Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. i w sumie te turbiny wstają podobnie..
  2. teraz mam 200ps 425Nm i w tym temacie sie chyba nic po montażu gtb1756vk raczej nie zmieni-pompki seria,jedynie dół może być lepszy,może lepiej wejść w GTB2260vk??+wymiana końcówek PD
  3. myślę nad tą turbawką ale wtryski mam ori...
  4. dokładnie to oni,wiedze goscie mają konkretną..
  5. panowie co myślicie o takim sposobie montażu,pomijająć cenę http://allegro.pl/turbosprezarka-gtb2260vk-gotowy-zestaw-do-1-9-tdi-i2355898967.html
  6. To Twoje? Ostatnio robiłem lampy, bo mnie Twoja fura zainspirowała moja przyznaje się bez bicia...
  7. ja rezałem s4 w obudowe s line ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- [/color]
  8. alu ale szczotkowane to rozumiem..ale łuska
  9. to zmora większości PD
  10. u mnie producent nie przewidział wynalazku pseudoekologów i czegoś takiego jak OGRa nie mam,,
  11. kupuj nie jest zły,,
  12. od razu zgłoś typa do serwisu allegro
  13. daniels odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    u mnie po takiej akcji wyszła dyskopatia...teraz tylko podciąganie na drążku,pompki,rower i MMA
  14. ja to robię troszkę inaczej: -5 żółtek -5 łyżek cukru -3 serki mascarpone z biedronki czyli 750gr -biszkopty -kawa żółtka ucieram z cukrem około 5 minut dodaje wspomniany ser i mieszam całość do uzyskania jednolitej,gęstej masy,reszta jak kolega opisał wyżej ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- i dodam że opisana przeze mnie wersja jest praktycznie od razu gotowa do spożycia ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- i dodam że opisana przeze mnie wersja jest praktycznie od razu gotowa do spożycia
  15. powiem tak jak mały aparat to nikoś P7000/P71000 czy Canon G10/G11,coś poaważniejszego to lustro NIKON D90/D5000/D31000+ KIT 18-105MM i masz fotki jak potrzeba zwłaszcza w trybie manualnych ustawień..
  16. zaznaczmy że z szumami powyżej 1600 w lustrzance typu D700/D800 czy flagowym D4 nie ma najmniejszego problemu..podobnie z ostrością z Nikkora 18-300MM-wiadomo trzeba go domykać ale tragedii nie ma..pytanie do czego sprzęt ma służyć
  17. Mowa byla o sony nex a to nie jest kompakt. Bezlusterkowce maja wlasnie wieksze matryce a nie wiecej megapixeli. Reklamowane jako male aparaty z wymienna optyka pod haslem "jakosc lustrzanki w malym aparacie". Wlasnie rozbija sie tu o wielkosc matrycy i pod tym katem te aparaciki wlasnie daja rade. Bezlusterkowiec jak sama nazwa mowi, to aparat pozbawiony lustra (a tym samym wizjera) i jest zminiaturyzowanym do granic mozliwosci aparatem z taka matryca. Inna kwestia, ze akurat nikon1 ma dwa dwazy mniejsza matryce niz DX. Ale nie dotyczy to bezlusterkowcow sonego i olympusa ktore maja swoje systemowe matryce. Nexy czy PENy nie dorownuja we wszystkim lustrzankom, maja swoje wady ale nadaja sie doskonale do fotografii podrozniczej, pamiatkowej czy nawet jako drugi, zapasowy aparat nawet dla fotografow zawodowych, ktory zabieraja tylko w rodzinny wyjazd badz prywatna podroz. A lustrzanka ? Nalezy sie zastanowic czy jest potrzebna. Wszedzie na forach foto teraz moda "chce luszczanke" i juz. Nic to, ze taki ktos nawet nie przebrnie przez instrukcje obslugi. Fotografia to jedno, a pstrykanie jednej foty za druga, byle komu i byle czemu to drugie. Nie potrzeba do tego ostatniego lustrzanki. Zwlaszcza ze ta w podstawowym obiektywie ma ograniczone mozliwosci a wysoka cene. Niestety, tak samo jest w przypadku bezlusterkowcow - duza cena i malouniwersalny obiektyw. Zatem najpierw nalezy sie zastanowic co jest rzeczywiscie potrzebne. Czy poradze sobie z lustrzanka, czy chce tak duzy aparat czy starczy mi cos mniejszego? Jak bym mial doradzic, to najlepiej wybrac cos z kazdej kategorii: - jak kieszonkowy kompakt - tu cudow nie ma, kazdy jest slaby wiec jak juz, to wybralbym ten z wodoodpornych, upadkoodpornych i mrozoodpornych. To akurat przydatne jest. - hybryda to najlepiej fuji / panasonic - bezlusterkowiec - sony nex A jak ma byc lustrzanka to wtedy temat rzeka... moim zdaniem ten NEX3 czy 5 jest po prostu zabawką,jakość zdjęć sory,NIKON P7000 bije go na głowe,zobaczcie testy i samplemoja córeczka używa P7000 i jakość jak na sprzęt tej klasy ok,troszkę szumi powyżej 1600 ale ogólnie jest git,robotę robi matryca CCD 1/1,7 cala..---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- swoją drogą w kompaktach i jemu podobnych wynalazkach osłabia mnie czas reakcji po wciśnięciu spustu..jak ktoś dla przykładu fotografuje dzieci to coś o tym wie ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- swoją drogą w kompaktach i jemu podobnych wynalazkach osłabia mnie czas reakcji po wciśnięciu spustu..jak ktoś dla przykładu fotografuje dzieci to coś o tym wie
  18. w przypadku nikona 1 matryca to format CX czyli 13.2mmx 8.8mm a NEX5 dysponuje matrycą 23.4x15.6mm APS-C
  19. telefon chociaż będzie miał matryce 20mpx to cudów nie będzie bo matryce ma wielkośći połowy paznokcia...pełna klatka ma matryce o formacie 24x36mm jak wspomniany D700 i rozdzielczość 12mpx..
  20. kolego zwiększ budżet i bierz D700 z 28-300mm
  21. skoro testowałeś D3100 i nexa5 i nie widzisz różnic to cię rozumiem,nie ma sensu przepłacać,różnice jednak są zwłaszcza jak ktoś robi cropy,ale sprzęt jednemu służy do pstrykania na co dzień a drugi też pstryka...ale zawodowo
  22. nie wierze w to co czytam,kompakt zawstydzi lustro w przedziale do 3 tys???????? kolego powiem ci tylko że w fotografii cyfrowej nie tylko chodzi o ilość pixeli,ważniejsza jest wielkość matrycy,porównaj fotki formatu DX a FX może zobaczysz różnice,kompakt przegrywa na starcie nikon stary poczciwy nikon taki jak w tej aukcji zrobi DUŻO lepsze fotki od najlepszego kompakta a zobacz ile kosztuje http://allegro.pl/nikon-body-d1x-i2354136203.html
  23. ja też tak miałem i zrobiłem felgi na zamówienie w Ronalu
  24. często gęsto to odgłosy sprzęgiełka na alternatorze...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.