Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. No patrzcie wystarczyło że Guru pojechał do BT i zaczął się udzielać w wątku a nie tylko czytał chyłkiem co się dzieje :decayed:
  2. Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę" :grin: ale co do koszulek z napisem "pier**lę nie jadę" to trzeba będzię pochytać na następną BT :naughty: Wszystko da się zrobić Koniecznie trzeba jakiś fajny projekt nadruku zrobić
  3. Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin: Jaki alkon, jaki alkon jakoś fajnie wchodzą A najlepsze jest to że teraz uświadomiłem sobie że musiałbym jechać do sklepu jakieś zakupy zrobić ale zaraz przypomniało mi się "pier**le nie jadę" :grin: ale co do koszulek z napisem "pier**lę nie jadę" to trzeba będzię pochytać na następną BT :naughty:
  4. Oj tak ja już dopijam trzecie i jakoś dalej mam ochotę... co te zloty robią z ludźmi Ja piernicze ja dopiero pierwsze otworzyłem alkon :grin:
  5. No to pyrsk po ciężkiej podróży
  6. Węgiel chłonie wszystko Dokładnie :grin: Ja i moim pasażerowie po domach szkoda że tak szybko zleciało
  7. A to zostawiam bo przygarnąłem używane 2 letnie Runflat'y więc jest twardziej. Zorientowałem się dopiero jak wygooglowałem model bo mam Bridgetstone Potenza RE050AI
  8. Ja pier*** musiał nieźle zasuwać że tak się wbił tyłem na dodatek przebił Kubicę ale co tam auto przyjedzie do Polonii i sprzedadzą jako nie bite :whistling:
  9. to pijesz osobno - z warszawką Wiedziałem że będziesz kręcić nosem burżuj :decayed: nie chcesz ni pij. Ja nikogo nie zmuszam.
  10. Praktycznie zawsze jeżdżę na pusto
  11. Nadupiłem się tym kiedyś u Gregora - do dzisiaj niczego nie pamiętam:grin: Czyli będzie hahaha wezmę więcej
  12. A4-Tomek odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy dużo roboty ze zdjęciem kolektorów? Bo mnie też to czeka. Zaślepiłem EGR i się przeraziłem ilością nagaru w kolektorze dolotowym Rozumiem że najpierw trzeba turbo zrzucić żeby się do nich dobrać
  13. a ja mam Białą Żubrówkę i jak komuś nie pasuje pić jej nie musi
  14. Ja od wczoraj na letnich więc widzę że mogą zostać :naughty:
  15. Siema Od wczoraj śmigam na 17" 205/50 i nie wiem jakie powinno być ciśnienie odpowiednie przód/tył a jakie max. Szukałem u wujka google i wszystkie kalkulatory/konfiguratory tyczą się wyłącznie ori kół i opon montowanych fabrycznie wulkanizator nabił mi do wszystkich 2.3
  16. Miron wszystkiego najlepszego :drunk:
  17. W czwartek wieczorem wstawi Ci co będą spac i zbierać siły zobaczą dopiero podczas wyjazdu do BT
  18. Coś w ten deseń niektóre merce były tak malowane. Wymysl nie mój a poprzedniego właściciela felg mi odpowiadają Wszystkie taxi w Niemcowni tyż :decayed: i tak jest mega lepiej niż na tamtych szpetnych 15" ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- przynajmniej będą rzucać się w oczy kolorem :grin:
  19. Coś w ten deseń niektóre merce były tak malowane. Wymysl nie mój a poprzedniego właściciela felg mi odpowiadają ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- :polew:
  20. Mario malował ?? Kolor był taki żółtawy z palety mercedesa ale trochę wypłowiał wzór mi się podoba i pasuje do B5 ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- poza tym nawet na zdjęciu widać że to nie jest biały kolor
  21. Koła na aucie na żywo wygląda lepiej koloru się nie czepiać mi pasuje a o gustach się nie dyskutuje
  22. Pogoda jako taka dobrze że śniegu nie będzie
  23. zakupy do BT zrobione :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.