Treść opublikowana przez rysiuu
-
[ALL B5] Jakie głośniki przód do 500zł
Mało tego. Jeśli idzie o sam woofer, to wielce prawdopodobne, iż w niezrobionych drzwiach zagra gorzej niż seria.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu car audio
Na podstawowe wytłumienie drzwi (blacha na której wisi głośnik + po trochu za głośnikiem) wystarczy.
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu car audio
Jak na początek, bedzie ok. Choć zamiast nowego hifona, w tej cenie zakupiłbym piec używany, ale wyższych lotów. Który zostałby na dłuższy czas.
-
[ALL B6] AUX IN
Sam bez elektronicznej wiedzy nie zrobisz aux'a. btw do B6 (musisz) jeszcze doliczyć przedłużkę miniISO->miniISO, bo ori kostka nie jest rozdzielna taj jak w B5
-
[ALL B6] Głośniki w tylnej półce
Drzwi przednie porównując do B5 są banalne w zrobieniu, a Ty chcesz kaleczyć B6 coaxami w półce
-
[ALL] Pomoc przy wyborze zestawu sub+wzmacniacz
od lewej +, od prawej -
-
[ALL] Pomoc przy wyborze zestawu sub+wzmacniacz
W tej kasie wybierając z używek można złożyć coś bardziej sensownego. ...jeśli dżejbiel rulllzzz, to nie mam propozycji.
-
[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??
Głośnik z "doopy", więc i wzmacniacz z "doopy" wystarczy. Kup choćby tego magnata. Podłącz, posłuchaj - z czasem sam wyrobisz sobie zdanie o tego typu burczybasach. Być może takie zestawienie ci się spodoba. Przerobiłem już sporo klientów, dla których najważniejsze jest gięcie blachy i nic mnie już nie zaskoczy. Gust jest jak h...j, każdy ma swój.
-
[ALL] AUTO ALARAM ZAŁOŻENIE?
Nic się nie uszkodzi
-
[ALL] Trzeszczy jeden tweeter - coś ze wzmacniaczem?
Wrzuć inny piec na test - to rozwiąże wszelkie wątpilości
-
[ALL B5] Dyskretna syrena do centralnego zamka
Tego posta napisałeś Ty, czy Twój młodszy brat?
-
[ALL B6] Pytanie ws. głośników.
PowerBass S-652 (189zł), robocizna + przewody 70-100zł. Nie jestem zwolennikiem coaxów, ale tych PB zamontowałem sporo i przyznam, że klepnąć potrafią podobnie do woofersów z zestawu S-6C.
-
[SLOVED][ALL B6] Radio Becker 4720 Pro Tfaffic i moduł do tylnych głośników
Więc wyjście sterujące w radiu jest uszkodzone. Nie ma potrzeby lutowania nowej kości. Piny (przeważnie) pasują do ori złącz ISO
-
[ALL B5] Dyskretna syrena do centralnego zamka
hmm... w zasadzie nie ma tu nic skomplikowanego. Trzeba zlokalizować przewody dochodzące do samej syrenki (+ i -), odciąć te przewody i w nie wbić się np. tradycyjną syrenką jakie montuje się w aftermarketowych instalacja alarmowych. Mam takie syrenki po 20zł
-
[ALL B5] Dyskretna syrena do centralnego zamka
Z elektrycznego punktu widzenia nie jest to rzecz niewykonalna. Wystarczy dobrać się do ori syreny, chlastnąć przewód sygnałowy (+ lub -) i zasterować nim nową syrenkę (dynamiczną lub piezo)
-
[ALL B6] Jaki wzmacniacz do skrzyni basowej 700W RMS
Czym podyktowane jest wstawianie takiego burczybasa do auta?
-
[ALL B6] Pytanie ws. głośników.
Napisz ile masz pesos na zabawę, jaka niewątpliwie jest CA, to coś się wymyśli.
-
[B5 AEB] Który wzmacniacz z tych 2
Zapytam inaczej; skąd taki rozrzut cenowy i jakie konkretnie głośniki ma to zasilić?
-
[SLOVED][ALL B6] Radio Becker 4720 Pro Tfaffic i moduł do tylnych głośników
5. Sterowanie anteną automatyczną
-
[SLOVED][ALL B6] Radio Becker 4720 Pro Tfaffic i moduł do tylnych głośników
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isoshop.htm
-
[ALL B6] Wymiana CHORUSA na CLARIONA cz500e - pomocy!!
no problemo
-
[ALL B6] Pytanie o bns
Chwila szukania i znalazłbyś info, że potrzebujesz np. przejściówkę ISO -> ISO 2 (dedykowaną pod RNS)
-
[ALL] Kto policzy mi pojemność skrzyni basowej
Jeśli otwory pod wkręty będą nawiercone odpowiednim wiertłem, a płyty solidnie sklejone, to nie powinny się rozchodzić. Jeśli już dojdzie do rozwarstwienia, to można kolejnym wkrętem złapać rozchodzące się płyty. Co do zszywek to jestem bardzo sceptycznie nastawiony.
-
[ALL] Kto policzy mi pojemność skrzyni basowej
Mój błąd, nie doczytałem (INCLUDES DRIVER DISPLACEMENT).
-
[ALL] Kto policzy mi pojemność skrzyni basowej
Mylisz się