Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Niestety mój komp to lata świetlne wstecz Ale będzie to pewnie coś w ten deseń: VGA na onboard enabled
  2. Wiem o co chodzi... Nie, o kwarcu nie myślałem:wink: Ale to pewnie kwestia czasu co Gracjan hehe:naughty: Auto klasa sama w sobie, chyba nie ma drugiej tak zakręconej osoby pod wzgledem detalingu jak Ty:decayed: Powiem szczerze na fotach tak nie powala jak na żywo:kox: Gracjan musimy cyknąć jakieś fotki jak mój stoi i Twój, zobaczysz jaką kozą jeździsz:grin:
  3. Jak masz jeszcze karte graficzną, włóż ją i wejdz do biosu, potem włącz integre:wink: Bo dziwne że automatycznie się nie przełącza po odpięciu zewnętrznej karty:eusathink:
  4. Starczy kopia dokumentu, ale nic nie wykreślaj:wink: A co do nie działającej zintegrowanej karty, masz procek co obsługuje grafikę?
  5. Mi to wygląda na starego opla mante:eusathink: Edit: Dokładnie jak pisze Booster, toyota celica
  6. Mocno chodzi mi to po głowie ale w najbliższym czasie nie będzie progów i nie wiem czy nie bedzie to dziwnie wyglądać Zresztą na czarnym to i tak pewnie większośc nie zauważy czy sa pospawane czy nie:grin: Trzeba pogadać z lakiernikiem ile sobie zażyczy za moje widzimisie, bo ostatnio popłynąlłem z kosztami, a w sierpniu weselicho:kox:
  7. Od wczoraj mam maszynke do rolowania nadkoli od Mrogala, i jak mi dziś nic nie wyskoczy to po pracy planuje walke z spasowaniem, mam nadzieje że gwint puści po zimie:whistling: A w weekend majowy wleci podsufitka i grill s4 oraz lampy od Gwertego:kox: Potem oczekiwanie na lakiernika, chyba całe auto będzie malowane:facepalm: I dalej zastanawiam się czy spawać dokładki z zderzakiem Konkretne foty będa dopiero w czerwcu:doh:
  8. szafa odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Puma mega fajne masz te b6:kox: Coraz bardziej kroci mnie zmiana:facepalm:
  9. Te koło lepiej siadło niż na zielonej którą ostatnio do batalionu wrzucił Junior:kox: Jest wypas! No i czekam na jakąś porządną sesje:naughty:
  10. Wariat hehe:kox: Jak skończysz, daj znać podjadę zobaczyć efekt na żywo w słońcu:kox:
  11. 5x114,5:wink: rozmiar 8.5j, 10j r18 z oponami 4x dunlop sp sport 215/35, et nie znane ale tył w granicach 25, przód z dystansem w okolicach 20:wink:
  12. Gracjan nie ukrywam że jest mi wstyd do Ciebie napisać byś przyjechał zobaczyć tak ujebane i poobijane auto:facepalm: A nie miałem dziś za dużo czasu by go nawet opłukać Ale poprawie się, koła jeszcze w piwnicy, muszę domówić śruby pływające i oczyścić gwinta:wink: Ale najpierw rolka do poszerzenia i natychmiastowy wjazd do lakiernika
  13. Niestety aż taki pomysłowy nie jestem, wszystko zasługa Dzidziusia:naughty: Ja teraz muszę ogarnąć auto po zimie bo 3 razy dostała w przód, fakt że lekko ale jakieś zadrapania pozostały I wtedy porobi się jakieś fotki, na których będzie widać zajebistość tego koła:kox:
  14. Te merce robią mega robote na aucie:kox:
