Treść opublikowana przez Wihajster
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
jak zółta to dolej oleju i nie rób fermentu na forum.Ciebie interesuje tylko czerwona w razie czego.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
masz koła zębate
-
[BLB] Drgania na wolnych obrotach.
ale jak jestes po swapie i masz wywalone wałki to nie powinno nic bujac
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
wedlug fis2 spalanie z 7600km 7,1 w wiekszosci po miescie
-
2.0 Tdi 170 KM lokalizacja świec żarowych, porady
odpukac na razie nie. ale chodzi mi to caly czas po glowie i nie daje spokoju. musze podjechac do mechanika i niech rzuci okiem na imbus. nalatane 135k to nie jest jeszcze tak duzo, ale problem moze byc. haha co to jest Twoje 135 przy moich 221k ale w sumie kupiłem auto od niemca bezpośrednio z książką serwisową do września tego roku ale właśnie czytając forum zaczynam podczas każdej jazdy spoglądać czy przypadkiem nie świeci czerwona lampeczka nie masz co spogladac bo uslyszysz dzwiek ktory obudzi umarłego
-
Piłka nożna
Legia-Ajax
-
Piłka nożna
PSG - Chelsea Londyn Manchester City - FC Barcelona Bayer Leverkusen - Atletico Madryt Juventus Turyn - Borussia Dortmund Schalke 04 Gelsenkirchen - Real Madryt Szachtar Donieck - Bayern Monachium Arsenal Londyn - AS Monaco Basel - FC Porto
-
Auto gaśnie. Zły klucz? immo?
pewnie w 4 to samo
-
Auto gaśnie. Zły klucz? immo?
bo sa zalewane nie rozbieralne.
-
Auto gaśnie. Zły klucz? immo?
wlasnie sa. Dowód auto pali.3 tez ori ale transponder uszkodzony lub wyjety.4 nie ori i i to samo co 3.
-
Xenon audi jaka barwe polecacie ?
4300 najlepiej swieci.Poczekaj az sie dobrze dopala i bedzie lepiej,Im wiecej kelwinow tym gorzej swieci a tylko barwa zmienia sie na bardziej niebieska.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czekamy może jeszcze ktos sie wyrazi chec
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasienica
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kawka w macu środa 18-ta ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema.Żyje tu ktoś w ogóle??
-
Problem z uruchomieniem klimatyzacji.
jak ponizej +5C to sie nie załączy
-
Wymiana świecy żarowej BPW 1szt. czy komplet
predzej cos z zasilaniem paliwa a nie swiece
-
potwierdzenie wpłaty
wyslij im w formacie pdf
-
2.0 TDI BLB jaki rozrusznik
podejdzie kazdy z 2.0 tdi 03G 911 023 LUB 023X
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
zgadza sie..Idzie zakodowac bo niektore modele mialy te same czestotliwosci co B7 czyli 433MHz
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
nie zakoduje klucza o innej czestotliwosci.To jakieś herezje 433MHz do 433,92 MHz
-
Stuki rano na zimnym silniku
5W40 wlej
-
Stuki rano na zimnym silniku
olej gówniany...Trzeba wlac pełny syntetyk i pewnie pomoże.
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
nie
-
Ciężej odpala gdy jest zimno AVF
dramatu nie ma....Ile wynosi kat synchronizacji??