Treść opublikowana przez szafa
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
Niestety mój komp to lata świetlne wstecz Ale będzie to pewnie coś w ten deseń: VGA na onboard enabled
-
[ALL B5] Audi S4
Wiem o co chodzi... Nie, o kwarcu nie myślałem:wink: Ale to pewnie kwestia czasu co Gracjan hehe:naughty: Auto klasa sama w sobie, chyba nie ma drugiej tak zakręconej osoby pod wzgledem detalingu jak Ty:decayed: Powiem szczerze na fotach tak nie powala jak na żywo:kox: Gracjan musimy cyknąć jakieś fotki jak mój stoi i Twój, zobaczysz jaką kozą jeździsz:grin:
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
Jak masz jeszcze karte graficzną, włóż ją i wejdz do biosu, potem włącz integre:wink: Bo dziwne że automatycznie się nie przełącza po odpięciu zewnętrznej karty:eusathink:
-
Jak wlaczyc zintegrowana grafike MSI
Starczy kopia dokumentu, ale nic nie wykreślaj:wink: A co do nie działającej zintegrowanej karty, masz procek co obsługuje grafikę?
-
Co to za samochód ? PILNE :)
Mi to wygląda na starego opla mante:eusathink: Edit: Dokładnie jak pisze Booster, toyota celica
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
I tak zrobie dzięki:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Mocno chodzi mi to po głowie ale w najbliższym czasie nie będzie progów i nie wiem czy nie bedzie to dziwnie wyglądać Zresztą na czarnym to i tak pewnie większośc nie zauważy czy sa pospawane czy nie:grin: Trzeba pogadać z lakiernikiem ile sobie zażyczy za moje widzimisie, bo ostatnio popłynąlłem z kosztami, a w sierpniu weselicho:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Od wczoraj mam maszynke do rolowania nadkoli od Mrogala, i jak mi dziś nic nie wyskoczy to po pracy planuje walke z spasowaniem, mam nadzieje że gwint puści po zimie:whistling: A w weekend majowy wleci podsufitka i grill s4 oraz lampy od Gwertego:kox: Potem oczekiwanie na lakiernika, chyba całe auto będzie malowane:facepalm: I dalej zastanawiam się czy spawać dokładki z zderzakiem Konkretne foty będa dopiero w czerwcu:doh:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Puma mega fajne masz te b6:kox: Coraz bardziej kroci mnie zmiana:facepalm:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Te koło lepiej siadło niż na zielonej którą ostatnio do batalionu wrzucił Junior:kox: Jest wypas! No i czekam na jakąś porządną sesje:naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
Wariat hehe:kox: Jak skończysz, daj znać podjadę zobaczyć efekt na żywo w słońcu:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
5x114,5:wink: rozmiar 8.5j, 10j r18 z oponami 4x dunlop sp sport 215/35, et nie znane ale tył w granicach 25, przód z dystansem w okolicach 20:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Gracjan nie ukrywam że jest mi wstyd do Ciebie napisać byś przyjechał zobaczyć tak ujebane i poobijane auto:facepalm: A nie miałem dziś za dużo czasu by go nawet opłukać Ale poprawie się, koła jeszcze w piwnicy, muszę domówić śruby pływające i oczyścić gwinta:wink: Ale najpierw rolka do poszerzenia i natychmiastowy wjazd do lakiernika
