Treść opublikowana przez sysek27
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ładnie lecisz tylko tak dalej:wink:
-
B8 TrOOOOp
Znalazłem lustra 10pin i jeśli 9pin jest niebieski a 10pin jest różowy to są to na 100% lustra składane elektrycznie?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Znalazłem lustra 10pin i jeśli 9pin jest niebieski a 10pin jest różowy to są to na 100% lustra składane elektrycznie?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Możesz jakiegoś linka dać do tych ledow,ja mam hidy wsadzone ale trochę za niebieskie są i mnie to denerwuje:wink:
-
B8 TrOOOOp
Mi się wydaje, że to jest MMI 3G w wersji low a sloty na karty SD są dopiero w wersji HIGH jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie sprawdzałem, ale ebay.de są same nakładki zamienniki do przed lifta za 140euro więc wątpię, że w ASO ori będzie tańsze:kwasny: ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 21:49 ---------- Powoli zbieram graty żeby polepszyć trochę nagłośnienie w aucie dzisiaj dotarły takie oto gifty: Zestaw na przód też już mam kupiony kupiłem zestaw odseparowny FOCALA z zwrotnicą i maty do wygłuszenia drzwi wszystko pójdzie przez dodatkowy wzmacniacz ciekawe co z tego wyjdzie
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Skoro już jest mowa o czujnikach PDC może ktoś podrzucić numer tych gumek co na nich siedzą, ale żeby były czarne bo mam u siebie szare i wygląda to jakbym auto polerował i wokół czujników PDC została pasta:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Wiem, że jest dużo marek i dlatego chciałem coś sprawdzonego przez naszego VIP-a:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Grzesiu możesz podać jakie głośniki masz zamontowane w przednich drzwiach bo słyszałem gdzieś że masz jakieś DLS ale nie wiem który model a właśnie szukam czegoś dla siebie:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No tak, ale uzyskać efekt satyny lakierem to nie lada wyzwanie
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Oczywiście, że lift te starsze się tak fajnie nie składają a cena no oczywiście jak najniższa
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Tak to te, wtyki trzeba zmieniać trochę kabelków trzeba poprzekładać i odpowiednio pokodować no i hula ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- No to jeszcze lustra S4 składane elektrycznie w rozsądnych pieniądzach i masz dobrą flaszkę
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Podziękował kolego
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Kurcze coś wysoko stoi jak na -35/30mm albo się jeszcze nie ułożył ogólnie fajnie pasuje do srebrnego auta jak nie ma chromu tylko wszystko black
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
"Ta trzecia" ma już neon wyrezany więc mogła sobie spokojnie w garażu odpoczywać
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
U mnie były małe komplikacje bo miałem pogrzebane w instalacji (niemiec ledy dokładał) w tym grill, kolacja i luźna gadka na wszystkie tematy dwa auta prawie cały dzień
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ostatnio wpadł mały modzik mianowicie komplet listew na progi S-line Lecą też do mnie neony na tył z polifta, ale nie wiem kiedy będzie montaż bo strasznie zabiegany ostatnio jestem... ---------- Post dopisany 10-09-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 15:45 ---------- Wiedziałem, że długo nie wytrzymam z montażem wczoraj zrobiłem sobie mała wycieczkę w góry i neonki zamontowane:banan: Pogoda nie dopisywała więc musiałem skorzystać z werandy kolegi:wink: No i efekt końcowy z którego jestem mega zadowolony: Chciałem też z tego miejsca podziękować koledze darecy za fachową pracę i gościnność
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dzisiaj słyszałem pracę nowej jednostki powiem, że naprawdę jest cicho
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ciekawe zestawienie:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzięki Daniel Twoja też niczego sobie:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Również podziękował
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Postaram sie dotrzec bo mam jutro troche spraw do załatwienia i nie wiem czy sie wyrobie:wink:
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem poduchę z wiązką podpiąłem do mojej taśmy i wszystko działało.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No w sumie to dawno nic nie było........ ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- To jak ta niedziela czy następna?