Treść opublikowana przez sysek27
-
Felgi i opony do A4 B8
Otwór centrujący w B8 ma 66,6mm:wink: i śruby 5x112
-
B8 TrOOOOp
Pamiętam jak kupowałem zderzak do mnie S-line i tam był taki numer: 8K9 807 385D i też to nie pasuje do rozpiski a na aucie leży idealnie:wink:
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział... Ja chyba też Czekam jeszcze na info od kumpla może do groty pojedziemy zobaczyć ale to jeszcze nic pewnego... ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- lipa, też nic nie widzę No na to już My klubowicze już nic nie poradzimy:naughty: :thumbdown: weź mi tam 2 miejsca zarezerwuj:decayed: Józek nie stresuj się jest jeszcze 190 miejsc wolnych:polew: Taa a gdzie tam piątek:doh:
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział...
-
B6 DIVISION
Ja myślałem że BlueTooth:doh: W sumie to teraz sam nie wiem o co chodziło napisałem z rozmachu:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to daj znać
-
B6 DIVISION
Poczekamy aż wszyscy dostaniemy dostęp do wątku i będziemy działać BT- zlot w Bukowinie Tatrzańskiej:wink:
-
B6 DIVISION
Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali: Oj nie ciebie wcale nie widziałem. Ale na cytrynówkę to bym wpadł:naughty: Uwierz mi mało widziałeś
-
B6 DIVISION
Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A nie może np. HAMER nam miejsc zaklepać?
-
B6 DIVISION
Weź sobie daj spokój z narzeczoną bo będzie miała potem pretensję że ją obrzygałeś :polew: Nie znasz jej nie jeden jak z nią pił to żygał a jej nic nie było:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Patrick i co wiesz czy da radę z tymi miejscami w BT da radę, żeby nam ktoś w naszym imieniu zarezerwował i czy jak się teraz zapiszę to czy będzie jeszcze szansa się wypisać bo nie wiem co z Anią będzie bo nie wiem jak jej te zajęcia trafią
-
B6 DIVISION
A może ktoś zarezerwować miejsce w moim imieniu tylko mam problem z narzeczoną bo też chce jechać a jeszcze nie wie jak będzie miała zjazdy na studiach i nie wiadomo czy jej zajęcia nie trafią w ten weekend:kwasny:?
-
B6 DIVISION
Jako "nie klubowicz" nie mam uprawnień do przeglądania tego wątku taki komunikat mi się pojawia:kwasny:
- B6 DIVISION
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Ok dzięki
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh: Kurfa mać czy ja napisałem że był jakimś naćpanym chuliganem czy coś? Napisałem po prostu że nie ważne czy był dobry czy złym człowiekiem to jest mi go szkoda. Robisz z igły widły To co miałeś na myśli pisząc: Szkoda chłopa mimo tego co robił i jaki był? Naucz się słowa odpowiednio dobierać.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przeczytaj ze zrozumieniem swoją wypowiedź Pisząc to napisałeś jednoznacznie, że był złym człowiekiem. ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To co napisałeś jest równoznaczne z wypowiedzią: ochroniarz=zasłużył na takie coś , a tego nie poważam pomyśl czasem tym balonem co masz między uszami i nie sugeruj się wypowiedzią innych jak nie znasz tematu. ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh: Źle zrozumiałeś. Miałem na myśli bardziej wypowiedź Patryka bo ja osobiście gościa nie znam, tyle co z widzenia. A co to ma wspólnego. Uważam tylko że zdrowy facet w takim wieku nie dostaje zawału. Mój kuzyn nigdy nie chorował na serce ani nic i dostał zawał w wieku 28lat, ale przeżył nie można tak generalizować.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie rozpędzaj się za bardzo jak nie znasz tematu znałem gościa.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Pytanko czy z dyfuzora tylnego ze zderzaka S-line tzw. "plaster miodu" jest taki sam w wersji na wydech z jednej strony i w wersji na wydech z dwóch stron bo w rozpisce CUBER-a jest podany tylko jeden numer tej części?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Spoko gościu byłem u niego z PUMĄ po parę rzeczy:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Po pierwsze jest zimno po drugie auta na zimówkach z d*py wyglądają a po trzecie raczej mnie nie będzie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale numer ciekawe jaki będzie finał oby dobrze się skończyło trzymam kciuki.