  15. Junior na razie cisza przed burzą Czekam aż mrozy odpuszczą, i aż znajomy mi koła skończy:whistling: Wtedy od Mrogala pożyczam maszynkę do nadkoli i auto idzie do lakiernika bo ta zima była wyjątkowo pechowa dla mnie i auta:thumbdown: Jak dostane koła to się pochwale moimi customami:naughty: A tak z nowości to dzięki uprzejmości Arka, nabyłem grill s4 A tak doszedł zderzak z spryskami, podsufitka s4 i pare el. eksploatacyjnych:wink: ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 14:31 ---------- Dobra Panowie czas uchylić rąbka tajemnicy 8-) Po wielu godzinach i dniach spędzony na rozmowie z Karolem aka "Dzidzius", stwierdziliśmy że bierze na warsztat moje poprzednie koła oz mito i będzie działać :twisted: Plan był taki,że koła zostaną 2tlg i dorobimy tylko rotor, pierwszym pomysłem było żeby rotor zrobić z oryginalnych felg jakie wychodziły na modelu audi a8, niestety konstrukcja felgi uniemożliwiła przeróbkę, później Karol zaproponował by wziąć na warsztat felgę z Chryslera Vision-a która nadawała się do tej przeróbki idealnie! Dużo nie myśląc znalazłem jeden komplet na allegro szybki tel. i za 2 dni felgi były u mnie, później to już wszystko poszło z górki, na koniec kolor na rotory został dobrany z oryginalnych bbs e-50 od Karola :twisted: A efekt widać poniżej, ja się jaram jak małe dziecko 8-) Jeszcze raz Karol dzięki za poświęcony czas a Radkowi aka "Dambala" za dostarczenie felg, dzięki :!: Felga na rotor: Pierwsze cięcia i przymiarki: Pierwsze przebiśniegi A tu już z oponami Fot z przymiarki nie będzie bo nie wyszły, w każdym razie przód siądzie na dystansie 15mm i wystaje równo z tyłem, myślę po weekendzie majowym pokaże coś więcej Można hejtować hehe! Pozdroo
  16. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ślepy widać fajnego ulepa kupiłeś hahaha żart Jak możesz porób fotki przedniego zderzaka i tylnego jak masz zaspawane dokładki:wink: Bo zastanawiam się czy przy okazji likwidacji wnęki na blache zespawać dokładki z zderzakiem:wink:
  17. Polecam tą firme z Zabrza Oddałem im kiedyś felgi i efekt przewyższył moje oczekiwania:wink: Także polecam! FelgaDesign - Zabrze - Renowacja felg, felgi stalowe i aluminiowe, naprawa, sprzedaż, serwis, regeneracja
  18. po co, żeby płacić większe ubezpieczenie? Junior o takich rzeczach lepiej nie pisać bo znajdzie się jeszcze jakiś oświecony i mogą być nie przyjemności, dlatego warto zakrywać tablice rej. Wracając do auta, gładki przód to jest to co tygryski lubią najbardziej:kox:
  19. Poszukaj po goole lub chomiku bo można znaleść apke chrome pod Gingerbread-a, jeśli chcesz dobrego roma to ja długi czas siedziałęm na Mech1 v3 ([ROM][i9001] Mech1 v3.0 (17.11.2012)) szybki i nie zawodny rom:wink: W ostatnim czasie przeszedłem na AOKP Jellybean Beta3 ([ROM][i9001][JB][4.1.2] AOKP Jellybean Beta3 (19.03.2013)) Rom w porównaniu do starszych wersji jest naprawdę mega szybki, jedyny feler to szybko znikająca bateria w porównaniu np. z mechem ale można się przywyczaić
  20. Endriu czytałeś całość, czy tylko temat? Ściema na prima aprilis:wink:
  21. Ludzie Wy chyba nie bierzecie tego na poważnie:doh:
  22. Wystaw za tyle ile chciałbys dostać i może się ktoś znajdzie chętny, ja bym więcej jak 800zł za takie felgi nie dał
  23. Ja skończyłem tomb raidera na 79%, i powiem że bardzo fajna gierka, dawno nic mnie tak nie wciągło:naughty: Teraz w kolejce far cry 3:wink:
  24. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No i teraz to koło wygląda 100 x lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.