Treść opublikowana przez Wihajster
-
BRE Problem z poziomem oleju
czyli uwalony czujnik poziomu oleju
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
8E0 941 285 J
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
nie pozwoli zakodowac bez zalogowania wiec dziwne pytania zadajesz...
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
w twoim roczniku kodujesz nie w 17 tylko w 25 immobilizer..
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
120zl za dobra uzywke to chyba nie majatek ...
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
jak masz nie prawidlowy pin to poprostu sie nie zalogujesz i tyle.
-
2.0 Tdi 170 KM lokalizacja świec żarowych, porady
tak
-
2.0 Tdi 170 KM lokalizacja świec żarowych, porady
to jeszcze odkrec pokrywe wałka rozrzadu
-
Pomiar ciśnienia na tandempompie BLB
jak jest czarne paliwo to moze byc uszkodzona tandem pompa,głowica,lub uszczelniacze na pd.
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
nie mam tu etki..jutro Ci podam chyba,ze ktos wczesniej to zrobi...
-
Migający kluczyk i napis DEF po próbie odczytania PINU
pozostaje usmiechnac sie do kolegi Cwiara ....W sumie do Wrocka nie daleko
-
Migający kluczyk i napis DEF po próbie odczytania PINU
trzeba bylo czytac pin ze sterownika a nie z licznika i nie bylo by problemu.
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
kup uzywke.W B7 jest tylko 1 czujnik z przodu i jeden z tyłu po lewej stronie.Kup uzywke bo czujniki sa sklejane i ciezko je pozniej ponownie skleic zeby były szczelne.
-
Migający kluczyk i napis DEF po próbie odczytania PINU
tym kablem uwaliłeś pewnie licznik
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
mam sprzet ktory takie transpondery kasuje i na nowo mozna użyć w dowolnym aucie
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
niby dlaczgo??jeszcze mozna ja reanimowac
-
[B7 BLB] przy hamowaniu leca obroty
nie wiem.Pewnie jakis błąd w oprogramowaniu...
-
[B7 BLB] przy hamowaniu leca obroty
przy wrzucaniu luzu puść pedał sprzegła sekunde później i gwarantuje ci,że nigdy nie bedziesz miał spadku obr.Po prostu zmiana stylu jazdy i trzeba sie tego nauczyc.
-
Spliter na kilka telewizorów
nowi klienci maja juz dekoder sparowany
-
SINLIK BRD 170 km uszkodzony dół
tylko BRD bedzie pasowal bo masz pd-ki na simensie,
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a nie lepiej wymienic na rnse??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
po co te dywagacje??przeciez napisałem BNS
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzwoń do Siemiana 602111811 Ponawiam pytanie ... Ten kolega ma polski język ale do kolorowej czyli do RNS-E (jesli dobrze te modele rozczytuje) a u mnie nie ma tej kolorowej tylko jest inna , standardowa jak ma oznaczenie to nie wiem. Wkleił bym zdjęcie ale nie wiem jak wykonać tą czynność tutaj.. masz BNS-E i chyba do tego nie ma spolszczenia...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
pisz PW http://a4-klub.pl/index.php?/user/73180-pawelkiwi/
-
silnik halasuje na niskich obrotach
ale nie wiadomo w jakim stanie jest gniazdo wałka...