Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. Ma ktoś może ten kabelek z pinem na sprzedaż? Dzisiaj byłem w sklepie zamówić ale nigdzie w hurtowni na stanie nie mieli
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ooo jeździ ktoś z was na rowerze? Mam pedały zatrzaskowe na sprzedaż, buty zresztą też;P
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzisiaj mial być śnieg i co? i d*pa
  4. Tak trzyma sie tylko na zatrzaskach więc mocno szarpnij w dół
  5. sprobój zdjąc tą część podsufitki która ukaże się od tyłu pierwsza przy klapie bagażnika, jak ściągniesz ten pasek może dostaniesz się już ręką do anteny od spodu
  6. No ja akurat sam sobie będę malował ale ogólnie drogo te listwy wychodzą, będę polował na jakąś okazję bo laminat odpuszczam
  7. Z laminatu jakbym mial ori na wzór to bym mógł sobie sam forme zrobić i odlać w sumie, żaden problem. Z absu faktycznie nie ma nigdzie zamienników a szkoda bo cena za ori jest troche przesadzona, za 1300 zl to wole sobie rns e kupić
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Za dużo gazet i telewizji
  9. Egr koniecznie wywal jak robisz program. Jak go tylko zaślepisz nic nie będzie telepać budą bo klapa gasząca nadal zostaje:) telepie jeżeli egr się wywala i wstawiasz zamiast niego rurkę. Ogólnie moim zdaniem same zalety zaślepienia egra.
  10. No ja też do tego gościa z allegro dzwoniłem co ma laminaty, wystawiał je po 360, później po 380, jak dzwoniłem już chciał 400 a jakość wiadomo jaka;/ to już lepiej poszukać i może za 1000 gdzieś się ori trafią
  11. No faktycznie bardziej s line wyglądają. Ciężko od ski dorwać listwy, nie ma ktoś na sprzedaż może? Repliki są do kupienia z laminatu ale no wlaśnie laminat
  12. Rozbierał ktoś mechanizm manetki do fisa? Rozkreciłem dzisiaj i mi się rozsypało, teraz nie bardzo wiem jak to było zlożone, może ma ktoś jakieś zdjęcia albo umie pomóc? Najlepiej jakby ktoś mógl wrzucic foto manetki ze zdjętą plastikową pokrywką tą przykręcaną na małe śruby torx to już bym widział ktory element gdzie był
  13. A jest w internecie coś takiego do b6?
  14. Witam, czy próbował ktoś zakładać listwy drzwiowe od seata exeo? Patrząc po zdjęciach to te same listwy co audi s4 a pewnie będą sporo tańsze. Ma ktoś możliwość sprawdzenia numerów w etce albo cen w aso?
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ldz banda jak zyjecie ;]?
  16. frugodh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    tO aso albo allegro lub gielda, ale mysle ze taniej niz w aso i tak nie kupisz
  17. frugodh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Były w jakimś sklepie internetowym około 600zł z podstopnicą, zobacz na allegro
  18. Jak się nie da jak się da. Mało ludzie w hatchbackach usuwają wycieraczki tylne? Ogólnie nie używam jej więc niepotrzebny element dla mnie, tylko czasem przez przypadek włączę, nie zauważę a ona mi szybę rysuje
  19. Ja mam taką galeczke w b6. Powiem tak, wykonanie profi, skórke można sobie kolor wybrać jaki się chce, nitke także a nawet element podświetlany. Ja zamówiłem sobie szarą przeszytą biała nicią i do tego mieszke bo miałem zniszczony na allegro od goscia o nicku janekaudi czy janek_audi jakoś tak. Mieszek lepszej jakości niż ori, grubsza skóra. Podświetlenie czerwone identyczna barwa jak reszty elementów we wnętrzu więc wszystko wyglada jakby tak było fabrycznie. Podpiąłem się pod podświetlenie przedniej popielniczki, chyba najprościej w b6
  20. Jak w temacie, usuwał ktoś tylną wycieraczke? Macie jakiś patent czym zakryć dziurę w szybie po niej?
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja mam studia w weekendy niestety, albo i stety, ale ta niedziela wolna to bym zajrzał
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dużo autek na tych spotach się pojawia?
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w niedziele jest spot?
  24. słuchaj to nie jest wątek o kobietach więc nie rób off topu, ja przytoczyłem tylko taką anegdotę.
  25. Wyjątki stanowią regułe. Niemki ładne znam 3: audi, bmw, mercedes

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.