Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam dwa pytanka: 1. Czy w B8 da radę założyć sub i wzmacniacz z B&O tak jak to było w B7 przy BOSE STAGE I, żeby dostać więcej basu? 2. Myślał już ktoś o montażu WEBASTA miałem w B7 i teraz już wiem, że będzie mi bardzo brakować?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Kolego przecież ja pisałem do tego co napisał tomx bo to on pisał o swoim Masterze ja mu chciałem dać do zrozumienia, że to nie o to chodzi w tym wątku a moja wypowiedź na temat B8 jest na pierwszej stronie więc dlaczego pijesz do mnie:mysli: przeczytałeś mój post nr 29 ze zrozumieniem bo nie wiem o co Ci teraz chodzi.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
No dobrze cieszę się razem z Tobą, ja też kolego mam Sprintera 2002r, 211CDI przebieg 225tyś wymienone dwa wtryski a reszta jeszcze oryginalna, drugie auto to Transit 2006r, 2,2TDCI wszystko jeszcze seria, i nie piszę o tym bo ten temat dotyczy B8 i silnika 2.0TDI CR...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
chyba w łeb Nie. Z tefala Proszę bardzo, wedle życzenia http://pobierak.jeja.pl/images/5/4/3/4400_tefal-mistrz-patelni.jpg?1289389755 Mefju to trza było od razu tak pokazać swoją propozycję
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czy u Ciebie się wszystko musi wokół jedzenia kręcić ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- No właśnie u Ciebie to super wygląda bo masz fajny naciąg i niską oponę, ale w B8 na 19''feldze już nie będzie takiego efektu dlatego musiałbym założyć 20" a to już u mnie odpada dla codziennego użytku:kwasny:
-
et dla felg 16"
Zakładam ,że chodzi o B8 i jeśli tak to o ile dobrze pamiętam to ET39 chyba, że się mylę to niech mnie ktoś poprawi:wink:
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Słyszałem, że właśnie dwumas w tych autach to "słaby" punkt sam jestem ciekaw jak u mnie długo wytrzyma wiem, że raz był już wymieniany.
-
Emblematy led Audi
Ja odpadam:facepalm:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czy u Ciebie się wszystko musi wokół jedzenia kręcić ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- Chciałem też do Ciebie pisać jakie masz szerokie te Twoje bo też mi się bardzo podobają, ale z tego co pamiętam te Twoje felgi patrząc z boku są płaskie a mi by zależało, żeby były wklęsłe widziałem gdzieś zdjęcie takiej B8 na Twojej feldze, ale właśnie takiej wklęsłej i zaje...cie to wyglądało ciekawe czy to przypadkiem nie było 20" i jakieś 9,5" szerokości:eusathink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No trochę tak sam nie wiem co robić chyba, że macie jeszcze jakieś propozycje...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No mam jeszcze jeden komplet 17" alu i któryś z nich zostanie na zimówki Jeśli chodzi o program to musisz z każdym tunerem osobiście ustalać ja robiłem w ECUPROJECT już drugie auto i dostałem fajny rabat ale ogólnie w tym modelu ta modyfikacja kosztuje w okolicach 2000zł możesz też się zapisać gdzieś na grupowe chipowanie wtedy też możesz mieć taniej, powiem tylko tyle jeśli masz jakieś obawy to się nie zastanawiaj ja za długo to odkładałem teraz autko już naprawdę ładnie się odpycha:naughty: ---------- Post dopisany 27-10-2012 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 09:12 ---------- Panowie chodzi mi po głowie zmiana felg na przyszły sezon jako, że w ori AUDI nie ma za bardzo wyboru przeglądając internet znalazłem coś takiego co o tym myślicie? Nie ma tam żadnego zdjęcia jak to na B8 wygląda rozmiar by raczej 19" został: MAGIC GALLERY
-
B8 TrOOOOp
Podziękował A teraz pytanie z innej beczki czy w tym wątku jest tak samo jak w BATALION-ie B5 i DIVISIONIE B6 , że można się załapać na jakąś naklejkę i koszulkę wertowałem parę pierwszych stron i widziałem, że jakieś projekty były, ale nie wiem czy to doszło do skutku...
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
No to działaj PIN nr 2.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
U mnie aktualnie 173tyś. na liczniku z tego dopiero 5yś. zrobione przeze mnie jako tako nic poważniejszego nie było w aucie wymieniane ani też nic się raczej nie zapowiada przynajmniej jak byłem niedawno na programie to dostałem diagnozę, że wszystko ok więc jestem dobrej myśli:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie podrzuci ktoś numer emblematu S-line na błotniki jako, że zrobiłem u siebie S-line zew. chciałbym , aby to oznaczenie też zagościło na właściwym miejscu bo jak wiadomo na allegro tego od groma i wszyscy piszą, że orginał
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
Zakładając, że masz srebrny wzmacniacz czyli masz kostkę 32PIN-ową to tak możesz podpiąć ekran do pin nr 2 we wzmaku.
-
[B8 CAG] Wymiana rozrządu+pompa wody 2.0 tdi 143km
Jestem właśnie przed wymianą rozrządu części sobie sam załatwię a robociznę zlecę serwisowi bo różnica miedzy serwisem a "zaprzyjaźnionym mechanikiem" to +/-200zł za to będzie wpis w historii i w książce serwisowej i wtedy to inaczej wygląda przy sprzedaży takie moje skromne zdanie:wink:
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
Ja u mnie ekran podłączyłem z jednej strony do masy radia a z drugiej do masy wzmacniacza i było ok, daj znać jaki będzie efekt
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
I jak tam kolego udało się jakoś problem rozwiązać?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Numer zderzaka i spojlera podałeś dobry, niestety z numerem kratki do spojlera Ci nie pomogę jeśli chodzi o Twoje kolejne pytanie o kolor szary platinum tego spojlera to w oryginalnym pakiecie S-line ten właśnie spojler jest w takim kolorze dla każdego koloru nadwozia a kratka wew. spojlera zostaje czarna jak to będzie wyglądać w Twojej konfiguracji tzn. z srebrnym kolorem auta możesz zobaczyć w wątku CUBER-a tam jest zdjęcie srebrnego avanta z tym właśnie spojlerem.
-
B8 TrOOOOp
Czyli co nie da rady tam wsadzić czegoś na wzór normalnej żarówki 21W jaka była w B7 i żeby była tak srebrna a świeciła na pomarańczowo?
-
B8 TrOOOOp
To w odpowiedzi na moje zapytanie? A tak w ogóle to jest szansa do dostania się do żarówki kierunkowskazu czy trzeba lampę wyciągać?
-
B8 TrOOOOp
Panowie jaka żarówka siedzi w przednim kierunkowskazie bo strasznie denerwuje mnie ta pomarańczowa poświata w lampie i chciałbym tą żarówkę wymienić na coś innego
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
A podłączyłeś ten ekran z jednej strony do masy radia a z drugiej do masy z której korzysta wzmacniacz czy jak to podłączyłeś?
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
No to raczej to będzie wina leży po stronie brakującego ekranu zmień kabel sygnałowy na ekranowany i podłącz ekran do masy radia i moim zdaniem powinno ustąpić.