Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na zadra temat w Audi A4/S4 B6
    ładna sztuka
  2. te z linku nr 3 maja homo i wyglądają sobie na żywo ---------- ---------- --------- ---------- wystarczy górę lekko ściemnić
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja miałem plastik i miałem jajca między 80-100km telepało kierą i budą przy felach 18",wrzuciłem alumioniowe i jak ręką odjął,co do zapiekania wystarczy delikatnie przesmarować smarem miedzianym
  4. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trzeba,najlepiej alu albo stalowe ---------- a pierścienie muszą być bo przy 100km/h kiera chce urwać ręce
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    idzie,ale to rzeźba jest
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za niedługo 1000 stronic
  7. daniels odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    ja właśnie dumam nad dokładką od cupry
  8. daniels odpowiedział(a) na daniel01 temat w 1.9TDI
    żadna filozofia
  9. daniels odpowiedział(a) na daniel01 temat w 1.9TDI
    zacinanie się EGR czuć po samochodzie bardzo wyraźnie, więc jeśli faktycznie się zacina to wystarczy zdjąć z niego wężyk i się przejechać. Jeśli auto nagle odżywa po takim prostym zabiegu to sprawa jest jasna nawet bez demontażu u mojego kolegi zacinał się i raz było ok a raz kupa,ale po demontażu zaspawaliśmy górę i dół EGR wywalając bebechy od sterowania,pozostała tylko klapa gaszenia i kumpel nie poznaje auta ---------- ---------- zaspawanie kosztowało 20zł,uszczelki 25zł+5 browarów i 2h roboty z podjechaniem do gościa który spawa amelinium po tym zabiegu zero pocenia,zero dodatkowych spalin w dolocie,silnik ma czysty tlen
  10. daniels odpowiedział(a) na daniel01 temat w 1.9TDI
    jeśli ten EGR się nie zacina co sprawdzisz po demontażu to zmień czarny oring i zieloną uszczelkę na szybkozłączce,wyczyść go i jakiś czas bedzie sucho,docelowo go zaślep wtedy zdecydowanie na przyszłość mniej się poci
  11. widze że jesteś z STW
  12. plany masz zacne,ale czarny zrobiłbym tylko dach,też mam ten kolor propo gleby załóż ori 1BE czyli -20mm jest prawie komfortowo jak standardowym zawiasie
  13. dokładnie zgadzam się tym badziej lepiej będzie "egzemplarza"
  14. fajną masz choinkę na desce
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oglądasz kompromitacje sztuk walki?
  16. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo postów nie ma
  17. jak ci nie zależy na sampoziomie i samoczyszczaniu świateł to można praktycznie P&P
  18. to przykre ale w b6 wyłazi rudy na przednich błotnikach,w sumie ocynk ocynkiem ale jak kamień dobrze yebnie to ocynk potrafi odprysnąć
  19. życzę żeby szybko się odnalazła
  20. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie luknijcie,szkoda maszyny http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/skradziono-a4-b6-s-line-pomorskie-276241/
  21. złodziejski kraj oby się znalazła,piękna maszyna
  22. daniels odpowiedział(a) na arielloA4b6/b7 temat w Audi A4 B6
    ale w sumie chyba nic tak dwumasy i sprzegła nie wykańcza jak "strzały" ze sprzęgła spod świateł
  23. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chcesz fote ? No pewnie! http://s17.postimg.org/68nekpibz/dziura.jpg http://s17.postimg.org/wi8h3i49b/dziura2.jpg wygląda jak byś dopiero co wiercił ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- i rura do filtra powietrza ci wylata u mnie dziury juz są w oryginale na zwykłych lumpach
  24. daniels odpowiedział(a) na arielloA4b6/b7 temat w Audi A4 B6
    Sprzęgło w B6 w wersji z silnikiem AVF dociąga lekko do 350.000km więc coś masz nie halo, że tak wcześnie Ci padło... wszystko zależy jak eksploatujesz auto,jak jeździsz na emeryta to i 350tys wytrzyma jak dajesz dobrze w palnik,często jeździsz blisko v max to 200tysi i dwumas się odezwie na bank

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.