Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Otwór centrujący w B8 ma 66,6mm:wink: i śruby 5x112
  2. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pamiętam jak kupowałem zderzak do mnie S-line i tam był taki numer: 8K9 807 385D i też to nie pasuje do rozpiski a na aucie leży idealnie:wink:
  3. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział... Ja chyba też Czekam jeszcze na info od kumpla może do groty pojedziemy zobaczyć ale to jeszcze nic pewnego... ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- lipa, też nic nie widzę No na to już My klubowicze już nic nie poradzimy:naughty: :thumbdown: weź mi tam 2 miejsca zarezerwuj:decayed: Józek nie stresuj się jest jeszcze 190 miejsc wolnych:polew: Taa a gdzie tam piątek:doh:
  4. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie wiem bo impreza odwołana na mieście a daleko nie chce mi się nigdzie jechać, i do tego mam jeszcze dzisiaj wolne bo Ania ma zajęcia i teraz wychodzi na to że będę w domu siedział...
  5. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja myślałem że BlueTooth:doh: W sumie to teraz sam nie wiem o co chodziło napisałem z rozmachu:wink:
  6. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poczekamy aż wszyscy dostaniemy dostęp do wątku i będziemy działać BT- zlot w Bukowinie Tatrzańskiej:wink:
  7. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali: Oj nie ciebie wcale nie widziałem. Ale na cytrynówkę to bym wpadł:naughty: Uwierz mi mało widziałeś
  8. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze mnie nie widziałeś w akcji więc...a jaką mój tata robi dobrą cytrynówkę hmmmmm:pali:
  9. A nie może np. HAMER nam miejsc zaklepać?
  10. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weź sobie daj spokój z narzeczoną bo będzie miała potem pretensję że ją obrzygałeś :polew: Nie znasz jej nie jeden jak z nią pił to żygał a jej nic nie było:decayed:
  11. Patrick i co wiesz czy da radę z tymi miejscami w BT da radę, żeby nam ktoś w naszym imieniu zarezerwował i czy jak się teraz zapiszę to czy będzie jeszcze szansa się wypisać bo nie wiem co z Anią będzie bo nie wiem jak jej te zajęcia trafią
  12. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może ktoś zarezerwować miejsce w moim imieniu tylko mam problem z narzeczoną bo też chce jechać a jeszcze nie wie jak będzie miała zjazdy na studiach i nie wiadomo czy jej zajęcia nie trafią w ten weekend:kwasny:?
  13. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jako "nie klubowicz" nie mam uprawnień do przeglądania tego wątku taki komunikat mi się pojawia:kwasny:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie?
  15. Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh: Kurfa mać czy ja napisałem że był jakimś naćpanym chuliganem czy coś? Napisałem po prostu że nie ważne czy był dobry czy złym człowiekiem to jest mi go szkoda. Robisz z igły widły To co miałeś na myśli pisząc: Szkoda chłopa mimo tego co robił i jaki był? Naucz się słowa odpowiednio dobierać.
  16. Przeczytaj ze zrozumieniem swoją wypowiedź Pisząc to napisałeś jednoznacznie, że był złym człowiekiem. ---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ---------- Wiem, ale na to jak wyglądał pracował dobre 15lat jak nie dłużej, tak jak powiedziałem na pewno miało to większy lub mniejszy wpływ na to co się stało, ale nie można zaraz tak jak ten pajac gościa skreślać bo był ochroniarzem:doh:
  17. To co napisałeś jest równoznaczne z wypowiedzią: ochroniarz=zasłużył na takie coś , a tego nie poważam pomyśl czasem tym balonem co masz między uszami i nie sugeruj się wypowiedzią innych jak nie znasz tematu. ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh: Źle zrozumiałeś. Miałem na myśli bardziej wypowiedź Patryka bo ja osobiście gościa nie znam, tyle co z widzenia. A co to ma wspólnego. Uważam tylko że zdrowy facet w takim wieku nie dostaje zawału. Mój kuzyn nigdy nie chorował na serce ani nic i dostał zawał w wieku 28lat, ale przeżył nie można tak generalizować.
  18. A co w/g ciebie robił takiego, że tak napisałeś pracował w ochronie więc o h..j ci chodzi co w tej pracy takiego dziwnego żeby zaraz gościa skreślać znałeś go prywatnie, że tak piszesz:doh:
  19. Nie rozpędzaj się za bardzo jak nie znasz tematu znałem gościa.
  20. Pytanko czy z dyfuzora tylnego ze zderzaka S-line tzw. "plaster miodu" jest taki sam w wersji na wydech z jednej strony i w wersji na wydech z dwóch stron bo w rozpisce CUBER-a jest podany tylko jeden numer tej części?
  21. Spoko gościu byłem u niego z PUMĄ po parę rzeczy:wink:
  22. Po pierwsze jest zimno po drugie auta na zimówkach z d*py wyglądają a po trzecie raczej mnie nie będzie.
  23. Ale numer ciekawe jaki będzie finał oby dobrze się skończyło trzymam kciuki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.