B5] Alarmy np SEO
Jako drugie zabezpieczenie w stosunku do alarmu, montuję blokadę sensorową, która daje nieograniczone możliwości jeśli idzie o rozbrajanie systemu. W linku, który podałeś masz tylko przedstawione podłączenie sterowania c. zamka.
-
[ALL B5] Alarmy np SEO
SEO to górna półka jeśli idzie o systemy alarmowe i nic lepszego na rynku nie znajdziesz. Alternatywą jest jeszcze Tytan, a wśród "pilotówek" CODEperfect. Montaż wygląda, jak w przypadku każdego innego alarmu. O jakie systemy antywłamaniowe pytasz?
-
[B6 AWX] Gdzie się podpiąć pod centralny zamek ?
(Pin 9) kabel czerwono/żółty SZARE ZŁĄCZE 32 PINY (modół bordnetz) sterowanie parametryczne (sekwencyjne) kierunkami.
-
[ALL B6/B7] Wzmacniacz "przepiety" na przód
Zamiast zadawać to samo pytanie na każdym forum, pokup graty i weź się do roboty. Ori druty możesz zostawić bo na tym etapie instalacji bedą najmniej istotne.