Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Bedzie ktos dzisiaj? dawno mnie nie było
  2. ja dziś odpadam a przyszły piątek drugie zmiany
  3. Nasz klubowy snajper mnie poprosił o przeklejenie linka do Otwartego strzelania na Dzierżnie 1.10.2016 Wpisywać się kto chętny podziurawić tarczę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371872-strzelnica-na-dzierznie/
  4. Nasz klubowy snajper mnie poprosił o przeklejenie linka do Otwartego strzelania na Dzierżnie 1.10.2016 Wpisywać się kto chętny podziurawić tarczę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371872-strzelnica-na-dzierznie/
  5. Nasz klubowy snajper mnie poprosił o przeklejenie linka do Otwartego strzelania na Dzierżnie 1.10.2016 Wpisywać się kto chętny podziurawić tarczę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371872-strzelnica-na-dzierznie/
  6. Nasz klubowy snajper mnie poprosił o przeklejenie linka do Otwartego strzelania na Dzierżnie 1.10.2016 Wpisywać się kto chętny podziurawić tarczę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371872-strzelnica-na-dzierznie/
  7. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Dziś byłem u elektryka bo nie mam miernika i tam bawił się i wyszło że napięcie na aku przy rozruchu spada do 8V ale też zaproponował żeby podjechać zaraz po wystąpieniu objawu żeby zobaczyć co pokaże miernik. Masy jeszcze nie sprawdzałem ale jak to zrobie to będę obserwował co dalej
  8. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Ciężko się wstrzelić w ten moment bo to nie zawsze tak robi. Jak postoi całą noc to odpali bez zająknięcia. Jak pojeżdżę trochę i potem go chce zapalić to zdarzy mu się zająknąć. Ja to auto mam zaledwie trzeci miesiąc i wcześniej nic mu nie było. Pierwszy raz zrobił mi tak po trasie ponad 100km i jak postał tak z pół dnia. Jak będę miał czas to sprawdzę kable z masy czy nic nie przyśniedziało. Masa do rozrusznika idzie z nadwozia?
  9. A4-Tomek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siemaneczko Ja z mechaniką aż tak obyty nie jestem a na forum znalazłem same poważniejsze problemy z odpalaniem. Do rzeczy. Pacjent 2.0 gnojok BPW. Od jakiegoś tygodnia przy rozruchu robi pół obrotu zatrzyma się potem drugie pół i odpala. Nie za każdym razem i te przerwy w odpalaniu zdarzyły się krótkie ale dziś raz stanął na sekundę dwie potem ruszył i zapalił. Stawiam na aku albo rozrusznik na wykończeniu. Sprawdziłem aku takim ustrojstwem prostym i niby jest naładowany i prąd ładowania w normie. Jest to możliwe żeby aku przy pełnym naładowaniu tracił moc rozruchową (zwarcia na celach)? Ojciec stary mechanik uważa że łożyskowanie w rozruszniku już ma dość i czasem go coś przyblokuje.
  10. wzór mi się bardzo podoba w zupełności mógłbym mieć takie w 19"
  11. Dziś mnie wulkanizator zaskoczył bo jak wyważał koła bo mi biły to zauważył że zaczynają mi się opony ząbkować. Tylne po wewnętrznej a przednie po zewnętrznej... Wg. chłopaków na warsztacie nie każda opona dobrze znosi wielowahacz. W B7 mam opony Fulda Sportcontrol. Jak jeszcze miałem B5 to tam miałem opony Bridgestone Potenza i tamte mi nie ząbkowały. Nie znam się na tym więc pytam czy faktycznie nie każda opona nadaje się do wielowahaczu?
  12. dzięki za głosy na foto auto się załapało do kalendarza
  13. a to ja mam taki najprostszy marki Proeltec
  14. na warsztacie rozumiem. Zerknę
  15. Tomaszu te spryski mgłowe to z czego to?
  16. w oryginale może i tak ale wątpię że w zamienniku
  17. DRL podłączony i działa nawet czujnik zmierzchu działa poprawnie. Trochę za dużą zwłokę od zamknięcia auta ma CLH ale nic z tym nie zrobię. Sam moduł od Proeltec jest godny polecenia założyłem żarówki plazmowe 8500 i jak świecą na drl to dają białe światło ale na drogowych to już dają na niebiesko niestety
  18. Głosowanie do poniedziałku to wryje się i tu głosować http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369245-lipiec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/
  19. Jeszcze dziś druga zmiana i weekend... Wszystkiego naj Majkel kto jeszcze nie zagłosował http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369245-lipiec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ ida łeb w łeb w innymi
  20. ostatnie OT nie miałem czasu tego dokładnie zgłębić bo mam drugie zmiany a chce jutro rano to poskładać żeby działało bo na weekend potrzebuje auto. Jak się okazało zajeło mi to znacznie dłużej niż się spodziewałem bo sporo czasu bawiłem się z przeciągnięciem czujnika do CLH. Jeśli faktycznie kolory kabli idące do lamp są takie same jak w MCE to mam po problemie. Jeszcze dokupić żarówki ze Sklepu ledowego z Zabrza i będzie ideolo
  21. Szukalem po polsku ale ja tez pytalem o kostke lampy a wszyscy do mnie o module centralnej elektryki ktory mi nie potrzebny jest. B7 mam od niedawna wiec nie znam sie i pytam a na to jest forum
  22. Ja tam nie widze opisu kostki lampy. Moze na to za głupi jestem... ja chce sie wpiąć bezposrednio we wtyczke lampy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.