Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. 1000 za kompletny rozrzad do 3.0 ? sprawdz to jeszcze raz lepiej bo fakt ze sie nie orientowalem ale wydaje mi sie to podejrzanie malo :gwizdanie: sprawdz czy abo na pewno masz rozrzad zrobiony
  3. do zobaczenia Pucek o ktorej jedziesz?
  4. No właśnie jak przycisnę długo to mi cały wyświetlacz gaśnie pewnie podjadę zęby mi to zrobili jak ma być choć w sumie można i tak jeździć bo wszytko ok pewnie jako nie odblokowali tego czy coś podjedz podjedz, bo z tego co piszesz to owszem mozesz jezdzic ale tak jakby nie masz fisa, bo jedyna nowa wartosc ktora mozesz odczytac to spalanie chwilowe.. jesli po nacisnieciu przycisku dolnego nie kasuja Ci sie srednie wartosci..
  5. a ja sie szykuje na spota do Gliwic sie szykuje jedzie jeszcze ktos? w ogole po robocie
  6. Kolego a probowales naciskac ten przycisk od dolu na dzwigni wycieraczek? co sie dzieje kiedy go przyciskasz krotko a co jesli dlugo? Jesli dlugo to powinny Ci sie po kolei kasowac wartosci sredniego spalania, czasu i sredniej predkosci.. Jesli nie dziala to prawdopodobnie zle Ci zvagowali
  7. różnica kolosalna Moskal mam nadz ze dopatrzyles sie ironii z mojej strony
  8. porannie[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 08:57_________________________________________________ Dzieki Romek passat sie sprzedal chyba tego samego dnia kumpel sie napalil ale nawet tam nie podjechal :gwizdanie: dzieki jak cos znow znajdzie to sie odezwe jakbyscie mieli namiary na fajnego paska b6 (raczej 1.9tdi 105) lub vectre C to dajcie znac
  9. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. A Ty na jakim jezdzisz ET? :nabijasie: :nabijasie: Aktualnie et35 aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana na et33 Co o tym sadzisz?
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Adrenalina kiedy zmieniasz tego drastycznego gifa? nie pasuje do Ciebie obcas byl duuuuuzo lepszy no niech Ci będzie :shocked: :shocked: jakos szybko sie dalas przekonac nie no serio szpilka miazdzy super jest :good: no to delektuj się, dopóki znowu czegoś nie wymyślę :>
  12. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Adrenalina kiedy zmieniasz tego drastycznego gifa? nie pasuje do Ciebie obcas byl duuuuuzo lepszy no niech Ci będzie :shocked: :shocked: jakos szybko sie dalas przekonac nie no serio szpilka miazdzy super jest :good:
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Adrenalina kiedy zmieniasz tego drastycznego gifa? nie pasuje do Ciebie obcas byl duuuuuzo lepszy
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    noi tu cię zaskocze bo u mnie właśnie sypie śnieg :shocked: pierwszy opad śniedu z deszczem zaliczony u Gregorego wczoraj chwilo nawet lekki gradzik spadl
  15. :polew: :polew: Qri widze ze Twoj watek zostal przekwalifikowany na forum techniczne a zeby nie bylo OT to Qri fajnba masz furke, szkoda ze sprzedajesz :polew:
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello Synki Stanley dobre z tym sniegiem juz myslalem ze serio w Kato padalo ale o co chodzi dzieki Pucek jeszcze raz, no i oczywiscie ogromne podziekowania dla Gregora :notworthy:
  17. Siemian.. no normlanie powiem w skrocie
  18. hello Chlopaki
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pucek zdzwonimy sie
  20. tos mi pomogl nie no.. zauwazyles cos swoim dobrym okiem? [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 13:51_________________________________________________ Bo miałem urodziny wczoraj więc była okazja do wypicia oooooooooooo Blant i ja sie dolaczam do zyczen Najlepszego!!!
  21. Wiesiek powiedz mi.. powiedzcie mi http://otomoto.pl:80/volkswagen-passat-super-stan-sedan-C15660218.html wiadomo.. nie ma ze bezwypadkowy, ale kto by sie mogl cos wypowiedziec.. cena jest ok jak byl lekko stukniety a nie rozdupiony moze warto.. i kto jest w stanie po vinie sprawdzic? Kumpel chce passata b6 / vectre C (vectra nie sedan) ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.