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety aż taki pomysłowy nie jestem, wszystko zasługa Dzidziusia:naughty: Ja teraz muszę ogarnąć auto po zimie bo 3 razy dostała w przód, fakt że lekko ale jakieś zadrapania pozostały I wtedy porobi się jakieś fotki, na których będzie widać zajebistość tego koła:kox:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Te merce robią mega robote na aucie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Junior na razie cisza przed burzą Czekam aż mrozy odpuszczą, i aż znajomy mi koła skończy:whistling: Wtedy od Mrogala pożyczam maszynkę do nadkoli i auto idzie do lakiernika bo ta zima była wyjątkowo pechowa dla mnie i auta:thumbdown: Jak dostane koła to się pochwale moimi customami:naughty: A tak z nowości to dzięki uprzejmości Arka, nabyłem grill s4 A tak doszedł zderzak z spryskami, podsufitka s4 i pare el. eksploatacyjnych:wink: ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 14:31 ---------- Dobra Panowie czas uchylić rąbka tajemnicy 8-) Po wielu godzinach i dniach spędzony na rozmowie z Karolem aka "Dzidzius", stwierdziliśmy że bierze na warsztat moje poprzednie koła oz mito i będzie działać :twisted: Plan był taki,że koła zostaną 2tlg i dorobimy tylko rotor, pierwszym pomysłem było żeby rotor zrobić z oryginalnych felg jakie wychodziły na modelu audi a8, niestety konstrukcja felgi uniemożliwiła przeróbkę, później Karol zaproponował by wziąć na warsztat felgę z Chryslera Vision-a która nadawała się do tej przeróbki idealnie! Dużo nie myśląc znalazłem jeden komplet na allegro szybki tel. i za 2 dni felgi były u mnie, później to już wszystko poszło z górki, na koniec kolor na rotory został dobrany z oryginalnych bbs e-50 od Karola :twisted: A efekt widać poniżej, ja się jaram jak małe dziecko 8-) Jeszcze raz Karol dzięki za poświęcony czas a Radkowi aka "Dambala" za dostarczenie felg, dzięki :!: Felga na rotor: Pierwsze cięcia i przymiarki: Pierwsze przebiśniegi A tu już z oponami Fot z przymiarki nie będzie bo nie wyszły, w każdym razie przód siądzie na dystansie 15mm i wystaje równo z tyłem, myślę po weekendzie majowym pokaże coś więcej Można hejtować hehe! Pozdroo
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślepy widać fajnego ulepa kupiłeś hahaha żart Jak możesz porób fotki przedniego zderzaka i tylnego jak masz zaspawane dokładki:wink: Bo zastanawiam się czy przy okazji likwidacji wnęki na blache zespawać dokładki z zderzakiem:wink:
-
Polerowanie felg
Polecam tą firme z Zabrza Oddałem im kiedyś felgi i efekt przewyższył moje oczekiwania:wink: Także polecam! FelgaDesign - Zabrze - Renowacja felg, felgi stalowe i aluminiowe, naprawa, sprzedaż, serwis, regeneracja
-
[B5 APS] by czorny
po co, żeby płacić większe ubezpieczenie? Junior o takich rzeczach lepiej nie pisać bo znajdzie się jeszcze jakiś oświecony i mogą być nie przyjemności, dlatego warto zakrywać tablice rej. Wracając do auta, gładki przód to jest to co tygryski lubią najbardziej:kox:
-
System operacyjny Android
Poszukaj po goole lub chomiku bo można znaleść apke chrome pod Gingerbread-a, jeśli chcesz dobrego roma to ja długi czas siedziałęm na Mech1 v3 ([ROM][i9001] Mech1 v3.0 (17.11.2012)) szybki i nie zawodny rom:wink: W ostatnim czasie przeszedłem na AOKP Jellybean Beta3 ([ROM][i9001][JB][4.1.2] AOKP Jellybean Beta3 (19.03.2013)) Rom w porównaniu do starszych wersji jest naprawdę mega szybki, jedyny feler to szybko znikająca bateria w porównaniu np. z mechem ale można się przywyczaić
-
System operacyjny Android
Endriu czytałeś całość, czy tylko temat? Ściema na prima aprilis:wink:
-
Wojna Audi vs BMW
Ludzie Wy chyba nie bierzecie tego na poważnie:doh:
-
wycena felg
Wystaw za tyle ile chciałbys dostać i może się ktoś znajdzie chętny, ja bym więcej jak 800zł za takie felgi nie dał
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja skończyłem tomb raidera na 79%, i powiem że bardzo fajna gierka, dawno nic mnie tak nie wciągło:naughty: Teraz w kolejce far cry 3:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
No i teraz to koło wygląda 100 x lepiej