Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mówcie gdzie w końcu. Ja dopiero na 18 przyjadę
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano z wieczora
  3. No dobra Pany to ja jako stary wyjadacz chleba powiem Wam że w tej klasie co szukacie to wszyscy producenci maja zbliżpne rowery. Co do tego że wszyscy pakują shimano to po pierwsze jest wiele grup shimano jak np od najsłabszej do najlepsze altus, acera, alivio, deore, deore lx, dore xt, xtr itd.... jeszcze inne dla rowerów szosowych, po drugie wiele producentów korzysta z osprzętu równie dobrych marek np. Sram. Ciężko jednoznacznie powiedzieć kto co ma kupić, z tym jest troche jak z samochodem, każdy rower ma mocne i słabe strony i najlepiej chyba się udać do sklepu rowerowego żeby sprzedawca doradził indywidualnie. Jako wskazówka moge dodać żebyście dobrali odpowiedni rozmiar ramy bo za mala jak i za duza to później męczarnia, i zwracajcie uwagę na wagę- naprawdę lżejszy rower to dużo wieksza przyjemność z jazdy. Jakby ktoś miał jakieś pytania to walić na priv. W swojej karierze miałem kilk rowerów za ponad 10 koła począwszy od bmx przez dual, downhill, freeride kończąc na kolarkach więc chętnie podpowiem coś
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kachnazgierz byłaś dzisiaj w manu? Bo chyba Cie widziałem, skojarzyłem po zdjeciu z avataru :gwizdanie:
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NIE NO PYTAM SIĘ BO TO TEŻ ZLOTY AUDI I TEZ W NIEDZIELE O 18. A KTO MOWI O WYSCIGACH?
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.spotyaudi.vgh.pl/news.php/ HMM BYŁ KTOŚ KIEDYŚ NA JAKIMŚ ICH SPOCIE?
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tylko niech weźmie 50 zł jak chce logi xD
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a się żeście rozpisali dziś. Kimi na siłownie jak sflaczałeś albo jakis basenik czy coś
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    admin20 jakoś się dogadamy myślę ;P dorzucisz jakieś plazmy a reszta w przelewie
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Telefon do mnie 600 471 964 lub do ojca 514729272. Jakby ktoś chciał remoncik robic to sobie zapisać Zajmuje się jeszcze renowacją i czyszczeniem tapicerek skórzanych o czym już pewnie wiecie. Kimi pogadamy na spocie:)
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zacznijmy od tego co chcesz robić?
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Głównie wykończenia: glazura terakota, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie, tynki dekoracyjne, panele, zabudowy karton gips, sufity podwieszane, murarstwo, kamień , klinkier. Ogólnie całokształt budowlanki. Najwięcej robie glazurę i gładzie oraz malowania, ale generalnie moja firma robi wsio, nawet stawianie budynków od zera. Jeżeli chodzi o jakość to niekskromnie powiem że bardzo wysoka, jeżeli chodzi o glazure i terakote to w łódzkim na pewno nie znajdziesz nikogo kto robi lepiej co przyznał preze MAPEI.
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany nie zamierza ktoś z was sie remontować? Bo mam wolne terminy teraaa
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziń dybry piękna ta b8
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    20 osób i same audice, wyglądacie jak jakaś mafia to jak się nie bać? Może ja tez jakiegoś kija wezme jak bede jechał ?
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Możecie te Panie zaprosić na jakiś występ jak będe miał urodziny ;D prezent marzenie
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.joemonster.org/filmy/34044/Cheerleaderki_z_Gdyni :tongue4: ooo kaaarwa pośliniłem żem się
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no, nie musisz się tłumaczyć przecież :decayed: Jak będziesz miał ochotę i czas, to zajrzysz kiedyś :wink4: I niczego się nie musisz obawiać ani wstydzić, naprawdę. tylko jak będziesz chciał się VAG-ować to 50 zyli weź ze sobą :polew: :polew: :polew: [br] Nie no nie bąźmy tacy xD Litr dobrej wódeczki
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nabijałem tydzień temu klime za 100 zł tyle że po znajomoci bo ostatnio ceny odczynników poszły strasznie w górę i taniej niż 150 to ciężko gdzieś znaleźć. Mogę polecić na kusocińskiego przy agatce punkt z częściami do vagów- tam jest chyba najtaniej w Łodzi klima. A 3 tygodnie temu to Kamil coś mówił że jechała jakaś srebrna a4 avant i powiedział że to chyba ja i tak sie wszyscy lukali xD to moze dlatego miałeś wrazenie ze wszycy cie tak obserwuja bo pewnie mysleli ze ja jade heh
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi dobrze gadasz, ja też chętnie pomogę jak ktoś by pomocy potrzebował bo mam swojego vaga, ale takie przyjechanie raz na spot żeby coś tam sprawdzić czy naprawić se za frajer to pasożystwo zwykłe. Nie wychylam się bo też jeszcze na spocie nie byłem:P ale myślę że w końcu zacznę docierać
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie poprawiłem wkońcu wydech i opona zwulkanizowana . To jak z tą niedzielą? Ja wcześniej niż na 18 też nie dam rady, więc bym dojechał ale gdzie wkońcu?
  22. Jak te listwy ala s4? Te z laminatu kupiłeś? Jak to wygląda po malowaniu o ile już malowałeś :gwizdanie:?
  23. Eh trzeba by tu na pierwszej stronie zrobić jakąś tabele z romiarami opon i felgi z szerokością i et do tego, bo jak patrze co chwile ktoś pyta o taki sam rozmiar;/
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://allegro.pl/opel-astra-ii-diesel-zderzak-przod-i1517939642.html JESZCZE JEDNA AUKCJA ;D
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :decayed: hahaha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.