Treść opublikowana przez Wihajster
-
problem podczas odpalania PILNE pomocy
on nie ma dwumasu w multitronicku jest dwumas na 100% I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.
-
problem podczas odpalania PILNE pomocy
dwumas sie rozlatuje...
-
Piłka nożna
źle obstawiłeś??
-
Olej nie zlatuje z miski olejowej
dokladnie
-
Olej nie zlatuje z miski olejowej
jak nie ma w misce to czujnik pokazywal brak oleju.Cos krecisz chyba i jaja sobie robisz
-
Światło wstecznego
tez tak mam wiec wychodzi, ze jest ok
-
Pompowtryski 2.0 TDi BPW
dokładnie i tylko w BRD
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
czy założe 225/45 czy 235/45 zupełnie bez znaczenia
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Kolego masz rozmiar opon nieodpowiednie do tego auta - będzie też ci przekłamywał prędkościomierzJa jechałem swoim 225 km/h dłuższą chwilę - but całkiem na oporze i nie było żadnych szans na więcej, koła 235/40R18 - wówczas jechaliśmy z kolesiem z forum 800 km po DE gdzie 50% trasy to 160-180km/h i 50% to ok. 180-200 km/h - spalanie wyszło 7,6 litra Sory, że się wtrącę, ale co Ty kolego opowiadasz? Jaki nieodpowiedni rozmiar opon? 235/45/17 Audi schodziło z fabryki. Nieodpowiednim przekłamującym rozmiarem jest 225/45/17. Moim zdaniem Ty masz za szerokie - przy 18" cali odpowiednikiem jest 225/40, a nie 235/40. sorki fakt ... żle spojrzałem - rozmiar to nominał teraz coraz mniej ludzi decyduje się na 17" i 235 z uwagi na koszt opony, koszty paliwa i 7 cali felgę Może sie nie znam ale jakim cudem szerokosc opony ma wplyw na przeklamywanie licznika??Czy 235 czy 225 to bez znaczenia.Przekłamywac moze nie odpowiedni profil jak juz
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
jak nie ma luzu to wystarczy
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
BRD ma napęd pompy na kołach zębatych gdzie zabierak jest połaczony z wałkami wyrównującymi.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
nie bede z Tobą dyskutował i próbował przekonywać.Znam przypadek nawet kolegi z forum,że sie zabierak wyrobił i silnik zatarł w B8 przy przebiegu poniżej 100 tys
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
uwierz mi,że to jednak prawda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U naszego klubowego kolegi np.Wojtekce w Jasienicy
-
[BPW] Zimny silnik stuka na wyższych obrotach - Film
może jak to w BPW wałek rozrzadu daje znać o sobie..
-
Czy tylne klocki mają czujnik a4 b7 ?
nie...tylko jak juz RS4 mialy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema trole
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A gdzie ten Jastrzębski spamer sie podział
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemano
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam