Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hardjack

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hardjack

  1. Widzę, że ktoś rynny z Kościoła podpier*** i założył do EVO Tak też można. Panowie potrzebuje przerobić kostki pod licznik. Audi `96r. z kostkami 26 pinów (kostka niebieska i żółta) pod licznik 32 pinowy (kostka niebieska i zielona). Dokładnie pod coś takiego: http://imageshack.com/a/img577/5882/hyvo.jpg http://imageshack.com/a/img849/7235/n3zc.jpg Znacie jakiegoś elektryka/elektronika we wro i okolicach który by mi to zrobił?
  2. Czyli lipa z tym ćwiara u Ciebie? Kaju pamiętam jak kiedyś pisałeś, że masz kogoś w Oleśnicy kto się zajmuje takimi rzeczami
  3. Ponawiam: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.
  4. Ja też już dostałem odpowiedź ale wie ktoś może o co chodzi z tym numerem wjazdowym? Chyba nie będziemy mieli z góry wyznaczonych miejsc do parkowania? Drugie pytanie: zna ktoś jakiegoś "magika" we Wrocławiu i okolicach, który przerobi mi kostki i całą resztę z licznika bez fis-a (przedlift) żebym mógł podpiąć coś takiego: http://s17.postimg.org/pfy05oyse/WP_000012.jpg Nie musi oczywiście działać każda funkcja. Już chu* mnie strzela z tymi starociami, bo wymieniłem już trzeci licznik i tak samo się zepsuł jak i poprzednie.
  5. Składanie lusterek miałeś od razu, czy już zdążyłeś wyrezać? Nie wiesz jaki koszt takiego zabiegu i co by trzeba było kupić?
  6. Mówisz o Bentley'u? U mnie w mieście 20 tysięcznym (nie we wrocku) pojawił się właśnie Bentley Continental GT, Ferrari (nie wiem jaki model) i Laborghini Gallardo. Co najlepsze wszystkie na rejestracji SK i wszystkie moim zdaniem należą do jednego gościa. Wygląda że przyjeżdża nimi pod firme, bo zawsze stoją w tym samym miejscu, tak samo zaparkowane. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  7. Nie chcę cytować Twojego posta ze zdjęciami, ale gdybym to zrobił, dodałbym: Więcej sexu!
  8. Hardjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie nie, bo według mnie ma nieduży przebieg i pakiet S-Line
  9. Hardjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2.0 170ps
  10. Hardjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie zna ktoś furę? jutro jadę oglądać: AUDI A5 S-line plus rok 2010 (3593505307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. Dobra powiedzmy, że przemyciłeś te fajki. Powiedz mi kto Ci kupi od ręki taką ilość? Znasz takich ludzi?
  12. Napiszę tutaj bo zawsze otrzymuję szybkie i dobre odpowiedzi Chciałbym oddać Forda Mondeo MK3 2.0 TDDI do jakiegoś dobrego warsztatu we wro gdzie zdiagnozują mi silnik itd. Czasami przerywa mi podczas przyspieszania, a dzisiaj stracił moc podczas jazdy. Zna ktoś we wrocku albo okolicach kogoś kto się zna na tym silniku. Ogólnie TDCi, HDI i inne podobne wynalazki
  13. Hardjack odpowiedział(a) na Hardjack temat w 1.8
    Dzisiaj pojeździłem trochę po mieście, odstawiłem auto, przyszedłem za ok. pół godziny, odpalam i tak głośno jak dzisiaj to jeszcze nie było. Przez tydzień nie dawała o sobie znać ta usterka. Pojadę do mechanika to mi pewnie powie, że jest wszystko ok, bo to się bardzo rzadko zdarza i czasem można odpalać 10 razy pod rząd i odpala normalnie. Poczytałem trochę na necie i coś czuje, że to będzie ten napinacz łańcuszka rozrządu
  14. Ale serwisowym nie mogę odpalać samochodu więc nie wiem o czym piszesz. Centralny jest ori. A4 wychodziły w ogóle bez centralnego? Szogun, orientujesz się jaka cena za takie sklonowanie?
  15. Zastanawiam się nad dorobieniem kluczyka do swojej Audi. Prawdę mówiąc mam tylko jeden, którym mogę odpalić samochód. W zapasie mam tylko serwisowy. Prosiłbym o napisanie co i jak trzeba zrobić, aby dorobić nowy kluczyk i za dużo nie przepłacić. Wiem że muszę kupić tzw. "czysty" klucz, dorobić go, ale nie wiem do końca co z immo? Proszę o napisanie przybliżonej ceny takiej imprezy
  16. Może trochę nie na temat już, ale w pełni się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Miałem okazję już drugi weekend pojeździć E46 2.0d i do mojej Audi jak i avanta z `00r. nie ma porównania jeśli chodzi o właściwości jezdne. Dokładnie jest tak jak piszesz, trzeba pojeździć trochę szybciej po zakrętach...
  17. Hardjack opublikował(a) temat w 1.8
    Od wczoraj zauważyłem, że nie zawsze ale co jakiś czas coś "dzwoni" przez ok. 2 sekundy podczas gdy silnik już odpali. Najczęściej zdarza sie to, jak silnik odstoi kilka minut. Raczej nie jest to żadna blacha ani nic z tych rzeczy, jest to jakaś część mechaniczna. Pamiętam że kiedyś coś słyszałem że któryś napinacz może być za to odpowiedzialny, ale nie wiem który.
  18. aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ? Tak, to byłem ja. Mówił żebym zadzwonił w czwartek w tym tygodniu i się umówił na konkretny termin. Mówisz, że po polerce będzie kosa?
  19. Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję. Jak możesz to zapodaj jakieś zdjęcie w dobrej jakości.
  20. Pany zna ktoś kierownika który jeździ po wrocku białą A4 B6 3.0 w quattro z klapą US? Ona chyba była nie dawno do sprzedania...
  21. Pojechałeś do Ingolstadt żeby sobie pojeździć RS6?
  22. qrak sprzedał a czyja to nie wiemy jeszcze ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- z ramkami bydlak oddał qrak to Twoja audiola była? Nie raz ją widziałem jak stała na PWr pod wydziałem elektroniki
  23. Emil też nie rozumiem jaki cel miała Twoja wypowiedź. Za dwa elementy ponad 1000zł to według mnie drogo
  24. Spoko, ale podeślijcie mi choćby na PW numer do jakiegoś dobrego typa. Dzisiaj zadzwoniłem do jednego renomowanego warsztatu we wro to mi pan powiedzial 1050zl za malowanie zderzaka i klapy. Podziękowałem za taką usługę
  25. Tani nie musi być, bo wiem żeby wszystko dobrze wyglądało to trzeba poświęcić czasu i pracy. Komore ma do malowania? Hornet jak pomaluje to przyjade bo wstyd sie pokazywac z porysowanym zderzakiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.