Treść opublikowana przez daniels
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
u mnie też się nie świeci
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
i w sumie te turbiny wstają podobnie..
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
teraz mam 200ps 425Nm i w tym temacie sie chyba nic po montażu gtb1756vk raczej nie zmieni-pompki seria,jedynie dół może być lepszy,może lepiej wejść w GTB2260vk??+wymiana końcówek PD
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
myślę nad tą turbawką ale wtryski mam ori...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dokładnie to oni,wiedze goscie mają konkretną..
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
panowie co myślicie o takim sposobie montażu,pomijająć cenę http://allegro.pl/turbosprezarka-gtb2260vk-gotowy-zestaw-do-1-9-tdi-i2355898967.html
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
To Twoje? Ostatnio robiłem lampy, bo mnie Twoja fura zainspirowała moja przyznaje się bez bicia...
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
ja rezałem s4 w obudowe s line ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- [/color]
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
alu ale szczotkowane to rozumiem..ale łuska
-
Brudny EGR
to zmora większości PD
-
Czyszczenie EGR
u mnie producent nie przewidział wynalazku pseudoekologów i czegoś takiego jak OGRa nie mam,,
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
kupuj nie jest zły,,
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
od razu zgłoś typa do serwisu allegro
-
Siłownia
u mnie po takiej akcji wyszła dyskopatia...teraz tylko podciąganie na drążku,pompki,rower i MMA
-
Tiramisu - czyli co zrobic kiedy umycie auta kobiety itp juz nie pomaga :)
ja to robię troszkę inaczej: -5 żółtek -5 łyżek cukru -3 serki mascarpone z biedronki czyli 750gr -biszkopty -kawa żółtka ucieram z cukrem około 5 minut dodaje wspomniany ser i mieszam całość do uzyskania jednolitej,gęstej masy,reszta jak kolega opisał wyżej ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- i dodam że opisana przeze mnie wersja jest praktycznie od razu gotowa do spożycia ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- i dodam że opisana przeze mnie wersja jest praktycznie od razu gotowa do spożycia
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
powiem tak jak mały aparat to nikoś P7000/P71000 czy Canon G10/G11,coś poaważniejszego to lustro NIKON D90/D5000/D31000+ KIT 18-105MM i masz fotki jak potrzeba zwłaszcza w trybie manualnych ustawień..
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
zaznaczmy że z szumami powyżej 1600 w lustrzance typu D700/D800 czy flagowym D4 nie ma najmniejszego problemu..podobnie z ostrością z Nikkora 18-300MM-wiadomo trzeba go domykać ale tragedii nie ma..pytanie do czego sprzęt ma służyć
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
Mowa byla o sony nex a to nie jest kompakt. Bezlusterkowce maja wlasnie wieksze matryce a nie wiecej megapixeli. Reklamowane jako male aparaty z wymienna optyka pod haslem "jakosc lustrzanki w malym aparacie". Wlasnie rozbija sie tu o wielkosc matrycy i pod tym katem te aparaciki wlasnie daja rade. Bezlusterkowiec jak sama nazwa mowi, to aparat pozbawiony lustra (a tym samym wizjera) i jest zminiaturyzowanym do granic mozliwosci aparatem z taka matryca. Inna kwestia, ze akurat nikon1 ma dwa dwazy mniejsza matryce niz DX. Ale nie dotyczy to bezlusterkowcow sonego i olympusa ktore maja swoje systemowe matryce. Nexy czy PENy nie dorownuja we wszystkim lustrzankom, maja swoje wady ale nadaja sie doskonale do fotografii podrozniczej, pamiatkowej czy nawet jako drugi, zapasowy aparat nawet dla fotografow zawodowych, ktory zabieraja tylko w rodzinny wyjazd badz prywatna podroz. A lustrzanka ? Nalezy sie zastanowic czy jest potrzebna. Wszedzie na forach foto teraz moda "chce luszczanke" i juz. Nic to, ze taki ktos nawet nie przebrnie przez instrukcje obslugi. Fotografia to jedno, a pstrykanie jednej foty za druga, byle komu i byle czemu to drugie. Nie potrzeba do tego ostatniego lustrzanki. Zwlaszcza ze ta w podstawowym obiektywie ma ograniczone mozliwosci a wysoka cene. Niestety, tak samo jest w przypadku bezlusterkowcow - duza cena i malouniwersalny obiektyw. Zatem najpierw nalezy sie zastanowic co jest rzeczywiscie potrzebne. Czy poradze sobie z lustrzanka, czy chce tak duzy aparat czy starczy mi cos mniejszego? Jak bym mial doradzic, to najlepiej wybrac cos z kazdej kategorii: - jak kieszonkowy kompakt - tu cudow nie ma, kazdy jest slaby wiec jak juz, to wybralbym ten z wodoodpornych, upadkoodpornych i mrozoodpornych. To akurat przydatne jest. - hybryda to najlepiej fuji / panasonic - bezlusterkowiec - sony nex A jak ma byc lustrzanka to wtedy temat rzeka... moim zdaniem ten NEX3 czy 5 jest po prostu zabawką,jakość zdjęć sory,NIKON P7000 bije go na głowe,zobaczcie testy i samplemoja córeczka używa P7000 i jakość jak na sprzęt tej klasy ok,troszkę szumi powyżej 1600 ale ogólnie jest git,robotę robi matryca CCD 1/1,7 cala..---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- swoją drogą w kompaktach i jemu podobnych wynalazkach osłabia mnie czas reakcji po wciśnięciu spustu..jak ktoś dla przykładu fotografuje dzieci to coś o tym wie ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- swoją drogą w kompaktach i jemu podobnych wynalazkach osłabia mnie czas reakcji po wciśnięciu spustu..jak ktoś dla przykładu fotografuje dzieci to coś o tym wie
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
w przypadku nikona 1 matryca to format CX czyli 13.2mmx 8.8mm a NEX5 dysponuje matrycą 23.4x15.6mm APS-C
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
telefon chociaż będzie miał matryce 20mpx to cudów nie będzie bo matryce ma wielkośći połowy paznokcia...pełna klatka ma matryce o formacie 24x36mm jak wspomniany D700 i rozdzielczość 12mpx..
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
kolego zwiększ budżet i bierz D700 z 28-300mm
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
skoro testowałeś D3100 i nexa5 i nie widzisz różnic to cię rozumiem,nie ma sensu przepłacać,różnice jednak są zwłaszcza jak ktoś robi cropy,ale sprzęt jednemu służy do pstrykania na co dzień a drugi też pstryka...ale zawodowo
-
Nikon 1 J1 - co o nim myślicie
nie wierze w to co czytam,kompakt zawstydzi lustro w przedziale do 3 tys???????? kolego powiem ci tylko że w fotografii cyfrowej nie tylko chodzi o ilość pixeli,ważniejsza jest wielkość matrycy,porównaj fotki formatu DX a FX może zobaczysz różnice,kompakt przegrywa na starcie nikon stary poczciwy nikon taki jak w tej aukcji zrobi DUŻO lepsze fotki od najlepszego kompakta a zobacz ile kosztuje http://allegro.pl/nikon-body-d1x-i2354136203.html
-
co myslicie o tych felgach?
ja też tak miałem i zrobiłem felgi na zamówienie w Ronalu
-
Piszczenie przy skręcie kół
często gęsto to odgłosy sprzęgiełka na alternatorze...