Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nieogarnąłem sie z robotą (bylem w domu przed 18) i tez nie jestem ... ale damy rade na przyszły piątek też mnie nie ma II zmiana w robocie:tongue4:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik sorry ale nie wiem czy dziś się zjawię z tymi tweeterami dla Ciebie Dziś rano pod robotą pier*** mi przegub bo na postoju na włączonym biegu półośka po stronie kierowcy się kręci a po stronie pasażera stoi w miejscu Musiałem zostać zholowany na osiedle bo nigdzie bym nie zajechał dalej
-
[B5 1Z] Kontrolka świec żarowych
dlatego własnie mnie to zastanawiało czy kontrolka świec ma coś wspólnego z tym. Trzeciego światła stopu nie mam. Podłącze jeszcze raz Vag'a i zobaczę czy błąd wrócił.[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 18:49_________________________________________________Wywaliło mi bezpiecznik świateł stop, założyłem nowy i znowu wybiło jak nacisnąłem pedał hamulca słychać było ino "pstryk" Czy walnięty czujnik pedału hamulca moze powodać spięcie na bezpieczniku? W końcu mi ktoś do życi wjedzie
-
[B5 1Z] Kontrolka świec żarowych
Witam mam problem jak w temacie (wiem że juz takie były) a mianowicie od paru dni zapala mi się kontrolka grzania świec tyle że w dziwnych sytuacjach bo nie zapala się chwile po odpaleniu silnika jak to było opisywane w innych wątkach ale u mnie kontrolka potrafi się zapalić podczas dłuższej jazdy. Ponowne odpalenie silnika usuwało problem i kontrolka znowu nie migała przez dłuższy czas. Jadąc na urlop nie było problemu. Problem pojawił się podczas pobytu i powrotu. Zrobiłem dziś kilka krótkich kursów i nic. Podpięcie przeze mnie Vag'a wykazało błąd położenia pedału hamulca (numeru błędu nie pamiętam) i nic więcej poza tym błędem. Dodam że mam uszkodzoną jedną fajkę na świecach żarowych ( oderwany kawałek gumy) przez co fajka nie trzyma się świecy ale to już było odkąd mam auto i akurat z tym nie było jakiś problemów prócz gorszego odpalania na mrozie (świece nówki)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak czy inaczej nie masz PD skoro nie ma filtra PD to norma powinna być 505.00? czyli olej 5W40 bo tam jest pompa wtryskowa [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:31_________________________________________________ mam ten sam silnik i zalałem pełny syntetyk (motul x-cess 5W40) pomimo tego ze wczesniej był zalany półsyntetyk (Castrol Magnatec Diesel 10W40)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pompowtryski w [A4 B5] to [AJM] i [ATJ] ... 115 PS Dlaczego Ty mi piszesz o A4 skoro ja się pytam o A3 może inaczej jaką normę olejową ma silnik ALH
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie jaki olej do Audi A3 silnik ALH 90KM rocznik 2000? Pewnie pełny syntetyk ale nie wiem czy silnik ma pompe rozdzielaczową czy pompowtryski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra już wiem że jeszcze świeżak jestem więc po co te nerwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na batalionie napisz chyba trzeba będzie chce zobaczyć jak będą wyglądać 18-ki S-line przy moim kolorze auta i pare innych pierdół :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panocki do kogo mógłbym się zwrócić o VT mojego furkacza? wiem że Krolu ma lenia i tego nie zrobi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak co tydzień ktoś napewno będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arena :> jak coś to do KFC sie pójdzie
-
[B5 1Z] Problem z doładowaniem, kopci
kiedyś też mi wywaliło błąd 575 ale nie pamiętam już czy to było przy dziurawym dolocie i kopceniu czy gdy kata miałem zatkanego i auto nie jechało. Po wymianie łącznika przed dolotem i wywaleniu kata błąd samoistnie zniknął.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja będe :> ooo ja bym se sprawdził ile u mnie szpachli jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze dwie nocki i urlop
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja becikowe to na jedną impreze ino bedzie
-
Polecane opony letnie
Ja śmigam na Fulda EcoControl 195/65 R15 i jestem zadowolony pomimo rozwalenia jednej o krawężnik ale tu nie była moja wina tylko wymuszenie pierwszeństwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana (jak dla mnie)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
faktycznie pustawo tu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kapeluszniki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no listwy porezane i w aucie efekt dla mnie mega zadowalający ładny efekt niskim kosztem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dekory prawie oklejone jeszcze zostały przednie do oklejenia a potem montaż nigdy więcej demontażu listwy na kokpicie trzeba całą konsolę środkowa zdemontować wraz w mocowaniem przycisków i radiem żeby dostać się do jednego jeb*** klipsa :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja myśle żeby wpaść pomimo tej pogody mi obojętne gdzie bo jeśli chodzi o Arene to zawsze można przysiąśc przed KFC jak zwykle- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru jeśli będziesz kupować folię 3M do oklejenia listew to polecam GJK Styling www.gjkstyling.pl kupiłem dla siebie i dla ojca folie i są to ori folie 3M Teraz zdemontować dekory i plastik na konsoli środkowej i jadziem z tym - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE