Treść opublikowana przez Wihajster
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Właśnie jestem świeżo po wymianie świec żarowych NGK. Też myślałem że w tym tkwi problem. kat wtrysku sprawdzales? jak juz to kąt synchronizacji
-
Zamiennik DPF
ale,że co niby?? Będzie podymiał??Czy tylko brednie ekologiczne masz na myśli??Bo jeżeli chodzi o podymianie to raczej nic nie zauwazysz ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pochwalony.Kiedy jakas kawa w macu ??
- nierówna praca silnika
-
Sprawdzenie poziomu oleju
co 10 tys z norma VW i byle nie castrol
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moderatora wuntku brak
-
Metaliczny dzwiek przy odpalaniu na rozgrzanym silniku.
bo na rozgrzanym silniku czyli również dwumasie guma w nim znajdujaca sie traci swoje włąściwosci tlumienia dwumas tez
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
tak czyli co, jak jest na tych kołach zębatych to wystarczy tylko wymienić ten imbus? jak jest wałek dobry to tak ale trzeba sprawdzic
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
tak
-
Metaliczny dzwiek przy odpalaniu na rozgrzanym silniku.
to dwumas robi na 99%
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
co wy macie z tym szarpaniem ... jezdze 3 rok i nic nie szarpie
-
Metaliczny dzwiek przy odpalaniu na rozgrzanym silniku.
i to był błąd w tym widze problem
-
Ubywa płynu chłodniczego a co2 w nim nie ma
jak zle??przeciez to chyba lepiej niz uszkodzona glowica.Kup nowy krociec plus nowe sruby i wymien.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
jak razem z walkiem i robisz tylko trasy nawet pol miliona km
-
Znalezione auto z Forum na złomie POMOCY
przeciez dostaje powiadomienie na maila
-
silnik halasuje na niskich obrotach
u nas bys to zrobił za tysiaka ale w zł
-
Piłka nożna
gdyby go nie było na boisku byłby wynik 0-0
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pochwalony
-
Platforma cyfrowa NC+
brzmi to nieprawdopodobnie bo zazwycaj zawsze dzwonia natrętnie
- Nowicjusz - wątek powitalny