Treść opublikowana przez daniels
- [B6 AVF] S-line
-
Led na tył do czarnej B6-jakie?
te z linku nr 3 maja homo i wyglądają sobie na żywo ---------- ---------- --------- ---------- wystarczy górę lekko ściemnić
-
B6 DIVISION
ja miałem plastik i miałem jajca między 80-100km telepało kierą i budą przy felach 18",wrzuciłem alumioniowe i jak ręką odjął,co do zapiekania wystarczy delikatnie przesmarować smarem miedzianym
-
B6 DIVISION
trzeba,najlepiej alu albo stalowe ---------- a pierścienie muszą być bo przy 100km/h kiera chce urwać ręce
-
B6 DIVISION
idzie,ale to rzeźba jest
-
B6 DIVISION
za niedługo 1000 stronic
-
Dokładka przód
ja właśnie dumam nad dokładką od cupry
- Wyciek dziwny..
-
Wyciek dziwny..
zacinanie się EGR czuć po samochodzie bardzo wyraźnie, więc jeśli faktycznie się zacina to wystarczy zdjąć z niego wężyk i się przejechać. Jeśli auto nagle odżywa po takim prostym zabiegu to sprawa jest jasna nawet bez demontażu u mojego kolegi zacinał się i raz było ok a raz kupa,ale po demontażu zaspawaliśmy górę i dół EGR wywalając bebechy od sterowania,pozostała tylko klapa gaszenia i kumpel nie poznaje auta ---------- ---------- zaspawanie kosztowało 20zł,uszczelki 25zł+5 browarów i 2h roboty z podjechaniem do gościa który spawa amelinium po tym zabiegu zero pocenia,zero dodatkowych spalin w dolocie,silnik ma czysty tlen
-
Wyciek dziwny..
jeśli ten EGR się nie zacina co sprawdzisz po demontażu to zmień czarny oring i zieloną uszczelkę na szybkozłączce,wyczyść go i jakiś czas bedzie sucho,docelowo go zaślep wtedy zdecydowanie na przyszłość mniej się poci
-
[B6 AWX] Srebro by Dave J. :D
widze że jesteś z STW
-
[B6 AWX] Srebro by Dave J. :D
plany masz zacne,ale czarny zrobiłbym tylko dach,też mam ten kolor propo gleby załóż ori 1BE czyli -20mm jest prawie komfortowo jak standardowym zawiasie
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
dokładnie zgadzam się tym badziej lepiej będzie "egzemplarza"
-
Jakie obroty silnika AVF z Multi
fajną masz choinkę na desce
-
B6 DIVISION
oglądasz kompromitacje sztuk walki?
- B6 DIVISION
-
Bi-xenon ----->zwykłe lamy
jak ci nie zależy na sampoziomie i samoczyszczaniu świateł to można praktycznie P&P
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
to przykre ale w b6 wyłazi rudy na przednich błotnikach,w sumie ocynk ocynkiem ale jak kamień dobrze yebnie to ocynk potrafi odprysnąć
-
skradziono A4 B6 S-Line Pomorskie
życzę żeby szybko się odnalazła
-
B6 DIVISION
panowie luknijcie,szkoda maszyny http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/skradziono-a4-b6-s-line-pomorskie-276241/
-
skradziono A4 B6 S-Line Pomorskie
złodziejski kraj oby się znalazła,piękna maszyna
-
sprzęgło w AVF
ale w sumie chyba nic tak dwumasy i sprzegła nie wykańcza jak "strzały" ze sprzęgła spod świateł
-
B6 DIVISION
chcesz fote ? No pewnie! http://s17.postimg.org/68nekpibz/dziura.jpg http://s17.postimg.org/wi8h3i49b/dziura2.jpg wygląda jak byś dopiero co wiercił ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- i rura do filtra powietrza ci wylata u mnie dziury juz są w oryginale na zwykłych lumpach
-
sprzęgło w AVF
Sprzęgło w B6 w wersji z silnikiem AVF dociąga lekko do 350.000km więc coś masz nie halo, że tak wcześnie Ci padło... wszystko zależy jak eksploatujesz auto,jak jeździsz na emeryta to i 350tys wytrzyma jak dajesz dobrze w palnik,często jeździsz blisko v max to 200tysi i dwumas się odezwie na bank
-
Problem Po wymianie felg na nowe
to raczej nie wina felg