Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Olej zalany :> i wszystkie filtry nówki no zobaczymy czy lać nie będzie jak pojeżdże jakiś czas. Mam tylko nadzieje że mniej oleju będzie mi silnik brał
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja zakupiłem tego Motula 8100 X-cess 5w40 505.00 do mojego 1Z chociaz teraz zalany był Castrolem Magnatec 10W40
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
mi też nic nie kopci ani nie kopciło po usunięciu kata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co marudzisz mi sie nie podobają lampy w przed lifcie więc napewno kiedyś kupie poliftowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo jeżdża dalej na 15" ale przez Krola chodzą mi po głowie takie fele jak jego ale kiedy wjadą 17" to nawet ja nie wiem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No chłopaki dzięki za odpowiedzi to mnie przekonuje bo nie byłem pewien tego co pokazywał konfigurator Castrola i Mobila jeśli się nie myle, bo tam wyświetlało mi się że zalecany olej to full syntetyk a dopuszczalny pół syntetyk[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:45_________________________________________________ 5W50?? a nie 5W40?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja sie obawiałem że bede miał po przeglądzie gdy diagnosta robił norme spalin ale po chwili powiedział "spalanie wzorcowe" [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 14:47_________________________________________________poza tym myślałem cały czas że kat odpowiada za wyłapywanie sadzy
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
U mnie przegląd normalnie też przeszło auto nawet norma spalin była ok [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:11_________________________________________________mam nawet wydruk z dymomierza jak ktoś chce moge wrzucić skana
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Moj ojciec jezdzi w B4 1Z na pelnym juz chyba z 4 albo 5 wymiane i nic nie wydmuchalo. Częściowo mnie to przekonało cały czas chodzi mi o to żeby nie mieć czasem ewentualnych dodatkowych kosztów
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie szybka piłka to zalewać mojego 1Z full syntetykiem czy zostać przy pół kto se da ręke uciąć że uszczelek nie wydmucha
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Darioo ja mam zamontowany zamiennik od Gruchota czyli ten z allegro i jestem zadowolony koszt nie był wielki a mniej zabawy niż przerabianie starego kata i to sie nie rzuca tak w oczy jak wspawana rurka zamiast puchy kata (chodzi mi o przeglądy co roczne) O dziwo bez kata auto nie truje bo miałem robioną normę spalin i jest fakt faktem bardziej czuć smród spalin ale coś za coś. Duży problem sprawiły mi śruby na łączeniach pomimo użycia klucza nasadowego z przegubem (trzeba było ciąć nakrętki)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego zle doczytałeś, przejscie na full nie powoduje zadnych negatywnych skutków dla silnika jest wrecz odwrotnie Nawet jeśli auto nie ma pewnego przebiegu? Bo nie jestem w stanie stwierdzić czy licznik nie był kręcony i najbardziej o to mi chodzi.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy jaki typ oleju do mojego B5 1.9 TDI 90KM (1Z) 95r. przebieg ponad 225 000 ale nie wiem czy jest on prawdziwy bo drugi właściciel nie prowadził książki serwisowej. Obecnie jeżdżę na Castrol Magnatec Diesel 10W40 Obawiam się zastosować pełny syntetyk żeby uszczelki sie nie wysrały pomimo tego co zostało napisane na początku wątku.
-
[ALL B5] Szyberdach, stukanie
mam ten sam problem ale w moim przypadku plastiki w prowadnicach są wyłamane. Próbowałem to naprawić i częściowo pomogło ale stukanie powróciło. Mam zamiar szukać rozbitka i wymontować te prowadnice. Z kiepskim smarowaniem bym się zgodził bo te plastiki nie są zbyt wytrzymałe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wcześnie sobie o Tobie przypomnieli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmm mi chyba nic nie błysneło ale kto wie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To dobrze zrobiłeś no ale ucieszył bym się gdyby majster kazał mi wypisać wniosek o urlop bo mam jeszcze 3 dni zaległego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja dziś też do pracy i jakoś siebie nie widze moja wydajność będzie wynosić jakieś 5 %
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mie sie śni większa moc w aucie żeby znowu w tyle nie zostać :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
Poziek coś pamięta? Bo powitanie miał mega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to chyba wiem kto robił bitwe :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:37_________________________________________________ :doh1: [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:35_________________________________________________Aż się boje na aparat spojrzeć... nie było z Tobą tak źle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co po pijaku sie różne rzeczy robi :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 11:32_________________________________________________Najlepsza była pobudka Siemiana w niedziele i jedyne słowo jakie z siebie wydusił było "kur**"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem nie widziałem :> ale u egona w pokoju ktoś po dachu za oknem chodził i śnieżkami sie rzucał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty mnie żeby nie sponiewierać się aż tak bardzo spoko Z taką prośbą to raczej do Egona a czemu do Egona?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja za mało wypiłem Pucek przypilnuj mnie następnym razem żebym więcej wychlał